​YILDIZLAR BALKAN ŞAMPİYONASI

​YILDIZLAR BALKAN ŞAMPİYONASI

Yıldızlar Balkan Şampiyonasında Judocularımız Ekin İTMEÇ (52 kg) ve Ahsen GÜCÜ (48kg) kulübümüzü ve ülkemizi temsil edeceklerdir.

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR OKULLARI SİZLERİ BEKLİYOR!

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR OKULLARI SİZLERİ BEKLİYOR!

17 farklı tesiste, 26 ayrı branşta spor yapma imkanı!

3. KEZ AVRUPA ŞAMPİYONU TÜRKİYE!

3. KEZ AVRUPA ŞAMPİYONU TÜRKİYE!

Ampute Futbol Milli Takımımız, 8 Haziran 2024'te Fransa'daki Camille Fournier Stadyumu'nda İspanya'yı 3-0 yenerek üçüncü kez Avrupa şampiyonu oldu!

19 MAYIS ŞAMPİYONASI'NDAN 1 BRONZ MADALYA VE 3 BAŞARI BELGESİ!

19 MAYIS ŞAMPİYONASI'NDAN 1 BRONZ MADALYA VE 3 BAŞARI BELGESİ!

Kafilemizden sorumlu antrenörlerimizi ve bütün sporcularımızı tebrik ederiz.

JUDO'DA SPORCULARIMIZDAN MİLLİ BAŞARI!

JUDO'DA SPORCULARIMIZDAN MİLLİ BAŞARI!

Bütün sporcularımızı ve milli takımımızı tebrik ederiz.

SUTOPU U13 ERKEK VE U13 KADIN TAKIMLARIMIZ FİNALLERDE!

SUTOPU U13 ERKEK VE U13 KADIN TAKIMLARIMIZ FİNALLERDE!

Sporcularımızı ve antrenörlerimizi tebrik ediyoruz. Finallerde başarılar diliyoruz.

SPORCULARIMIZ U16 SUTOPU MİLLİ TAKIMINDA!

SPORCULARIMIZ U16 SUTOPU MİLLİ TAKIMINDA!

Tüm sporcu ve antrenörlerimize başarılar dileriz.

JUDO'DA SPORCULARIMIZA MİLLİ GÖREV!

JUDO'DA SPORCULARIMIZA MİLLİ GÖREV!

Milli takım antrenörlüğünü kulübümüz antrenörü Mahmut Beyaztoprak’ın yaptığı milli takımımıza ve sporcularımıza başarılar dileriz.

YILDIZ KIZLAR HENTBOL TAKIMIMIZ ÇORUM'DAN BAŞARI İLE DÖNÜYOR!

YILDIZ KIZLAR HENTBOL TAKIMIMIZ ÇORUM'DAN BAŞARI İLE DÖNÜYOR!

Bütün sporcularımızı ve antrenörlerimizi tebrik ederiz.

CEYDA VATANSEVER JUDO MİLLİ TAKIMINDA!

CEYDA VATANSEVER JUDO MİLLİ TAKIMINDA!

Sporcumuza ve Milli takımıza başarılar dileriz.

Duyurular

Duyurular

MAÇ PROGRAMI

HENTBOL

GENÇ KIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

BURSA BŞB

BURSA BŞB

37 : 25

YER : GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK SPOR KOMPLEKSİ

TARİH : 6/12/2024

SAAT : 3:00 PM

HENTBOL

GENÇ ERKEK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

RİZE BŞB. S.K.

RİZE BŞB. S.K.

:

YER : MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR SALONU

TARİH : 6/12/2024

SAAT : 3:00 PM

CİMNASTİK

ARTİSTİK CİMNASTİK KULÜPLERARASI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

