BODRUM KARYA: 51 İZMİR BBSK: 55

BODRUM KARYA: 51 İZMİR BBSK: 55

KADINLAR Bölgesel Basketbol Ligi üçüncü hafta maçında deplasmanda Bodrum ekibini yendik.

MENEMEN BLD:69 İZMİR BBSK:62

MENEMEN BLD:69 İZMİR BBSK:62

KADINLAR Bölgesel Basketbol Ligi ikinci hafta maçında deplasmanda Menemen Belediyesi'ne yenildik.

BURHANİYE BLD: 76 İZMİR BBSK:  40

BURHANİYE BLD: 76 İZMİR BBSK: 40

KADINLAR Bölgesel Basketbol Ligi ilk hafta maçında takımımız, deplasmanda Balıkesir ekibine mağlup oldu.

FİNALLER NEFES KESTİ 

FİNALLER NEFES KESTİ 

İZMİR'in kurtuluşunun 100’üncü yılı onuruna düzenlenen 3x3 Streetball İzmir 100’üncü Yıl Kupası finalleri heyecanlı görüntülere sahne oldu.

100. YIL ŞÖLENİ

100. YIL ŞÖLENİ

İZMİR'in Kurtuluşu'nun 100. yılı onuruna düzenlenen 3x3 Streetball İzmir 100.Yıl Kupası'nın ilk günü, birbirinden keyifli maçlara sahne oldu.

İZMİR’DE 3X3 BASKETBOL ZAMANI

İZMİR’DE 3X3 BASKETBOL ZAMANI

İZMİR Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 3x3 Streetball İzmir 100. Yıl Kupası’nın finalleri 13-14 Ağustos’ta Cumhuriyet Meydanı’nda yapılacak.

BÜYÜK ÖVGÜ

BÜYÜK ÖVGÜ

İZMİR’in ev sahipliğini yaptığı FIBA U18 Erkekler Avrupa Şampiyonası başarılı organizasyonuyla spor gündemine damga vurdu.

SAHNE GENÇLERİN

SAHNE GENÇLERİN

FIBA U18 Avrupa Şampiyonası 30 Temmuz'da İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde İzmir'de başlayacak.

STREETBALL COŞKUSU

STREETBALL COŞKUSU

3x3 Streetball İzmir Cup 2022 Turnuvasının 4. Etabı Aliağa'da yapıldı.

İZMİR BBSK: 86 GÖLCÜK BLD:77

İZMİR BBSK: 86 GÖLCÜK BLD:77

BASKETBOL Erkekler Bölgesel Ligi son hafta maçında Kocaeli ekibini yendik.

