ATLETİZM TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ!

ATLETİZM TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ!

10-11 Mayıs 2024 tarihlerinde Antalya'da yapılan Atletizm Turkcell U16/U18 Türkiye Şampiyonası sonucunda sporcularımız şu başarıları elde etmiştir:

ATLETİZM'DEN 3 MADALYA

ATLETİZM'DEN 3 MADALYA

Mersin’de yapılan Türkiye Şampiyonası'ndan, İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü atletizm takımı İzmir’e 3 madalya ile döndü.

ANMA VE SAYGIYLA...

ANMA VE SAYGIYLA...

Eski kulüp başkanımız Safter Karabağlı'nın anısına Salon Atletizm Yarışları düzenlendi.

KUBİLAY İÇİN KOŞULDU

KUBİLAY İÇİN KOŞULDU

İZMİR Büyükşehir Belediyesi tarafından 17. kez Şehit Asteğmen Kubilay Yol Koşusu düzenlendi.

İZMİR, EN UZUN GECEDE KOŞTU

İZMİR, EN UZUN GECEDE KOŞTU

İzmir Büyükşehir Belediyesi, yılın en uzun gecesi olan 21 Aralık’ı bir kez daha sporla taçlandırdı.

KUBİLAY İÇİN 10 KİLOMETRELİK KOŞU

KUBİLAY İÇİN 10 KİLOMETRELİK KOŞU

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Şehit Asteğmen Kubilay anısına 23 Aralık Cumartesi günü 17’nci kez yol koşusu düzenliyor.

İZMİRLİLER EN UZUN GECEDE KOŞACAK

İZMİRLİLER EN UZUN GECEDE KOŞACAK

İzmir Büyükşehir Belediyesi yılın en uzun günü 21 Aralık’ta gece koşusu düzenliyor.

HEM FESTİVAL HEM KOŞU

HEM FESTİVAL HEM KOŞU

KEMALPAŞA Dereköy Bal Festivali, bu sene de yoğun ilgi gördü. 10 kilometrelik FunRun dağ koşusu da yapıldı.

YARI MARATON, 101 YILLIK COŞKUYLA KOŞULDU

YARI MARATON, 101 YILLIK COŞKUYLA KOŞULDU

İZMİR'in kurtuluşunun 101. yılı onuruna düzenlenen 11. Uluslararası 9 Eylül İzmir Yarı Maratonu büyük heyecana sahne oldu.

İZMİR’DE MARATON HEYECANI

İZMİR’DE MARATON HEYECANI

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin bu pazar 11’incisini düzenleyeceği Uluslararası Dokuz Eylül İzmir Yarı Maratonu'nda yine büyük heyecan yaşanacak.

