SU TOPUNDA KUPA GELDİ

SU TOPUNDA KUPA GELDİ

İZMİR Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü U17 Su Topu Kadın Takımımız, sezonu averajla ikinci sırada tamamladı.

ZİRVEDEYİZ

ZİRVEDEYİZ

U19 Kadınlar Sutopu 1. Lig 2. devre maçları sonunda liderliğimizi sürdürdük.

SU TOPUNDA ÜÇ MİLLİ

SU TOPUNDA ÜÇ MİLLİ

U19 Su Topu Erkekler Avrupa Şampiyonası eleme maçlarında mücadele edecek milli takımımızda kulübümüzden bir antrenör ve iki sporcu yer alacak.

HEYBELİADA: 13  İZMİR BBSK: 13

HEYBELİADA: 13 İZMİR BBSK: 13

Su Topu Erkekler Süper Ligi Play-Out Grubu son maçımızda İstanbul ekibiyle berabere kalıp sezonu beşinci bitirdik.

BODRUM: 4 İZMİR BBSK: 10

BODRUM: 4 İZMİR BBSK: 10

SU Topu Süper Ligi Play-Out serisinde Bodrum’u yenerek beşte beş yaptık.

İZMİR BBSK: 10 ODTÜ: 7

İZMİR BBSK: 10 ODTÜ: 7

SU Topu Süper Ligi Play-Out maçında Ankara ekibini mağlup etti.

İZMİR BBSK: 12 ODTÜ: 9

İZMİR BBSK: 12 ODTÜ: 9

SU Topu Süper Ligi Play-Out maçında Ankara ekibini yendik.

VE... ZİRVEDEYİZ

VE... ZİRVEDEYİZ

CELAL Atik Yüzme Havuzu’ndaki U-19 Kadınlar Ligi’ni lider bitirdik.

İZMİR BBSK: 11 BODRUM: 7

İZMİR BBSK: 11 BODRUM: 7

SU Topu Süper Ligi Play-Out maçında Muğla ekibini mağlup ettik.

İZMİR BBSK: 10 HEYBELİADA: 6

İZMİR BBSK: 10 HEYBELİADA: 6

SU Topu Süper Ligi Play-Out maçında İstanbul temsilcisini yendik.

İdari ve Teknik Kadro

CİHANGİR NERGİZ
ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

MEHMET ALP OLCAYTU
ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

UĞURCAN KOCATAŞ
YARDIMCI ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

SOYKAN ÜSTÜNKAR
SU SPORLARI DİREKTÖRÜ

İdari ve Teknik Kadro

CEREN KİLİSLİOĞLU
BRANŞ SORUMLUSU

Takım Oyuncuları

AYKUT BOZKURT
SPORCU

Takım Oyuncuları

BARAN ÜNALDI
SPORCU

Takım Oyuncuları

CAN NERGİZ
SPORCU

Takım Oyuncuları

CANBERK SOYLU
SPORCU

Takım Oyuncuları

DOĞUKAN DEDEOĞLU
SPORCU

Takım Oyuncuları

EMRE DALGIÇ
SPORCU

Takım Oyuncuları

EMRE ERDOĞAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

GİRAY BAYSAL
SPORCU

Takım Oyuncuları

HAKAN ÇELİKKALELİ
SPORCU

Takım Oyuncuları

İBRAHİM DOĞA ERGİN
SPORCU

Takım Oyuncuları

SERTAN GEÇTAN
SPORCU

KINALIADA SK 14

KINALIADA SK

İZMİR BBSK 6

İZMİR BBSK

BÜYÜK ERKEKLER FEDERASYON KUPASI MAÇLARI

Tarih

11/19/2021

Saat

8:00 PM

İZMİR BBSK 5

İZMİR BBSK

GALATASARAY S.K 18

GALATASARAY S.K

BÜYÜK ERKEKLER FEDERASYON KUPASI MAÇLARI

Tarih

11/20/2021

Saat

12:00 PM

ADALAR S.S.K. 13

ADALAR S.S.K.

İZMİR BBSK 5

İZMİR BBSK

BÜYÜK ERKEKLER FEDERASYON KUPASI MAÇLARI

Tarih

11/20/2021

Saat

5:00 PM

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

ENKA SK 16

ENKA SK

BÜYÜK ERKEKLER FEDERASYON KUPASI MAÇLARI

Tarih

11/21/2021

Saat

9:00 AM

İZMİR BBSK 6

İZMİR BBSK

KINALIADA SK 8

KINALIADA SK

SPOR TOTO SÜPER LİG ERKEKLER

Tarih

11/27/2021

Saat

4:30 PM

ADALAR S.S.K. 17

ADALAR S.S.K.