İdari ve Teknik Kadro

ÜMİT ADLİ
ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

OKAN İNCE
YARDIMCI ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

SAFFET TÜRKSOYUER
TAKIM SPORLARI DİREKTÖRÜ

İdari ve Teknik Kadro

AHMET YAKAR
BRANŞ SORUMLUSU

İdari ve Teknik Kadro

ÖMÜR GÖKÇEPINAR
TAKIM MENAJERİ

Takım Oyuncuları

ATAKAN KAHYA
SPORCU

Takım Oyuncuları

BATU SULAK
SPORCU

Takım Oyuncuları

EMİR GÜLER
SPORCU

Takım Oyuncuları

EYÜP IŞIK
SPORCU

Takım Oyuncuları

GÖKSU ÇOBAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

MEHMET UGUNİ
SPORCU

Takım Oyuncuları

MELİH KUTAY ÇELİK
SPORCU

Takım Oyuncuları

MERTCAN BAL
SPORCU

Takım Oyuncuları

NURİ BARAN ALTUNKAYA
SPORCU

Takım Oyuncuları

SERHAT DOĞANAY
SPORCU

Takım Oyuncuları

YİĞİT BALCI
SPORCU

BOSSAN SK 67

BOSSAN SK

İZMİR BBSK 50

İZMİR BBSK

BÜYÜK ERKEKLER ÜST KLASMAN

Tarih

9/16/2022

Saat

6:30 PM

EGE SPORTİF BASKETBOL KULÜBÜ 67

EGE SPORTİF BASKETBOL KULÜBÜ

İZMİR BBSK 43

İZMİR BBSK

BÜYÜK ERKEKLER ÜST KLASMAN

Tarih

9/20/2022

Saat

8:00 PM

GELİŞİM KOLEJİ SK 70

GELİŞİM KOLEJİ SK

İZMİR BBSK 66

İZMİR BBSK

BÜYÜK ERKEKLER ÜST KLASMAN

Tarih

9/26/2022

Saat

8:00 PM

YARIMADA GSK 43

YARIMADA GSK

İZMİR BBSK 63

İZMİR BBSK

BÜYÜK ERKEKLER ÜST KLASMAN

Tarih

9/30/2022

Saat

6:30 PM

İZMİR BBSK 58

İZMİR BBSK

DOST SK 45

DOST SK

BÜYÜK ERKEKLER ÜST KLASMAN

Tarih

10/7/2022

Saat

8:00 PM

İZMİR BBSK 74

İZMİR BBSK

YEŞİLYURT SK. 50

YEŞİLYURT SK.

BÜYÜK ERKEKLER ÜST KLASMAN

Tarih

10/13/2022

Saat

8:00 PM

İZMİR BBSK 98

İZMİR BBSK

YÜKSELİŞ SK 50

YÜKSELİŞ SK

BÜYÜK ERKEKLER ÜST KLASMAN

Tarih

10/21/2022

Saat

8:00 PM

İZMİR BBSK 63

İZMİR BBSK

FOÇA BELEDİYE SK 78

FOÇA BELEDİYE SK

BÜYÜK ERKEKLER ÜST KLASMAN

Tarih

11/1/2022

Saat

8:00 PM

İZMİR BBSK 79

İZMİR BBSK

İZMİR GENÇLİK SK. 58

İZMİR GENÇLİK SK.

BÜYÜK ERKEKLER ÜST KLASMAN

Tarih

11/4/2022

Saat

8:00 PM

ROTA KOLEJİ SK. 59

ROTA KOLEJİ SK.

İZMİR BBSK 77

İZMİR BBSK

BÜYÜK ERKEKLER ÜST KLASMAN

Tarih

11/11/2022

Saat

6:30 PM

KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK 65

KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK

İZMİR BBSK 68

İZMİR BBSK

BÜYÜK ERKEKLER ÜST KLASMAN

Tarih

11/18/2022

Saat

8:00 PM

İZMİR BBSK 50

İZMİR BBSK

BOSSAN SK 49

BOSSAN SK

BÜYÜK ERKEKLER ÜST KLASMAN

Tarih

11/24/2022

Saat

8:00 PM

İZMİR BBSK 56

İZMİR BBSK

EGE SPORTİF BASKETBOL KULÜBÜ 59

EGE SPORTİF BASKETBOL KULÜBÜ

BÜYÜK ERKEKLER ÜST KLASMAN

Tarih

11/28/2022

Saat

6:30 PM

İZMİR BBSK 70

İZMİR BBSK

GELİŞİM KOLEJİ SK 75

GELİŞİM KOLEJİ SK

BÜYÜK ERKEKLER ÜST KLASMAN

Tarih

11/30/2022

Saat

8:00 PM

İZMİR BBSK 83

İZMİR BBSK

YARIMADA GSK 48

YARIMADA GSK

BÜYÜK ERKEKLER ÜST KLASMAN

Tarih

12/5/2022

Saat

8:00 PM

DOST SK 63

DOST SK

İZMİR BBSK 71

İZMİR BBSK

BÜYÜK ERKEKLER ÜST KLASMAN

Tarih

12/8/2022

Saat

8:00 PM

YEŞİLYURT SK.

YEŞİLYURT SK.

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

BÜYÜK ERKEKLER ÜST KLASMAN

Tarih

12/12/2022

Saat

8:00 PM

YÜKSELİŞ SK

YÜKSELİŞ SK

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

BÜYÜK ERKEKLER ÜST KLASMAN

Tarih

12/16/2022

Saat

8:00 PM