Takım Oyuncuları

ADA ŞAVKAR
SPORCU
UZUN ATLAMA
U16

Takım Oyuncuları

ALİ EMRE IŞIK
SPORCU
SPRİNT(100M.-200M.-400M.)
U18

Takım Oyuncuları

ALPER ÇIRACI
SPORCU
DİSK ATMA
U16

Takım Oyuncuları

ALPER TUNGA
SPORCU
SIRIK ATLAMA
U14

Takım Oyuncuları

ARDA KOÇYİĞİT
SPORCU
SPRİNT(100M.-200M.-400M.)
U23

Takım Oyuncuları

ARDA ÜNÜR
SPORCU
SPRİNT(100M.-200M.-400M.)
U18

Takım Oyuncuları

ARİFE BUĞLEM ÇALIŞKAN
SPORCU
SPRİNT(100M.-200M.-400M.)
U14

Takım Oyuncuları

ASU CAN
SPORCU
UZUN MESAFE (1500M. - 3000M.)
U14

Takım Oyuncuları

AYHAN KOCA
SPORCU
ÇEKİÇ ATMA
U16

Takım Oyuncuları

AYKAN MUTLU
SPORCU
SIRIK ATLAMA
U16

Takım Oyuncuları

AYSİMA NAZİK
SPORCU
YÜKSEK ATLAMA
U14

Takım Oyuncuları

BEREN SAYGI
SPORCU
SPRİNT(100M.-200M.-400M.)
U14

Takım Oyuncuları

BURHAN GÜZEL
SPORCU
SPRİNT(100M.-200M.-400M.)
U16

Takım Oyuncuları

BUSE TOSUN
SPORCU
SIRIK ATLAMA
U18

Takım Oyuncuları

CAZİBE TUNGA
SPORCU
SIRIK ATLAMA
U16

Takım Oyuncuları

CEMİLE YETKİN
SPORCU
ORTA MESAFE (800M.) - UZUN MESAFE (1500M.)
U20

Takım Oyuncuları

CEYHUN KARABAĞLI
SPORCU
YÜKSEK ATLAMA
U16

Takım Oyuncuları

CEYLİN ÖKSÜZ
SPORCU
UZUN ATLAMA
U16

Takım Oyuncuları

CEYLİN NAZ PINAR
SPORCU
UZUN ATLAMA
U18

Takım Oyuncuları

ÇAĞRI GÖK
SPORCU
GÜLLE ATMA
U16

Takım Oyuncuları

ÇINAR DUĞAN
SPORCU
UZUN ATLAMA
U16

Takım Oyuncuları

DEMİRHAN SİVRİLER
SPORCU
GÜLLE ATMA
U16

Takım Oyuncuları

DURU KOÇYİĞİT
SPORCU
SPRİNT(100M.-200M.-400M.)
U16

Takım Oyuncuları

DURU ŞENOL
SPORCU
UZUN ATLAMA
U16

Takım Oyuncuları

ECRİN KANIK
SPORCU
DİSK ATMA
U18

Takım Oyuncuları

EGE SAÇIN
SPORCU
SPRİNT(100M.-200M.-400M.)
U18

Takım Oyuncuları

EGEBERK ÇOBANOĞLU
SPORCU
UZUN ATLAMA
U14

Takım Oyuncuları

ELİF DİKEN
SPORCU
SPRİNT(100M.-200M.-400M.)
U14

Takım Oyuncuları

ELİF SENA ERTEN
SPORCU
UZUN ATLAMA
U14

Takım Oyuncuları

ELİFNAS AYHAN
SPORCU
ÇEKİÇ ATMA
U18

Takım Oyuncuları

EMEK KARABACAK
SPORCU
SPRİNT(100M.-200M.-400M.)
U14

Takım Oyuncuları

EMRE GÜLEÇ
SPORCU
GÜLLE ATMA
U16

Takım Oyuncuları

EMRE ÜNATAN
SPORCU
SPRİNT(100M.-200M.-400M.)
U18

Takım Oyuncuları

ENES OKTAY
SPORCU
UZUN ATLAMA
U14

Takım Oyuncuları

ESHER EL LUTFU
SPORCU
UZUN MESAFE (1500M. - 3000M.)
U16

Takım Oyuncuları

GAMZE YILMAZ
SPORCU
SPRİNT(100M.-200M.-400M.)
U20

Takım Oyuncuları

GÜLSEMİN KARAKÖSE
SPORCU
SPRİNT(100M.-200M.-400M.)
U14

Takım Oyuncuları

HALİL HİLMİ ORAL
SPORCU
GÜLLE ATMA
U20

Takım Oyuncuları

HAMDULLAH ABLAY
SPORCU
MARATON
BÜYÜKLER

Takım Oyuncuları

