İZMİR BBSK: 2 TSK: 0

İZMİR BBSK: 2 TSK: 0

BİTEXEN Ampute Futbol Süper Ligi'nde takımımız, evinde rakibini ili farklı skorla yendi.

AMPUTEDE ÜÇ MİLLİ

AMPUTEDE ÜÇ MİLLİ

AVRUPA Ampute Şampiyonası’na katılacak ay-yıldızlı ekibimizde kulübümüzden üç isim yer alıyor.

YEDİTEPE ENG: 0 İZMİR BBSK: 3

YEDİTEPE ENG: 0 İZMİR BBSK: 3

BİTEXEN Ampute Futbol Süper Ligi'nde takımımız, deplasmanda rakibini mağlup etti.

İZMİR BBSK: 2 ALVES KABLO: 7

İZMİR BBSK: 2 ALVES KABLO: 7

BİTEXEN Ampute Futbol Süper Ligi'nde takımımız, rakibine mağlup oldu.

İZMİR BBSK: 2 GEBZE BLD.: 1

İZMİR BBSK: 2 GEBZE BLD.: 1

BİTEXEN Ampute Futbol Süper Ligi'nde takımımız, evinde İstanbul temsilcisini mağlup etti.

PENDİK ENG: 2 İZMİR BBSK: 1

PENDİK ENG: 2 İZMİR BBSK: 1

BİTEXEN Ampute Futbol Süper Ligi beşinci hafta maçında takımımız, deplasmanda rakibine son dakika golüyle mağlup oldu.

İZMİR BBSK: 4 MELİKGAZİ BLD: 1

İZMİR BBSK: 4 MELİKGAZİ BLD: 1

BİTEXEN Ampute Futbol Süper Ligi dördüncü hafta maçında takımımız, evinde rakibini mağlup etti.

DEPSAŞ ENERJİ: 0 İZMİR BBSK: 0

DEPSAŞ ENERJİ: 0 İZMİR BBSK: 0

BİTEXEN Ampute Futbol Süper Ligi üçünü hafta maçında karşılaştığımız rakibimizle golsüz berabere kaldık.

İZMİR BBSK: 1 ŞAHİNBEY BLD: 2

İZMİR BBSK: 1 ŞAHİNBEY BLD: 2

BİTEXEN Ampute Futbol Süper Ligi ikinci hafta maçında rakibimize son dakikalarda yediğimiz iki golle mağlup olduk.

İZMİR BBSK: 0 ORTAHİSAR BLD: 4

İZMİR BBSK: 0 ORTAHİSAR BLD: 4

AMPUTE Futbol Süper Ligi ilk hafta maçında rakibimize mağlup olduk.

İdari ve Teknik Kadro

EVREN UYANIK
ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

SAFFET TÜRKSOYUER
TAKIM SPORLARI DİREKTÖRÜ

İdari ve Teknik Kadro

ABDULLAH KOPARAN
BRANŞ SORUMLUSU

Takım Oyuncuları

ALİ KAÇAR
SPORCU

Takım Oyuncuları

ATİLLA ALTINÇÖP
SPORCU

Takım Oyuncuları

BÜLENT EZEL KAHRAMAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

ENES YASİN COŞKUN
SPORCU

Takım Oyuncuları

ERDİ ARSLAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

GÖKHAN KATRANCIOĞLU
SPORCU

Takım Oyuncuları

MEDENİ BAYKIZ
SPORCU

Takım Oyuncuları

MUHAMMET SARI
SPORCU

Takım Oyuncuları

RÜSTEM KURHAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

ŞİRİN ÇİÇEK
SPORCU

ODTÜ SK. 0

ODTÜ SK.

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

AMPUTE FUTBOL 2023 TÜRKİYE KUPASI

Tarih

10/3/2023

Saat

4:00 PM

GEBZE BLD. ENG. S.K. 0

GEBZE BLD. ENG. S.K.

