İZMİR BBSK: 2 - ŞİŞLİ YEDİTEPE: 0

İZMİR BBSK: 2 - ŞİŞLİ YEDİTEPE: 0

AMPUTE Futbol Süper Ligi 10.hafta maçında sahamızda Şişli Yeditepe'yi net skorla yendik.

MELİKGAZİ:0 - İZMİR BBSK:3

MELİKGAZİ:0 - İZMİR BBSK:3

AMPUTE Futbol Süper Ligi dokuzuncu hafta maçında deplasmanda Kayseri ekibini 3-0 yendik.

İZMİR BBSK: 2 KONYA ENG: 0

İZMİR BBSK: 2 KONYA ENG: 0

AMPUTE Futbol Süper Ligi sekizinci hafta maçında Konya temsilcisini yendik.

ODTÜ:0 - İZMİR BBSK:0

ODTÜ:0 - İZMİR BBSK:0

AMPUTE Futbol Süper Lig yedinci hafta maçında deplasmanda Ankara temsilcisi ile berabere kaldık.

İZMİR BBSK: 4 PENDİK ENG: 0

İZMİR BBSK: 4 PENDİK ENG: 0

AMPUTE Futbol Süper Ligi altıncı hafta maçında evimizde İstanbul temsilcisini yendik.

ORTAHİSAR: 1 - İZMİR BBSK: 2

ORTAHİSAR: 1 - İZMİR BBSK: 2

AMPUTE Futbol Süper Ligi beşinci hafta maçında gergin geçen maçta Trabzon ekibini yendik.

İZMİR BBSK: 1 - ALVES KABLO: 0

İZMİR BBSK: 1 - ALVES KABLO: 0

AMPUTE Futbol Süper Ligi dördüncü hafta maçında takımımız, Ankara ekibini tek golle yendi.

İZMİR BBSK: 1  ŞAHİNBEY: 2

İZMİR BBSK: 1 ŞAHİNBEY: 2

Ampute Futbol Süper Ligi üçüncü hafta maçında takımımız, evinde son şampiyon Gaziantep temsilcine yenildi.

ETİMESGUT BLD: 1 İZMİR BBSK: 1

ETİMESGUT BLD: 1 İZMİR BBSK: 1

Ampute Futbol Süper Ligi ikinci hafta maçında deplasmanda Ankara temsilciyle berabere kaldık.

İZMİR BBSK: 5 BAĞCILAR AMPUTE: 3

İZMİR BBSK: 5 BAĞCILAR AMPUTE: 3

AMPUTE Futbol Süper Ligi ilk hafta maçında rakibimizi mağlup ettik.

İdari ve Teknik Kadro

EVREN UYANIK
ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

SAFFET TÜRKSOYUER
TAKIM SPORLARI DİREKTÖRÜ

İdari ve Teknik Kadro

AHMET YAKAR
BRANŞ SORUMLUSU

Takım Oyuncuları

ALİ KAÇAR
SPORCU

Takım Oyuncuları

ASLAN ÇELENK
SPORCU

Takım Oyuncuları

ATİLLA ALTINÇÖP
SPORCU

Takım Oyuncuları

CATARINO FRANCISCO DE CARVALHO
SPORCU

Takım Oyuncuları

ERDİ ARSLAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

FRANK CASIAN NGAILO
SPORCU

Takım Oyuncuları

GÖKHAN KATRANCIOĞLU
SPORCU

Takım Oyuncuları

IZUCHUKWU NWACHUKWU
SPORCU

Takım Oyuncuları

M.ABDELAZIM EBRAHIM TAWFIK
SPORCU

Takım Oyuncuları

MUHAMMET SARI
SPORCU

Takım Oyuncuları

MÜCAHİT HAZIRBULAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

REŞAT TURAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

RÜSTEM KURHAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

ŞİRİN ÇİÇEK
SPORCU

ETİMESGUT BELEDİYE SK 3

ETİMESGUT BELEDİYE SK

İZMİR BBSK 1

İZMİR BBSK

TÜRKİYE KUPASI (A GRUBU)

Tarih

11/13/2022

Saat

11:00 AM

İZMİR BBSK 4

İZMİR BBSK

MERSİN OLİMPİK YETENEKLER S.K. 0

MERSİN OLİMPİK YETENEKLER S.K.