HASAN GÜLTEKİN
SPORCU
SPRİNT(100M.-200M.-400M.)
U14

Takım Oyuncuları

HATİCE ŞEVVAL ALTIN
SPORCU
UZUN ATLAMA
U18

Takım Oyuncuları

HAVVA ECE PEHLİVANOĞLU
SPORCU
MARATON
BÜYÜKLER

Takım Oyuncuları

KERİM YÜKSEL
SPORCU
GÜLLE ATMA
U18

Takım Oyuncuları

MEDET ÇİYA UNUDAN
SPORCU
ÇEKİÇ ATMA
U23

Takım Oyuncuları

MEHMET AYDINGÖR
SPORCU
MARATON
BÜYÜKLER

Takım Oyuncuları

MEVSİM ELNARA ÇOŞKUN
SPORCU
SPRİNT(100M.-200M.-400M.)
U14

Takım Oyuncuları

MUHAMMED KASAR
SPORCU
ORTA MESAFE (800M) - UZUN MESAFE (1500M.)
U23

Takım Oyuncuları

MUSTAFA BARAN VURAL
SPORCU
DİSK ATMA
U20

Takım Oyuncuları

MUSTAFA EMİR ARSLAN
SPORCU
UZUN ATLAMA
U16

Takım Oyuncuları

NAĞME YÜCETÜRK
SPORCU
MARATON
BÜYÜKLER

Takım Oyuncuları

NAZMİ ÖNDER
SPORCU
SPRİNT(100M.-200M.-400M.)
U14

Takım Oyuncuları

NEHİR KAVAK
SPORCU
SPRİNT(100M.-200M.-400M.)
U14

Takım Oyuncuları

NİSA TEKÇE
SPORCU
CİRİT ATMA
U18

Takım Oyuncuları

NİSANUR NİMET DOĞAN
SPORCU
ORTA MESAFE (800M.) - UZUN MESAFE (1500M.)
U14

Takım Oyuncuları

NURCAN ALAGÖZ
SPORCU
MARATON
BÜYÜKLER

Takım Oyuncuları

ONUR TUĞ
SPORCU
MARATON
BÜYÜKLER

Takım Oyuncuları

OSMAN TÜRKMEN
SPORCU
UZUN MESAFE (1500M. - 3000M.)
U20

Takım Oyuncuları

ÖZGÜ BAYRAM
SPORCU
UZUN ATLAMA
U18

Takım Oyuncuları

PERİ DOĞRU
SPORCU
SIRIK ATLAMA
U14

Takım Oyuncuları

POYRAZ KIR
SPORCU
ÇEKİÇ ATMA
U18

Takım Oyuncuları

SADIK ÇELİK
SPORCU
MARATON
BÜYÜKLER

Takım Oyuncuları

SELİN AYDOĞMUŞ
SPORCU
SPRİNT(100M.-200M.-400M.)
U18

Takım Oyuncuları

SEYİT DEMİRCAN
SPORCU
UZUN MESAFE (1500M. - 3000M.)
U23

Takım Oyuncuları

SÜLEYMAN EGE ÇELİK
SPORCU
SPRİNT(100M.-200M.-400M.)
U20

Takım Oyuncuları

THEO METİN HENRİ DEMİR
SPORCU
SPRİNT(100M.-200M.-400M.)
U14

Takım Oyuncuları

TİMEO VİNCENT ALAETTİN DEMİR
SPORCU
SPRİNT(100M.-200M.-400M.)
U16

Takım Oyuncuları

TOPRAK BAHÇELİ
SPORCU
SIRIK ATLAMA
U14

Takım Oyuncuları

TUANA BACAK
SPORCU
UZUN ATLAMA
U14

Takım Oyuncuları

TUNABERK İYİGÜN
SPORCU
SPRİNT(100M.-200M.-400M.)
U23

Takım Oyuncuları

UFUK ARDA
SPORCU
MARATON
BÜYÜKLER

Takım Oyuncuları

UMUT TÜRK
SPORCU
SPRİNT(100M.-200M.-400M.)
U23

Takım Oyuncuları

YAĞIZ EFE ARAT
SPORCU
ÇEKİÇ ATMA
U16

Takım Oyuncuları

YAĞMUR ACAR
SPORCU
UZUN ATLAMA
U20

Takım Oyuncuları

YAĞMUR KURT
SPORCU
SPRİNT(100M.-200M.-400M.)
U14

Takım Oyuncuları

ZEYNEP KORKMAZ
SPORCU
ÇEKİÇ ATMA
U16

Takım Oyuncuları

ZEYNEP YANIK
SPORCU
SIRIK ATLAMA
U14

Takım Oyuncuları

ZEYNEP BADE AKDEMİR
SPORCU
SPRİNT(100M.-200M.-400M.)
