GELİŞİM KOLEJİ: 3  İZMİR BBSK: 1

GELİŞİM KOLEJİ: 3 İZMİR BBSK: 1

Voleybol Takımımız, deplasmanda Özel Gelişim Koleji'ne mağlup oldu.

SERAMİKSAN: 1 İZMİR BBSK: 3

SERAMİKSAN: 1 İZMİR BBSK: 3

TVF Kadınlar Voleybol 2. Ligi'nde takımımız, deplasmanda Turgutlu ekibini mağlup etti.

İZMİR BBSK: 0 AKHİSARGÜCÜ: 3

İZMİR BBSK: 0 AKHİSARGÜCÜ: 3

TVF Kadınlar Voleybol 2.Lig 6.Grup’ta mücadele eden takımımız, Akhisargücü'ne mağlup oldu.

BERGAMA GENÇLİK:3-İZMİR BBSK:0

BERGAMA GENÇLİK:3-İZMİR BBSK:0

TVF Kadınlar Voleybol 2. Lig 6. Grup’ta takımımız, grup lideri Bergama temsilcisine mağlup oldu.

İZMİR BBSK: 0 - AKHİSAR BLD: 3

İZMİR BBSK: 0 - AKHİSAR BLD: 3

TVF Kadınlar Voleybol 2. Lig 6. Grup’ta takımımız, Akhisar temsilcisine yenildi.

TORBALI BLD: 3 İZMİR BBSK: 0

TORBALI BLD: 3 İZMİR BBSK: 0

TVF Kadınlar Voleybol 2. Lig 6. Grup’ta takımımız, Torbalı temsilcisine mağlup oldu.

İZMİR BBSK:0 ROTA KOLEJİ:3

İZMİR BBSK:0 ROTA KOLEJİ:3

TVF Kadınlar Voleybol 2.Lig 6.Grup’ta mücadele eden takımımız, Rota Kolejine mağlup oldu.

İZMİR BBSK:3 UŞAK GENÇLİK:0

İZMİR BBSK:3 UŞAK GENÇLİK:0

TVF Kadınlar Voleybol 2. Lig 6. Grup’ta mücadele eden takımımız, Uşak ekibini mağlup etti.

TURGUTLU BLD: 3 İZMİR BBSK: 1

TURGUTLU BLD: 3 İZMİR BBSK: 1

TVF Kadınlar Voleybol 2. Lig 6. Grup’ta takımımız, Manisa ekibine mağlup oldu.

İZMİR BBSK: 0 GELİŞİM KOLEJİ: 3

İZMİR BBSK: 0 GELİŞİM KOLEJİ: 3

Kadınlar Voleybol 2. Lig 6. Grup’ta takımımız, Özel Gelişim Koleji’ne mağlup oldu.

İdari ve Teknik Kadro

BURAK TÜRKÖZ
ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

SAFFET TÜRKSOYUER
TAKIM SPORLARI DİREKTÖRÜ

İdari ve Teknik Kadro

AHMET YAKAR
BRANŞ SORUMLUSU

Takım Oyuncuları

ECE DUMAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

SİNEM NUR TURHAN
SPORCU

ROTA KOLEJİ SK. 2

ROTA KOLEJİ SK.

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

KADINLAR 2. LİG (6. GRUP)

Tarih

10/9/2022

Saat

2:00 PM

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

TORBALI BELEDİYE SK. 3

TORBALI BELEDİYE SK.

KADINLAR 2. LİG (6. GRUP)

Tarih

10/16/2022

Saat

6:30 PM

AKHİSAR BLD SK 3

AKHİSAR BLD SK

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

KADINLAR 2. LİG (6. GRUP)

Tarih

10/22/2022

Saat

3:00 PM

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

BERGAMA BLD SK 3

BERGAMA BLD SK

KADINLAR 2. LİG (6. GRUP)

Tarih

10/30/2022

Saat

6:30 PM

AKHİSARGÜCÜ SK 3

AKHİSARGÜCÜ SK

İZMİR BBSK 1

İZMİR BBSK

KADINLAR 2. LİG (6. GRUP)

Tarih

11/5/2022

Saat

2:00 PM

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

SERAMİKSAN SK 1

SERAMİKSAN SK

KADINLAR 2. LİG (6. GRUP)

Tarih

11/13/2022

Saat

6:30 PM

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

GELİŞİM KOLEJİ SK 3

GELİŞİM KOLEJİ SK

KADINLAR 2. LİG (6. GRUP)

Tarih

11/20/2022

Saat

6:30 PM

TURGUTLU BLD KSSK 3

TURGUTLU BLD KSSK

İZMİR BBSK 1

İZMİR BBSK

KADINLAR 2. LİG (6. GRUP)

Tarih

11/26/2022

Saat

2:00 PM

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

UŞAK GENÇLİK SK 0

UŞAK GENÇLİK SK

KADINLAR 2. LİG (6. GRUP)

Tarih

12/4/2022

Saat

6:30 PM

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

ROTA KOLEJİ SK. 3

ROTA KOLEJİ SK.

KADINLAR 2. LİG (6. GRUP)

Tarih

12/11/2022

Saat

6:30 PM

TORBALI BELEDİYE SK. 3

TORBALI BELEDİYE SK.

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

KADINLAR 2. LİG (6. GRUP)

Tarih

12/18/2022

Saat

4:00 PM

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

AKHİSAR BLD SK 3

AKHİSAR BLD SK

KADINLAR 2. LİG (6. GRUP)

Tarih

12/25/2022

Saat

6:30 PM

BERGAMA BLD SK 3

BERGAMA BLD SK

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

KADINLAR 2. LİG (6. GRUP)

Tarih

1/8/2023

Saat

3:00 PM

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

AKHİSARGÜCÜ SK 3

AKHİSARGÜCÜ SK

KADINLAR 2. LİG (6. GRUP)

Tarih

1/15/2023

Saat

6:30 PM

SERAMİKSAN SK 3

SERAMİKSAN SK

İZMİR BBSK 1

İZMİR BBSK

KADINLAR 2. LİG (6. GRUP)

Tarih

1/21/2023

Saat

2:00 PM

GELİŞİM KOLEJİ SK 3

GELİŞİM KOLEJİ SK

İZMİR BBSK 1

İZMİR BBSK

KADINLAR 2. LİG (6. GRUP)

Tarih

1/28/2023

Saat

2:00 PM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

TURGUTLU BLD KSSK

TURGUTLU BLD KSSK

KADINLAR 2. LİG (6. GRUP)

Tarih

2/5/2023

Saat

6:30 PM

UŞAK GENÇLİK SK

UŞAK GENÇLİK SK

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

KADINLAR 2. LİG (6. GRUP)

Tarih

2/12/2023

Saat

3:00 PM