KONYAALTI BLD: 29 - İZMİR BBSK: 29

KONYAALTI BLD: 29 - İZMİR BBSK: 29

HENTBOL Kadınlar Süper Ligi 8. hafta maçında deplasmanda Antalya ekibi ile berabere kaldık.

ADA DE SAO PEDRO DO SUL:27 İZMİR BBSK:29

ADA DE SAO PEDRO DO SUL:27 İZMİR BBSK:29

EHF Avrupa Kupası 3. tur rövanş maçında Portekiz ekibini yenip adımızı son 16 takım arasına yazdırdık.

İZMİR BBSK: 30 - ADA DE SAO PEDRO DO SUL: 25

İZMİR BBSK: 30 - ADA DE SAO PEDRO DO SUL: 25

EHF Avrupa Kupası üçüncü tur ilk maçında İzmir’de Portekiz temsilcisini yendik.

SPOR TOTO: 38  İZMİR BBSK: 32

SPOR TOTO: 38 İZMİR BBSK: 32

Hentbol Erkekler Süper Lig 11. hafta maçında deplasmanda Ankara temsilcisine mağlup olduk.

HENTBOLDA AVRUPA ZAMANI

HENTBOLDA AVRUPA ZAMANI

Takımımız, EHF Avrupa Kadınlar Hentbol Kupası 3. Turu’nda Portekiz ekibi ADA de Sao Pedro do Sul karşısında İzmir'de tur arayacak.

İZMİR BBSK: 28 KASTAMONU BLD: 28

İZMİR BBSK: 28 KASTAMONU BLD: 28

Hentbol Kadınlar Süper Lig’de ikinci sıradaki takımımız, lider olan Kastamonu ekibiyle berabere kaldı

İZMİR BBSK: 34  ÜMRANİYE BLD: 28

İZMİR BBSK: 34 ÜMRANİYE BLD: 28

Hentbol Erkekler Süper Ligi onuncu hafta maçında takımımız, İstanbul ekibini mağlup etti.

YALIKAVAK: 31 İZMİR BBSK: 28

YALIKAVAK: 31 İZMİR BBSK: 28

HENTBOL Kadınlar Süper Lig’de takımımız, Muğla ekibine mağlup olarak ligdeki ilk yenilgisini aldı.

MİHALIÇÇIK: 30 İZMİR BBSK: 31

MİHALIÇÇIK: 30 İZMİR BBSK: 31

HENTBOL Erkekler Süper Ligi dokuzuncu hafta maçında takımımız, deplasmanda Eskişehir ekibini yendi.

İZMİR BBSK: 26 BEYKOZ BLD: 43

İZMİR BBSK: 26 BEYKOZ BLD: 43

HENTBOL Erkekler Süper Ligi sekizinci hafta maçında sahamızda İstanbul ekibine yenildik.

İdari ve Teknik Kadro

MÜJDAT ÖZCAN
ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

CAN ARICI
YARDIMCI ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

SAFFET TÜRKSOYUER
TAKIM SPORLARI DİREKTÖRÜ

İdari ve Teknik Kadro

ABDULLAH KOPARAN
BRANŞ SORUMLUSU

İdari ve Teknik Kadro

BUSE İSTANBULLUOĞLU
FİZYOTERAPİST

İdari ve Teknik Kadro

SAMET ŞANSLI
MASÖR

İdari ve Teknik Kadro

UĞUR GİRESUN
MASÖR

Takım Oyuncuları

ARDA VURGUN
SPORCU

Takım Oyuncuları

ATA YETKİNOĞLU
SPORCU

Takım Oyuncuları

BAYRAM KASIRGA
SPORCU

Takım Oyuncuları

BURAK CAN ÖZTÜRK
SPORCU

Takım Oyuncuları

EGEHAN GÜL
SPORCU

Takım Oyuncuları

GÖKHAN ÖRNEK
SPORCU

Takım Oyuncuları

GÖKHAN ŞANLI
SPORCU

Takım Oyuncuları

HASAN CAN TEKBAŞ
SPORCU

Takım Oyuncuları

MERT GEÇGEL
SPORCU

Takım Oyuncuları

NEVZAT KEREM DİREK
SPORCU

Takım Oyuncuları

OKYAY OBEN ÖZEL
SPORCU

Takım Oyuncuları

ÖZCAN BİLGE
SPORCU

Takım Oyuncuları

REFİK TUĞYAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

SARP SEYMEN
SPORCU

Takım Oyuncuları

SERTAN CAN ERDOĞAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

TOLGA ÖZBAHAR
SPORCU

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

HATAY BŞB SK

HATAY BŞB SK

ERKEKLER SÜPER LİGİ

Tarih
Saat

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

KÖYCEĞİZ BELEDİYE SK

KÖYCEĞİZ BELEDİYE SK

ERKEKLER SÜPER LİGİ

Tarih
Saat

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

SAKARYA BLD SK

SAKARYA BLD SK

ERKEKLER SÜPER LİGİ

Tarih
Saat

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

MİHALIÇÇIK SK

MİHALIÇÇIK SK

ERKEKLER SÜPER LİGİ

Tarih
Saat

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

SPOR TOTO SK

SPOR TOTO SK

ERKEKLER SÜPER LİGİ

Tarih
Saat

İZMİR BBSK 37

İZMİR BBSK

GENÇLİKGÜCÜ TÜRK SK. 31

GENÇLİKGÜCÜ TÜRK SK.