U14

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

21 ARALIK EN UZUN GECE EĞLENCE KOŞUSU

Tarih

12/21/2023

Saat

9:12 PM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

17. ŞEHİT ASTEĞMEN KUBİLAY YOL KOŞUSU

Tarih

12/23/2023

Saat

10:00 AM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

88. BÜYÜK ATATÜRK KOŞUSU

Tarih

12/24/2023

Saat

8:00 AM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

ULUSLARARASI 14. ADANA KURTULUŞ YARI MARATONU (BÜYÜKLER/ERKEK)

Tarih

1/7/2024

Saat

8:00 AM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

SEVDİĞİNE KOŞ EĞLENCE KOŞUSU-2024

Tarih

2/18/2024

Saat

2:00 PM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

44. ULUSLARARASI TRABZON YARI MARATONU (BÜYÜKLER/ERKEK)

Tarih

2/25/2024

Saat

8:00 AM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

24. ALANYA ATATÜRK YARI MARATONU VE HALK KOŞUSU

Tarih

3/10/2024

Saat

10:00 AM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

ULUSLARARASI KONYA YARI MARATONU

Tarih

5/26/2024

Saat

9:10 AM

Ödül

(KULÜP BAŞARISI)

3.LÜK

87. BÜYÜK ATATÜRK KOŞUSU (MARATON/BÜYÜK-ERKEK)

Ödül

AYSEL ÖNDER

2.LİK

TURKCELL U20 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (SPRİNT/KADIN)

Ödül

AYSEL ÖNDER

3.LÜK

TURKCELL U20 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (SPRİNT/KADIN)

Ödül

BERİL UYSAL

3.LÜK

TÜRKİYE U16 SALON ATLETİZM ŞAMPİYONASI (UZUN ATLAMA/KADIN)

Ödül

BUSE TOSUN

3.LÜK

TÜRKİYE U16 SALON ATLETİZM ŞAMPİYONASI (SIRIK/KADIN)

Ödül

BUSE TOSUN

2.LİK

SPOR TOTO KULÜPLER U18 LİGİ FİNAL YARIŞMASI (SIRIK / U16-KADIN)

Ödül

CEYLİN NAZ PINAR

2.LİK

TURKCELL U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2022 (UZUN-YÜKSEK ATLAMA / U16-KADIN)

Ödül

CEYLİN NAZ PINAR

1.LİK

TURKCELL U16 TÜRKİYE SALON ŞAMPİYONASI (UZUN ATLAMA-SPRİNT (60M 100M/U16-KADIN)

Ödül

CEYLİN NAZ PINAR

3.LÜK

TÜRKİYE U16 SALON ATLETİZM ŞAMPİYONASI (YÜKSEK ATLAMA/KADIN)

Ödül

ECRİN KANIK

2.LİK

NURULLAH İVAK ATMALAR KUPASI VE SPOR TOTO KULÜPLERARASI ATMALAR LİGİ FİNAL YARIŞMALARI (DİSK/U14 KADIN)

Ödül

ECRİN KANIK

3.LÜK

SEYFİ ALANYA ATMALAR ŞAMPİYONASI VE SPOR TOTO KULÜPLER ARASI ATMALAR LİGİ (DİSK ATMA/U14 KADIN)

Ödül

ECRİN KANIK

GÜMÜŞ MADALYA

SEYFİ ALANYA ATMALAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Ödül

ECRİN KANIK

1.LİK

TURKCELL U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2022 (DİSK ATMA / U14-KADIN)

