İZMİR BBSK: 10 HEYBELİADA: 14

İZMİR BBSK: 10 HEYBELİADA: 14

SUTOPU Erkekler Süper Liginin yedinci haftasında misafir ettiğimiz İstanbul temsilcisine yenildik.

HATAY BŞB: 5 - İZMİR BBSK: 29

HATAY BŞB: 5 - İZMİR BBSK: 29

SU Topu Kadınlar 1.Lig’de yedinci hafta karşılaşmasında Hatay temsilcisini yendik.

ANTALYASPOR: 1 İZMİR BBSK: 45

ANTALYASPOR: 1 İZMİR BBSK: 45

Su Topu Kadınlar 1. Ligi altıncı hafta karşılaşmasında Antalya temsilcisini yendik.

ADANA BŞB:1 İZMİR BBSK:30

ADANA BŞB:1 İZMİR BBSK:30

SUTOPU Kadınlar 1. Lig’de beşinci hafta karşılaşmasında İstanbul'da karşılaştığımız Adana temsilcisini yendik.

İZMİR BBSK: 8 GALATASARAY: 8

İZMİR BBSK: 8 GALATASARAY: 8

Su Topu Kadınlar 1. Ligi dördüncü hafta maçında Galatasaray ile berabere kaldık

BURSA BŞB: 5 İZMİR BBSK: 14

BURSA BŞB: 5 İZMİR BBSK: 14

Su Topu Erkekler Süper Ligi’nde beşinci hafta maçında Bursa ekibini yendik.

KINALIADA: 11 - İZMİR BBSK: 7

KINALIADA: 11 - İZMİR BBSK: 7

SU Topu Erkekler Süper Ligi dördüncü hafta maçında deplasmanda Kınalıada’ya yenildik.

ODTÜ:13 İZMİR BBSK:14

ODTÜ:13 İZMİR BBSK:14

SUTOPU Erkekler Süper Ligi dördüncü hafta maçında Ankara'da karşılaştığı ODTÜ'yü mağlup etti.

ASSK:2 İZMİR BBSK:37

ASSK:2 İZMİR BBSK:37

SUTOPU Kadınlar 1. Ligi üçüncü hafta maçında Adalar Su Sporları Kulübü’nü farklı yendik.

ASSK:15 İZMİR BBSK:8

ASSK:15 İZMİR BBSK:8

SUTOPU Erkekler Süper Ligi üçüncü hafta maçında Adalar Su Sporları Kulübü’ne yenildik.

İdari ve Teknik Kadro

MEHMET ALP OLCAYTU
ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

UĞURCAN KOCATAŞ
YARDIMCI ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

SOYKAN ÜSTÜNKAR
SU SPORLARI DİREKTÖRÜ

İdari ve Teknik Kadro

CEREN CANER
BRANŞ SORUMLUSU

Takım Oyuncuları

AYDIN BERK SERT
SPORCU

Takım Oyuncuları

AYKUT BOZKURT
SPORCU

Takım Oyuncuları

BARAN ÜNALDI
SPORCU

Takım Oyuncuları

CANBERK OSMANCIK
SPORCU

Takım Oyuncuları

DOĞUKAN DEDEOĞLU
SPORCU

Takım Oyuncuları

EMRE DALGIÇ
SPORCU

Takım Oyuncuları

EMRE ERDOĞAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

SERTAN GEÇTAN
SPORCU

GALATASARAY SK 24

GALATASARAY SK

İZMİR BBSK 2

İZMİR BBSK

SÜPER LİG (ERKEK)

Tarih

11/20/2022

Saat

3:30 PM

ENKA SK 28

ENKA SK

İZMİR BBSK 8

İZMİR BBSK

SÜPER LİG (ERKEK)

Tarih

11/26/2022

Saat

3:00 PM

ADALAR S.S.K. 15

ADALAR S.S.K.

İZMİR BBSK 8

İZMİR BBSK

SÜPER LİG (ERKEK)

Tarih

12/3/2022

Saat

4:30 PM

ODTÜ SK 13

ODTÜ SK

İZMİR BBSK 14

İZMİR BBSK

SÜPER LİG (ERKEK)

Tarih

12/10/2022

Saat

8:00 PM

KINALIADA SK 11

KINALIADA SK

İZMİR BBSK 7

İZMİR BBSK

SÜPER LİG (ERKEK)

Tarih

12/17/2022

Saat

5:00 PM

BURSA BŞB SK 5

BURSA BŞB SK

İZMİR BBSK 11

İZMİR BBSK

SÜPER LİG (ERKEK)

Tarih

1/4/2023

Saat

12:30 PM

İZMİR BBSK 10

İZMİR BBSK

HEYBELİADA SK 14

HEYBELİADA SK

SÜPER LİG (ERKEK)

Tarih

1/14/2023

Saat

8:30 PM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

GALATASARAY SK

GALATASARAY SK

SÜPER LİG (ERKEK)

Tarih

2/11/2023

Saat

8:30 PM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

ENKA SK

ENKA SK

SÜPER LİG (ERKEK)

Tarih

2/18/2023

Saat

8:30 PM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

ADALAR S.S.K.

ADALAR S.S.K.

SÜPER LİG (ERKEK)

Tarih

2/25/2023

Saat

8:30 PM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

ODTÜ SK

ODTÜ SK

SÜPER LİG (ERKEK)

Tarih

3/18/2023

Saat

8:30 PM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

KINALIADA SK

KINALIADA SK

SÜPER LİG (ERKEK)

Tarih

3/25/2023

Saat

8:30 PM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

BURSA BŞB SK

BURSA BŞB SK

SÜPER LİG (ERKEK)

Tarih

4/1/2023

Saat

8:30 PM

HEYBELİADA SK

HEYBELİADA SK

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

SÜPER LİG (ERKEK)

Tarih

4/8/2023

Saat

5:00 PM