YER : TCF İBRAHİM ÇOLAK CİMNASTİK SALONU

TARİH : 6/21/2024 - 6/24/2024

SAAT : 8:00 AM

SATRANÇ

10. ÇEŞME ULUSLARARASI AÇIK SATRANÇ TURNUVASI

YER : ÇEŞME SIDIKA KELAMİ ERTAN ORTAOKULU SPOR SALONU

TARİH : 6/23/2024 - 6/30/2024

SAAT : 8:00 AM

MASA TENİSİ

100. YIL KÜÇÜKLER TAKIM VE FERDİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

YER : SELÇUKLU BELEDİYESİ ULUSLARARASI SPOR SALONU

TARİH : 6/27/2024 - 6/30/2024

SAAT : 8:00 AM

CİMNASTİK

ARTİSTİK CİMNASTİK ERKEKLER KÜÇÜK-YILDIZ-GENÇ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

YER : SANCAKTEPE SPOR SALONU

TARİH : 6/28/2024 - 6/30/2024

SAAT : 8:00 AM

TRİATLON

ORDU TRİATLON KUPASI

YER : ORDU TRİATLON PARKURU

TARİH : 6/29/2024 - 6/30/2024

SAAT : 8:00 AM

JUDO

ULUSLARARASI JUDO TURNUVASI

YER : ŞEHİT POLİS RECEP TOPALOĞLU SPOR SALONU

TARİH : 7/2/2024 - 7/6/2024

SAAT : 8:00 AM

PUAN CETVELİ

AMPUTE FUTBOL

SÜPER LİG

SIRA TAKIM O G P
1 ALVES KABLO ASK 19 19 57
2 ŞAHİNBEY BLD. GSK 19 17 51
3 PENDİK ENGELLİLER SK 19 11 35
4 GEBZE BLD. ENG. S.K. 19 9 30
5 ODTÜ SK. 19 8 28
6 ORTAHİSAR BELEDİYE SK 19 7 26
7 İZMİR BBSK 19 6 22
8 DEPSAŞ ENERJİ SK 19 6 20
9 KONYA ENGELLİLER SK 19 4 17
10 MELİKGAZİ BLD ENGELLİLER SK 19 5 17
11 TSK REHABİLİTASYON MERKEZİ ENGELLİLER SK 19 5 16
12 ŞİŞLİ YEDİTEPE ENGEL SK 19 2 8

BASKETBOL

İZMİR BASKETBOL BÜYÜK ERKEKLER A LİGİ

SIRA TAKIM O G P
1 BOSSAN SK 18 18 36
2 YELKİ SPOR KULÜBÜ 18 13 31
3 İZMİR BBSK 18 12 30
4 KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK 18 12 30
5 YARIMADA GSK 18 11 29
6 YEŞİLYURT SK. 18 9 26
7 GAZİEMİR BASKETBOL SK. 18 6 24
8 EGE ASİST GENÇLİK SK 18 4 22
9 İZMİR GENÇLİK SK. 18 3 21
10 İZMİR ADA KOLEJİ AKADEMİ S.K. 18 2 20
11 TEK HEDEF SK. 0 0 0

BASKETBOL

KADINLAR BÖLGESEL BASKETBOL LİGİ (C GRUBU)

SIRA TAKIM O G P
1 J&M ÇANAKKALE BELEDİYESPOR 10 10 20
2 ASİLADA EGE GELİŞİM SK 10 7 17
3 BURSA AYYILDIZ SK 10 5 15
4 FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SK 10 5 15
5 İZMİR BBSK 10 3 13
6 AYDIN GSİM SK 10 0 10

HENTBOL

KADINLAR SÜPER LİGİ

SIRA TAKIM O G P
1 KONYAALTI BELEDİYE SK 20 20 40
2 YALIKAVAK SK 20 17 34
3 KASTAMONU BELEDİYE GSK 20 16 32
4 YENİMAHALLE BELEDİYE SK 20 13 26
5 GÖRELE BELEDİYE SK 20 11 22
6 ÜSKÜDAR BELEDİYE SK 20 10 20
7 BURSA BŞB 20 7 14
8 İZMİR BBSK 20 6 12
9 ANADOLU ÜNİV. GSK 20 5 10
10 TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA SPORTİF AŞ 20 3 4
11 AKSARAY BELEDİYE SK 20 1 2

HENTBOL

ERKEKLER SÜPER LİGİ

SIRA TAKIM O G P
1 BEŞİKTAŞ J.K. 20 19 38
2 SAKARYA BLD SK 20 18 36
3 BEYKOZ BELEDİYE SK 20 15 31
4 SPOR TOTO SK 20 14 29
5 KÖYCEĞİZ BELEDİYE SK 20 11 22
6 İZMİR BBSK 20 9 18
7 NİLÜFER BELEDİYE SK 20 7 14
8 KONYA BŞB 20 6 12
9 RİZE BŞB 20 5 8
10 TRABZON BŞB SK. 20 4 8
11 BAHÇELİEVLER BELEDİYE SK 20 1 2

VOLEYBOL

KADINLAR 2. LİG (GRUP-6)

SIRA TAKIM O G P
1 MANİSA BBSK 18 17 49
2 AKHİSAR BLD SK 18 15 46
3 KARŞIYAKA MEDİCALPOİNT SK 18 15 46
4 GELİŞİM KOLEJİ SK 18 11 33
5 BERGAMA BLD SK 18 10 29
6 ARKAS SK 18 9 28
7 AKHİSARGÜCÜ SK 18 7 22
8 TURGUTLU BLD KSSK 19 6 16
9 ALİAĞA KZY SK 18 5 16
10 İZMİR BBSK 19 3 7
11 ATA OKUL SK 18 2 8

TAKVİM

Sponsorlar

Sponsorlar