İZMİR BBSK 6

İZMİR BBSK

AMPUTE FUTBOL 2023 TÜRKİYE KUPASI

Tarih

10/4/2023

Saat

10:00 AM

ALVES KABLO ASK 2

ALVES KABLO ASK

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

AMPUTE FUTBOL 2023 TÜRKİYE KUPASI

Tarih

10/5/2023

Saat

2:00 PM

ŞAHİNBEY BLD. GSK 1

ŞAHİNBEY BLD. GSK

İZMİR BBSK 1

İZMİR BBSK

AMPUTE FUTBOL 2023 TÜRKİYE KUPASI YARI FİNAL

Tarih

10/7/2023

Saat

4:00 PM

ALVES KABLO ASK 3

ALVES KABLO ASK

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

AMPUTE FUTBOL 2023 TÜRKİYE KUPASI FİNAL

Tarih

10/8/2023

Saat

10:00 AM

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

ORTAHİSAR BELEDİYE SK 4

ORTAHİSAR BELEDİYE SK

SÜPER LİG

Tarih

11/12/2023

Saat

1:00 PM

İZMİR BBSK 1

İZMİR BBSK

ŞAHİNBEY BLD. GSK 2

ŞAHİNBEY BLD. GSK

SÜPER LİG

Tarih

11/19/2023

Saat

1:00 PM

DEPSAŞ ENERJİ SK 0

DEPSAŞ ENERJİ SK

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

11/26/2023

Saat

12:00 PM

İZMİR BBSK 4

İZMİR BBSK

MELİKGAZİ BLD ENGELLİLER SK 1

MELİKGAZİ BLD ENGELLİLER SK

SÜPER LİG

Tarih

12/3/2023

Saat

1:00 PM

 PENDİK ENGELLİLER SK 2

PENDİK ENGELLİLER SK

İZMİR BBSK 1

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK 2

İZMİR BBSK

GEBZE BLD. ENG. S.K. 1

GEBZE BLD. ENG. S.K.

SÜPER LİG

Tarih

12/10/2023

Saat

1:00 PM

İZMİR BBSK 2

İZMİR BBSK

ALVES KABLO ASK 7

ALVES KABLO ASK

SÜPER LİG

Tarih

12/20/2023

Saat

1:00 PM

ŞİŞLİ YEDİTEPE ENGEL SK 0

ŞİŞLİ YEDİTEPE ENGEL SK

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

12/24/2023

Saat

2:00 PM

İZMİR BBSK 2

İZMİR BBSK

TSK REHABİLİTASYON MERKEZİ ENGELLİLER SK 0

TSK REHABİLİTASYON MERKEZİ ENGELLİLER SK

SÜPER LİG

Tarih

12/30/2023

Saat

1:00 PM

ODTÜ SK. 2

ODTÜ SK.

İZMİR BBSK 1

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

1/7/2024

Saat

1:00 PM

KONYA ENGELLİLER SK 1

KONYA ENGELLİLER SK

İZMİR BBSK 1

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

1/9/2024

Saat

2:00 PM

ORTAHİSAR BELEDİYE SK 1

ORTAHİSAR BELEDİYE SK

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

1/28/2024

Saat

12:00 PM

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

ŞAHİNBEY BLD. GSK 10

ŞAHİNBEY BLD. GSK

SÜPER LİG

Tarih

2/4/2024

Saat

12:00 PM

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

DEPSAŞ ENERJİ SK 0

DEPSAŞ ENERJİ SK

SÜPER LİG

Tarih

2/11/2024

Saat

1:00 PM

MELİKGAZİ BLD ENGELLİLER SK 2

MELİKGAZİ BLD ENGELLİLER SK

İZMİR BBSK 2

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

2/18/2024

Saat

1:00 PM

İZMİR BBSK 2

İZMİR BBSK

 PENDİK ENGELLİLER SK 0

PENDİK ENGELLİLER SK

SÜPER LİG

Tarih

2/21/2024

Saat

1:00 PM

GEBZE BLD. ENG. S.K.

GEBZE BLD. ENG. S.K.

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

2/25/2024

Saat

1:00 PM

KONYA ENGELLİLER SK

KONYA ENGELLİLER SK

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

ALVES KABLO ASK

ALVES KABLO ASK

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

3/6/2024

Saat

3:00 PM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

ŞİŞLİ YEDİTEPE ENGEL SK

ŞİŞLİ YEDİTEPE ENGEL SK

SÜPER LİG

Tarih

3/10/2024

Saat

1:00 PM

TSK REHABİLİTASYON MERKEZİ ENGELLİLER SK

TSK REHABİLİTASYON MERKEZİ ENGELLİLER SK

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

3/17/2024

Saat

1:00 PM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

ODTÜ SK.

ODTÜ SK.

SÜPER LİG

Tarih

3/24/2024

Saat

1:00 PM

Ödül

(KULÜP BAŞARISI)

FİNALİST

AMPUTE FUTBOL 2023 TÜRKİYE KUPASI FİNAL