BAŞLAMA VURUŞU BAŞKAN SOYER’DEN

BAŞLAMA VURUŞU BAŞKAN SOYER’DEN

Başkan Tunç Soyer, İGC'nin düzenlediği Basın Ligi 2022 Hüseyin Yangır Sezonu Halı Saha Futbol Turnuvası’nın ödül törenine katıldı.

DAYANIŞMA GÜNÜ

DAYANIŞMA GÜNÜ

İZMİR Büyükşehir Belediyesi, 17. Dünya Bosna Hersek Diyasporası Futsal Şampiyonası'na ev sahipliği yaptı.

CELAL ATİK'TE FUTSAL ŞOV

CELAL ATİK'TE FUTSAL ŞOV

17. Dünya Bosna Hersek Diyasporası Futsal Şampiyonası, İzmir’de düzenleniyor.

SOYER'DEN MESAJ VAR

SOYER'DEN MESAJ VAR

BAŞKAN Tunç Soyer 18 yıl sonra Süper Lig'de karşılaşacak Altay ile Göztepe'nin kulüp başkanları ve yöneticileriyle derbi öncesinde buluştu.

ŞAMPİYON KANDERE

ŞAMPİYON KANDERE

GENÇLER Plaj Futbolu Turnuvası’nda şampiyonluğa Bornova Kandere ulaştı.

PLAJDA FUTBOL ZAMANI

PLAJDA FUTBOL ZAMANI

GENÇLER Plaj Futbolu Turnuvası heyecanı, İnciraltı Plaj Sporları Merkezi'nde devam ediyor.

PLAJDA İLK 8 BELLİ OLDU

PLAJDA İLK 8 BELLİ OLDU

İNCİRALTI’nda devam eden Gençler Plaj Futbolu Turnuvası’nda çeyrek finale kalan ekipler netleşti.

PLAJA MİLLİ KONUK

PLAJA MİLLİ KONUK

DİKİLİ'DE RENKLİ BİR GÜN

DİKİLİ'DE RENKLİ BİR GÜN

HELAL OLSUN SİZE

HELAL OLSUN SİZE

İdari ve Teknik Kadro

TOLGA GÜLLÜ
ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

SAFFET TÜRKSOYUER
TAKIM SPORLARI DİREKTÖRÜ

İdari ve Teknik Kadro

ABDULLAH KOPARAN
BRANŞ SORUMLUSU

Takım Oyuncuları

BARAN BATAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

FURKAN ATEŞ
SPORCU

Takım Oyuncuları

HASAN EFE KARATAŞ
SPORCU

Takım Oyuncuları

MUHAMMED ŞERİF DEMİRTAŞ
SPORCU

Takım Oyuncuları

OZAN EGE ÇETİNKAYA
SPORCU

Takım Oyuncuları

RAMAZAN TUNA DİKİLİDAŞ
SPORCU

Takım Oyuncuları

TAMER SEVİĞ
SPORCU

İZMİR BBSK 1

İZMİR BBSK

KAYA SK 5

KAYA SK

U12 LİGİ (10. GRUP)

Tarih

10/2/2022

Saat

12:00 PM

KONAK BLD SK 4

KONAK BLD SK

İZMİR BBSK 10

İZMİR BBSK

U12 LİGİ (10. GRUP)

Tarih

10/16/2022

Saat

2:30 PM

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

ÜLKÜ SK 0

ÜLKÜ SK

U12 LİGİ (10. GRUP)

Tarih

10/23/2022

Saat

12:00 PM

GÜZELYALI SK 2

GÜZELYALI SK

İZMİR BBSK 8

İZMİR BBSK

U12 LİGİ (10. GRUP)

Tarih

10/30/2022

Saat

2:00 PM

İZMİR BBSK 1

İZMİR BBSK

MERSİNLİ ŞİMŞEK SK 0

MERSİNLİ ŞİMŞEK SK

U12 LİGİ (10. GRUP)

Tarih

11/6/2022

Saat

3:00 PM

İLKADIM SK 2

İLKADIM SK

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

U12 LİGİ (10. GRUP)

Tarih

11/13/2022

Saat

4:30 PM

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

1923 ALSANCAK SK 5

1923 ALSANCAK SK

U12 LİGİ (10. GRUP)

Tarih

11/20/2022

Saat

12:00 PM

EGESPOR FK 5

EGESPOR FK

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

U12 LİGİ (10. GRUP)

Tarih

11/27/2022

Saat

3:30 PM

İZMİR BBSK 2

İZMİR BBSK

EŞRAFPAŞA SK 2

EŞRAFPAŞA SK

U12 LİGİ (10. GRUP)

Tarih

12/4/2022

Saat

12:00 PM

GÜLTEPEGÜCÜ SK

GÜLTEPEGÜCÜ SK

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

U12 LİGİ (10. GRUP)

Tarih

12/11/2022

Saat

3:30 PM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

HİLAL SK

HİLAL SK

U12 LİGİ (10. GRUP)

Tarih

12/18/2022

Saat

3:30 PM

HÜRADALET SK

HÜRADALET SK

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

U12 LİGİ (10. GRUP)

Tarih

12/25/2022

Saat

6:00 PM