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

SPOR TOTO SÜPER LİG ERKEKLER

Tarih

11/28/2021

Saat

3:30 PM

GALATASARAY S.K 17

GALATASARAY S.K

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

SPOR TOTO SÜPER LİG ERKEKLER

Tarih

12/4/2021

Saat

8:00 PM

BODRUM YARIMADA SK 6

BODRUM YARIMADA SK

İZMİR BBSK 9

İZMİR BBSK

SPOR TOTO SÜPER LİG ERKEKLER

Tarih

12/5/2021

Saat

5:00 PM

ODTÜ SK 3

ODTÜ SK

İZMİR BBSK 22

İZMİR BBSK

SPOR TOTO SÜPER LİG ERKEKLER

Tarih

12/11/2021

Saat

6:00 PM

ENKA SK 16

ENKA SK

İZMİR BBSK 7

İZMİR BBSK

SPOR TOTO SÜPER LİG ERKEKLER

Tarih

12/12/2021

Saat

2:00 PM

İZMİR BBSK 12

İZMİR BBSK

HEYBELİADA SK 7

HEYBELİADA SK

SPOR TOTO SÜPER LİG ERKEKLER

Tarih

12/18/2021

Saat

6:30 PM

İZMİR BBSK 41

İZMİR BBSK

İSTANBUL YÜZME İHTİSAS 1

İSTANBUL YÜZME İHTİSAS

SPOR TOTO SÜPER LİG ERKEKLER

Tarih

1/8/2022

Saat

8:45 PM

KINALIADA SK 8

KINALIADA SK

İZMİR BBSK 10

İZMİR BBSK

SPOR TOTO SÜPER LİG ERKEKLER

Tarih

1/9/2022

Saat

8:45 PM

İZMİR BBSK 19

İZMİR BBSK

BODRUM YARIMADA SK 9

BODRUM YARIMADA SK

SPOR TOTO SÜPER LİG ERKEKLER

Tarih

1/29/2022

Saat

8:45 PM

İZMİR BBSK 24

İZMİR BBSK

ODTÜ SK 6

ODTÜ SK

SPOR TOTO SÜPER LİG ERKEKLER

Tarih

1/30/2022

Saat

8:45 PM

İZMİR BBSK 8

İZMİR BBSK

ENKA SK 20

ENKA SK

SPOR TOTO SÜPER LİG ERKEKLER

Tarih

3/5/2022

Saat

8:45 PM

HEYBELİADA SK 10

HEYBELİADA SK

İZMİR BBSK 17

İZMİR BBSK

SPOR TOTO SÜPER LİG ERKEKLER

Tarih

3/6/2022

Saat

8:45 PM

İZMİR BBSK 8

İZMİR BBSK

ADALAR S.S.K. 16

ADALAR S.S.K.

SPOR TOTO SÜPER LİG ERKEKLER

Tarih

3/19/2022

Saat

8:45 PM

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

GALATASARAY S.K 16

GALATASARAY S.K

SPOR TOTO SÜPER LİG ERKEKLER

Tarih

3/20/2022

Saat

8:45 PM

İSTANBUL YÜZME İHTİSAS 11

İSTANBUL YÜZME İHTİSAS

İZMİR BBSK 32

İZMİR BBSK

SPOR TOTO SÜPER LİG ERKEKLER

Tarih

3/27/2022

Saat

6:30 PM

İZMİR BBSK 12

İZMİR BBSK

ODTÜ SK 9

ODTÜ SK

SÜPER LİG PLAY-OUT

Tarih

4/1/2022

Saat

4:00 PM

İZMİR BBSK 11

İZMİR BBSK

BODRUM YARIMADA SK 7

BODRUM YARIMADA SK

SÜPER LİG PLAY-OUT

Tarih

4/2/2022

Saat

12:00 PM

İZMİR BBSK 10

İZMİR BBSK

HEYBELİADA SK 6

HEYBELİADA SK

SÜPER LİG PLAY-OUT

Tarih

4/3/2022

Saat

12:00 PM

ODTÜ SK 7

ODTÜ SK

İZMİR BBSK 10

İZMİR BBSK

SÜPER LİG PLAY-OUT

Tarih

4/8/2022

Saat

4:00 PM

BODRUM YARIMADA SK 10

BODRUM YARIMADA SK

İZMİR BBSK 4

İZMİR BBSK

SÜPER LİG PLAY-OUT

Tarih

4/9/2022

Saat

12:00 PM

HEYBELİADA SK 13

HEYBELİADA SK

İZMİR BBSK 13

İZMİR BBSK

SÜPER LİG PLAY-OUT

Tarih

4/10/2022

Saat

12:00 PM

Ödül

LİG 5.Sİ

SPOR TOTO SÜPER LİG ERKEKLER