Ödül

EMRE ŞENGÜL

3.LÜK

TURKCELL U20 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (UZUN ATLAMA/ERKEK)

Ödül

GÜLCAN UZUN

3.LÜK

SEYFİ ALANYA ATMALAR ŞAMPİYONASI VE SPOR TOTO KULÜPLER ARASI ATMALAR LİGİ (DİSK ATMA/U20 KADIN)

Ödül

GÜLCAN UZUN

1.LİK

NURULLAH İVAK ATMALAR KUPASI VE SPOR TOTO KULÜPLERARASI ATMALAR LİGİ FİNAL YARIŞMALARI (DİSK/U20 KADIN)

Ödül

GÜLCAN UZUN

1.LİK

TURKCELL U20 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (DİSK/KADIN)

Ödül

HALİL HİLMİ ORAL

1.LİK

NURULLAH İVAK ATMALAR KUPASI VE SPOR TOTO KULÜPLERARASI ATMALAR LİGİ FİNAL YARIŞMALARI (GÜLLE/U16 ERKEK)

Ödül

HALİL HİLMİ ORAL

2.LİK

SEYFİ ALANYA ATMALAR ŞAMPİYONASI VE SPOR TOTO KULÜPLER ARASI ATMALAR LİGİ (GÜLLE ATMA / U16 ERKEK)

Ödül

HASAN MOHAMAD JAWISH

3.LÜK

SPOR TOTO KULÜPLER U18 LİGİ FİNAL YARIŞMASI (100-400 ENG./ U16-ERKEK)

Ödül

MEHMET AYDINGÖR

1. LİK (30-34 YAŞ)

GAZİ YARI MARATONU 2022

Ödül

ÖZGÜ BAYRAM

3.LÜK

TÜRKİYE U16 SALON ATLETİZM ŞAMPİYONASI (UZUN ATLAMA/KADIN)

Ödül

POYRAZ KIR

BRONZ MADALYA

SEYFİ ALANYA ATMALAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Ödül

SADIK ÇELİK

2.LİK

12. EAE ULTRA MARATONU TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Ödül

SAFARA CANSEVEN

2.LİK

SEYFİ ALANYA ATMALAR ŞAMPİYONASI VE SPOR TOTO KULÜPLER ARASI ATMALAR LİGİ (GÜLLE ATMA/U18 KADIN)

Ödül

SAFARA CANSEVEN

3.LÜK

NURULLAH İVAK ATMALAR KUPASI VE SPOR TOTO KULÜPLERARASI ATMALAR LİGİ FİNAL YARIŞMALARI (GÜLLE/U18 KADIN)

Ödül

SEYİT DEMİRCAN

3.LÜK (18-24 YAŞ)

GAZİ YARI MARATONU 2022

Ödül

TUNABERK İYİGÜN

2.LİK

TURKCELL TÜRKİYE 20 YAŞ ALTI (U20) - 23 YAŞ ALTI (U23) ŞAMPİYONASI (SPRİNT 100M.-200M./U20 ERKEK)

Ödül

UFUK ARDA

1. LİK (35-39 YAŞ)

KAYSERİ YARI MARATONU (2022)

Ödül

YAĞIZ EFE ARAT

GÜMÜŞ MADALYA

SEYFİ ALANYA ATMALAR KUPASI (ÇEKİÇ ATMA/U16/ERKEK)

Ödül

YASEMİN ZEHRA BÖREKÇİ

2.LİK

TURKCELL TÜRKİYE BÜYÜKLER - U23 ŞAMPİYONASI (UZUN ATLAMA/KADIN/BÜYÜKLER)

Ödül

YASEMİN ZEHRA BÖREKÇİ

2.LİK

TURKCELL TÜRKİYE SALON ŞAMPİYONASI

Ödül

ZEYNEP HAYKIR

3.LÜK

TÜRKİYE U16 SALON ATLETİZM ŞAMPİYONASI (SPRİNT/KADIN)