TÜRKİYE KUPASI (A GRUBU)

Tarih

11/14/2022

Saat

11:00 AM

ŞAHİNBEY BLD. GSK 3

ŞAHİNBEY BLD. GSK

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

TÜRKİYE KUPASI YARI FİNAL

Tarih

11/16/2022

Saat

1:00 PM

ETİMESGUT BELEDİYE SK 1

ETİMESGUT BELEDİYE SK

İZMİR BBSK 2

İZMİR BBSK

TÜRKİYE KUPASI 3.LÜK MAÇI

Tarih

11/17/2022

Saat

10:00 AM

İZMİR BBSK 5

İZMİR BBSK

BAĞCILAR AMPUTE FUTBOL SK 3

BAĞCILAR AMPUTE FUTBOL SK

SÜPER LİG

Tarih

11/27/2022

Saat

1:00 PM

ETİMESGUT BELEDİYE SK 1

ETİMESGUT BELEDİYE SK

İZMİR BBSK 1

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

12/4/2022

Saat

1:00 PM

İZMİR BBSK 1

İZMİR BBSK

ŞAHİNBEY BLD. GSK 2

ŞAHİNBEY BLD. GSK

SÜPER LİG

Tarih

12/11/2022

Saat

1:00 PM

İZMİR BBSK 1

İZMİR BBSK

ALVES KABLO ASK 0

ALVES KABLO ASK

SÜPER LİG

Tarih

12/18/2022

Saat

12:00 PM

ORTAHİSAR BELEDİYE SK 1

ORTAHİSAR BELEDİYE SK

İZMİR BBSK 2

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

12/25/2022

Saat

11:00 AM

İZMİR BBSK 4

İZMİR BBSK

 PENDİK ENGELLİLER SK 0

PENDİK ENGELLİLER SK

ODTÜ SK. 0

ODTÜ SK.

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

1/8/2023

Saat

11:30 AM

İZMİR BBSK 2

İZMİR BBSK

KONYA ENGELLİLER SK 0

KONYA ENGELLİLER SK

SÜPER LİG

Tarih

1/15/2023

Saat

1:00 PM

MELİKGAZİ BLD ENGELLİLER SK 0

MELİKGAZİ BLD ENGELLİLER SK

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

1/22/2023

Saat

1:00 PM

İZMİR BBSK 2

İZMİR BBSK

ŞİŞLİ YEDİTEPE ENGEL SK 0

ŞİŞLİ YEDİTEPE ENGEL SK

SÜPER LİG

Tarih

1/29/2023

Saat

1:00 PM

ŞANLIURFA ENGELLİLER SK.

ŞANLIURFA ENGELLİLER SK.

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

2/5/2023

Saat

12:00 PM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

TSK REHABİLİTASYON MERKEZİ ENGELLİLER SK

TSK REHABİLİTASYON MERKEZİ ENGELLİLER SK

SÜPER LİG

Tarih

2/12/2023

Saat

1:00 PM

MALATYA BŞB BLD. SK

MALATYA BŞB BLD. SK

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

2/19/2023

Saat

2:00 PM

BAĞCILAR AMPUTE FUTBOL SK

BAĞCILAR AMPUTE FUTBOL SK

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

ETİMESGUT BELEDİYE SK

ETİMESGUT BELEDİYE SK

SÜPER LİG

Tarih

3/19/2023

Saat

1:00 PM

ŞAHİNBEY BLD. GSK

ŞAHİNBEY BLD. GSK

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

3/26/2023

Saat

12:00 PM

ALVES KABLO ASK

ALVES KABLO ASK

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

4/2/2023

Saat

3:00 PM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

ORTAHİSAR BELEDİYE SK

ORTAHİSAR BELEDİYE SK

 PENDİK ENGELLİLER SK

PENDİK ENGELLİLER SK

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

ODTÜ SK.

ODTÜ SK.

SÜPER LİG

Tarih

4/16/2023

Saat

1:00 PM

KONYA ENGELLİLER SK

KONYA ENGELLİLER SK

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

4/23/2023

Saat

2:00 PM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

MELİKGAZİ BLD ENGELLİLER SK

MELİKGAZİ BLD ENGELLİLER SK

SÜPER LİG

Tarih

4/30/2023

Saat

1:00 PM

ŞİŞLİ YEDİTEPE ENGEL SK

ŞİŞLİ YEDİTEPE ENGEL SK

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

5/7/2023

Saat

2:00 PM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

ŞANLIURFA ENGELLİLER SK.

ŞANLIURFA ENGELLİLER SK.

SÜPER LİG

Tarih

5/14/2023

Saat

1:00 PM

TSK REHABİLİTASYON MERKEZİ ENGELLİLER SK

TSK REHABİLİTASYON MERKEZİ ENGELLİLER SK

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

5/21/2023

Saat

2:00 PM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

MALATYA BŞB BLD. SK

MALATYA BŞB BLD. SK

SÜPER LİG

Tarih

5/28/2023

Saat

1:00 PM

Ödül

(KULÜP BAŞARISI)

TÜRKİYE KUPASI 3.SÜ

TÜRKİYE KUPASI 3.LÜK MAÇI

Ödül

(KULÜP BAŞARISI)

YARI FİNALDE ELENDİ

TÜRKİYE KUPASI YARI FİNAL

Ödül

ERDİ ARSLAN

MİLLİ TAKIM KADROSUNDA YER ALDI

DÜNYA KUPASI (İSTANBUL)

Ödül

RÜSTEM KURHAN

MİLLİ TAKIM KADROSUNDA YER ALDI

DÜNYA KUPASI (İSTANBUL)