ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

9. Liselerarası Plaj Voleybolu Turnuvası'nda kızlarda Gelişim Koleji ve erkeklerde ise Yunus Emre Anadolu Lisesi zirvede yer aldı.

FİLEYE BEKLİYORUZ

FİLEYE BEKLİYORUZ

9'ncu Liselerarası Plaj Voleybolu Turnuvası, 28-29 Ekim’de İnciraltı Plaj Sporları Tesisleri'nde yapılacak.

ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

İnciraltı Spor Tesisleri'mizde Plaj Voleybolu Türkiye Şampiyonası'na ev sahipliği yaptık.

FİLEDE YETENEK ARIYORUZ

FİLEDE YETENEK ARIYORUZ

İZMİR Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü voleybol seçmeleri, 15 Haziran'da yapılacak.

KUPAYLA GELDİLER

KUPAYLA GELDİLER

Voleybolda İzmir Şampiyonu olan Rota Koleji Yıldız Takımı, desteklerinden dolayı kulübümüze ziyarete geldi.

UŞAK GENÇLİK: 0 - İZMİR BBSK: 3

UŞAK GENÇLİK: 0 - İZMİR BBSK: 3

TVF Kadınlar Voleybol 2.Ligi'nde takımımız, deplasmanda Uşak ekibini mağlup etti.

İZMİR BBSK: 3 - TURGUTLU BLD: 1

İZMİR BBSK: 3 - TURGUTLU BLD: 1

TVF Kadınlar Voleybol 2. Ligi'nde mücadele eden takımımız, sahasında Turgutlu Belediyesi'ni yendi.

GELİŞİM KOLEJİ: 3  İZMİR BBSK: 1

GELİŞİM KOLEJİ: 3 İZMİR BBSK: 1

Voleybol Takımımız, deplasmanda Özel Gelişim Koleji'ne mağlup oldu.

SERAMİKSAN: 1 İZMİR BBSK: 3

SERAMİKSAN: 1 İZMİR BBSK: 3

TVF Kadınlar Voleybol 2. Ligi'nde takımımız, deplasmanda Turgutlu ekibini mağlup etti.

İZMİR BBSK: 0 AKHİSARGÜCÜ: 3

İZMİR BBSK: 0 AKHİSARGÜCÜ: 3

TVF Kadınlar Voleybol 2.Lig 6.Grup’ta mücadele eden takımımız, Akhisargücü'ne mağlup oldu.

BERGAMA BLD SK 3

BERGAMA BLD SK

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

KADINLAR 2. LİG (GRUP-6)

Tarih

10/8/2023

Saat

4:00 PM

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

GELİŞİM KOLEJİ SK 3

GELİŞİM KOLEJİ SK

KADINLAR 2. LİG (GRUP-6)

Tarih

10/15/2023

Saat

7:00 PM

AKHİSAR BLD SK 3

AKHİSAR BLD SK

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

KADINLAR 2. LİG (GRUP-6)

Tarih

10/21/2023

Saat

2:00 PM

İZMİR BBSK 1

İZMİR BBSK

ALİAĞA KZY SK 3

ALİAĞA KZY SK

KADINLAR 2. LİG (GRUP-6)

Tarih

10/25/2023

Saat

7:00 PM

TURGUTLU BLD KSSK 2

TURGUTLU BLD KSSK

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

KADINLAR 2. LİG (GRUP-6)

Tarih

10/29/2023

Saat

2:00 PM

İZMİR BBSK 1

İZMİR BBSK

ARKAS SK 3

ARKAS SK

KADINLAR 2. LİG (GRUP-6)

Tarih

11/5/2023

Saat

7:00 PM

AKHİSARGÜCÜ SK 3

AKHİSARGÜCÜ SK

İZMİR BBSK 2

İZMİR BBSK

KADINLAR 2. LİG (GRUP-6)

Tarih

11/8/2023

Saat

5:00 PM

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

ATA OKUL SK 2

ATA OKUL SK

KADINLAR 2. LİG (GRUP-6)

Tarih

11/12/2023

Saat

7:00 PM

MANİSA BBSK 3

MANİSA BBSK

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

KADINLAR 2. LİG (GRUP-6)

Tarih

11/19/2023

Saat

3:00 PM

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

KARŞIYAKA MEDİCALPOİNT SK 3

KARŞIYAKA MEDİCALPOİNT SK

KADINLAR 2. LİG (GRUP-6)

Tarih

12/3/2023

Saat

7:00 PM

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

BERGAMA BLD SK 3

BERGAMA BLD SK

KADINLAR 2. LİG (GRUP-6)

Tarih

12/10/2023

Saat

7:00 PM

GELİŞİM KOLEJİ SK 3

GELİŞİM KOLEJİ SK

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

KADINLAR 2. LİG (GRUP-6)

Tarih

12/16/2023

Saat

1:30 PM

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

AKHİSAR BLD SK 3

AKHİSAR BLD SK

KADINLAR 2. LİG (GRUP-6)

Tarih

12/20/2023

Saat

7:00 PM

ALİAĞA KZY SK 3

ALİAĞA KZY SK

İZMİR BBSK 1

İZMİR BBSK

KADINLAR 2. LİG (GRUP-6)

Tarih

12/24/2023

Saat

3:00 PM

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

TURGUTLU BLD KSSK 3

TURGUTLU BLD KSSK

KADINLAR 2. LİG (GRUP-6)

Tarih

12/27/2023

Saat

7:00 PM

ARKAS SK 3

ARKAS SK

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

KADINLAR 2. LİG (GRUP-6)

Tarih

1/7/2024

Saat

2:00 PM

İZMİR BBSK 1

İZMİR BBSK

AKHİSARGÜCÜ SK 3

AKHİSARGÜCÜ SK

KADINLAR 2. LİG (GRUP-6)

Tarih

1/14/2024

Saat

7:00 PM

ATA OKUL SK 2

ATA OKUL SK

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

KADINLAR 2. LİG (GRUP-6)

Tarih

1/20/2024

Saat

5:00 PM

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

MANİSA BBSK 3

MANİSA BBSK

KADINLAR 2. LİG (GRUP-6)

Tarih

1/28/2024

Saat

7:00 PM

KARŞIYAKA MEDİCALPOİNT SK 3

KARŞIYAKA MEDİCALPOİNT SK

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

KADINLAR 2. LİG (GRUP-6)

Tarih

2/3/2024

Saat

6:00 PM