100. YIL ZAFER KUPASI (ERKEK)

Tarih

9/1/2022

Saat

4:30 PM

İZMİR BBSK 31

İZMİR BBSK

SAKARYA BLD SK 30

SAKARYA BLD SK

100. YIL ZAFER KUPASI (ERKEK)

Tarih

9/2/2022

Saat

3:00 PM

İZMİR BBSK 25

İZMİR BBSK

SPOR TOTO SK 27

SPOR TOTO SK

100. YIL ZAFER KUPASI (ERKEK)

Tarih

9/3/2022

Saat

1:30 PM

HC ZUBRİ 46

HC ZUBRİ

İZMİR BBSK 27

İZMİR BBSK

EHF EUROPEAN CUP ROUND 1 (ERKEK)

Tarih

9/9/2022

Saat

7:00 PM

İZMİR BBSK 29

İZMİR BBSK

HC ZUBRİ 40

HC ZUBRİ

EHF EUROPEAN CUP ROUND 1 (ERKEK)

Tarih

9/10/2022

Saat

7:00 PM

İZMİR BBSK 34

İZMİR BBSK

TRABZON BŞB SK. 30

TRABZON BŞB SK.

ERKEKLER SÜPER LİGİ

Tarih

9/14/2022

Saat

3:30 PM

HATAY BŞB SK 29

HATAY BŞB SK

İZMİR BBSK 24

İZMİR BBSK

ERKEKLER SÜPER LİGİ

Tarih

9/17/2022

Saat

2:00 PM

İZMİR BBSK 36

İZMİR BBSK

MKE ANKARAGÜCÜ SK 30

MKE ANKARAGÜCÜ SK

ERKEKLER SÜPER LİGİ

Tarih

9/24/2022

Saat

4:30 PM

İZMİR BBSK 30

İZMİR BBSK

NİLÜFER BELEDİYE SK 32

NİLÜFER BELEDİYE SK

ERKEKLER SÜPER LİGİ

Tarih

10/1/2022

Saat

4:30 PM

KÖYCEĞİZ BELEDİYE SK 32

KÖYCEĞİZ BELEDİYE SK

İZMİR BBSK 32

İZMİR BBSK

ERKEKLER SÜPER LİGİ

Tarih

10/22/2022

Saat

5:00 PM

İZMİR BBSK 24

İZMİR BBSK

BEŞİKTAŞ J.K. 23

BEŞİKTAŞ J.K.

ERKEKLER SÜPER LİGİ

Tarih

10/29/2022

Saat

4:30 PM

SAKARYA BLD SK 42

SAKARYA BLD SK

İZMİR BBSK 25

İZMİR BBSK

ERKEKLER SÜPER LİGİ

Tarih

11/7/2022

Saat

6:00 PM

İZMİR BBSK 26

İZMİR BBSK

BEYKOZ BELEDİYE SK 43

BEYKOZ BELEDİYE SK

ERKEKLER SÜPER LİGİ

Tarih

11/12/2022

Saat

4:30 PM

MİHALIÇÇIK SK 30

MİHALIÇÇIK SK

İZMİR BBSK 31

İZMİR BBSK

ERKEKLER SÜPER LİGİ

Tarih

11/20/2022

Saat

1:00 PM

İZMİR BBSK 34

İZMİR BBSK

ÜMRANİYE BLD 28

ÜMRANİYE BLD

ERKEKLER SÜPER LİGİ

Tarih

11/26/2022

Saat

4:30 PM

SPOR TOTO SK 38

SPOR TOTO SK

İZMİR BBSK 32

İZMİR BBSK

ERKEKLER SÜPER LİGİ

Tarih

12/2/2022

Saat

4:00 PM

TRABZON BŞB SK.

TRABZON BŞB SK.

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

ERKEKLER SÜPER LİGİ

Tarih

12/18/2022

Saat

3:00 PM

Ödül

2.Sİ

100. YIL ZAFER KUPASI (ERKEK)

Ödül

EHF EUROPEN CUP ROUND 1 (ELENDİ)

EHF EUROPEAN CUP ROUND 1 (ERKEK)