EUROCUP 1 (GRUP A) ÜÇÜNCÜLÜK

EUROCUP 1 (GRUP A) ÜÇÜNCÜLÜK

01-04 Şubat 2024 Tarihleri arasında Uluslararası Tekerlekli Sandalye Basketbol Federasyonu’nun düzenlediği Eurocup 1 Grup A müsabakaları sona erdi.

EUROCUP İLK GÜNÜNDE ÖNEMLİ ZİYARET

EUROCUP İLK GÜNÜNDE ÖNEMLİ ZİYARET

Almanya'nın İzmir Başkonsolosu Ralf Schröer, desteklerini sunmak üzere Kulüp Başkanı Hüseyin Egeli ile bir araya geldi.

EUROCUP HEYECANI BAŞLIYOR

EUROCUP HEYECANI BAŞLIYOR

İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü'nün ev sahipliğinde Celal Atik Spor Salonu'nda gerçekleşecek ve 2 gün boyunca sürecek maçları kaçırmayın.

IWBF EuroCup 1 A Grubu

IWBF EuroCup 1 A Grubu

Başkanımız Egeli, takımımıza başarılar dileyerek desteklerini ifade etti.

IWBF EUROCUP 1 GRUP A

IWBF EUROCUP 1 GRUP A

Uluslararası Tekerlekli Sandalye Federasyonu’nun (IWBF) düzenlediği EuroCup 1 Grup A müsabakalarına ikinci kez ev sahipliği yapıyoruz.

İSKENDERUN: 57 İZMİR BBSK: 67

İSKENDERUN: 57 İZMİR BBSK: 67

TEKERLEKLİ Sandalye Basketbol Takımımız, deplasmanda Tosyalı İskenderun'u mağlup etti.

İZMİR BBSK: 48 GAZİŞEHİR: 67

İZMİR BBSK: 48 GAZİŞEHİR: 67

TEKERLEKLİ Sandalye Basketbol Takımımız, evinde Gaziantep temsilcisine mağlup oldu.

MUŞ ENG: 40 İZMİR BBSK: 83

MUŞ ENG: 40 İZMİR BBSK: 83

TEKERLEKLİ Sandalye Basketbol Takımımız, deplasmanda Muş temsilcini farklı yendi.

İZMİR BBSK: 83 Ş.URFA BŞB: 71

İZMİR BBSK: 83 Ş.URFA BŞB: 71

TEKERLEKLİ Sandalye Basketbol Takımımız, normal süresi 67-67 biten maçta 1. uzatma sonunda rakibini mağlup etti.

GALATASARAY: 73 – İZMİR BBSK: 54

GALATASARAY: 73 – İZMİR BBSK: 54

TEKERLEKLİ Sandalye Basketbol Takımımız, deplasmanda rakibine mağlup oldu.

Takım Oyuncuları

AHMET SALİH GİRİT
SPORCU

Takım Oyuncuları

ANIL KARABADAK
SPORCU

Takım Oyuncuları

ARDA ALBAYRAK
SPORCU

Takım Oyuncuları

HAKAN KIROĞLAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

İSMAİL BOYRAZ
SPORCU

Takım Oyuncuları

MAHMUT AÇIKGÖZ
SPORCU

Takım Oyuncuları

MAHSUM İPEKİŞEN
SPORCU

Takım Oyuncuları

MEDİNE ALPER
SPORCU

Takım Oyuncuları

OLCAY ATSIZ
SPORCU

Takım Oyuncuları

RAMAZAN KAHRİMAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

RIDVAN AKSOY
SPORCU

Takım Oyuncuları

SERKAN DEMİRCAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

YİĞİT CAN ZORLU
SPORCU

Takım Oyuncuları

ZÜMEYRAN POLAT
SPORCU

İZMİR BBSK 77

İZMİR BBSK

YALOVA ORTOPEDİKLER SK 42

YALOVA ORTOPEDİKLER SK

SÜPER LİG

Tarih

10/28/2023

Saat

2:00 PM

KARABÜK DEMİR KARTAL GSK. 62

KARABÜK DEMİR KARTAL GSK.

İZMİR BBSK 67

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

11/5/2023

Saat

1:00 PM

İZMİR BBSK 73

İZMİR BBSK

BALIKESİR BŞB BELEDİYE SK 47

BALIKESİR BŞB BELEDİYE SK

SÜPER LİG

Tarih

11/11/2023

Saat

2:00 PM

GALATASARAY S.K 73

GALATASARAY S.K

İZMİR BBSK 54

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

11/17/2023

Saat

1:00 PM

İZMİR BBSK 83

İZMİR BBSK

ŞANLIURFA BŞB BELEDİYE SK 71

ŞANLIURFA BŞB BELEDİYE SK

SÜPER LİG

Tarih

11/25/2023

Saat

2:00 PM

MUŞ BEDENSEL ENGELLİLER SK 40

MUŞ BEDENSEL ENGELLİLER SK

İZMİR BBSK 83

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

12/2/2023

Saat

2:00 PM

İZMİR BBSK 48

İZMİR BBSK

GAZİŞEHİR GAZİANTEP BŞB BLD.SK 67

GAZİŞEHİR GAZİANTEP BŞB BLD.SK

SÜPER LİG

Tarih

12/11/2023

Saat

1:00 PM

İSKENDERUN ENGELLİLER SK 57

İSKENDERUN ENGELLİLER SK

İZMİR BBSK 67

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

12/23/2023

Saat

2:00 PM

YALOVA ORTOPEDİKLER SK 56

YALOVA ORTOPEDİKLER SK

İZMİR BBSK 77

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

1/13/2024

Saat

11:00 AM

İZMİR BBSK 72

İZMİR BBSK

KARABÜK DEMİR KARTAL GSK. 62

KARABÜK DEMİR KARTAL GSK.

SÜPER LİG

Tarih

1/20/2024

Saat

2:00 PM

BALIKESİR BŞB BELEDİYE SK 48

BALIKESİR BŞB BELEDİYE SK

İZMİR BBSK 61

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

1/27/2024

Saat

4:00 PM

İZMİR BBSK 55

İZMİR BBSK

RHİNE RİVER RHİNOS 68

RHİNE RİVER RHİNOS

EUROCUP 1 (GROUP A)

Tarih

2/2/2024

Saat

11:15 AM

İZMİR BBSK 57

İZMİR BBSK

HYERES HANDİ BASKET 65

HYERES HANDİ BASKET

EUROCUP 1 (GROUP A)

Tarih

2/2/2024

Saat

8:15 PM

İZMİR BBSK 57

İZMİR BBSK

LONDON TITANS 62

LONDON TITANS

EUROCUP 1 (GROUP A)

Tarih

2/3/2024

Saat

11:15 AM

İZMİR BBSK 68

İZMİR BBSK

LONDON TITANS 66

LONDON TITANS

EUROCUP 1 (3.-4. LÜK) MAÇI

Tarih

2/3/2024

Saat

3:45 PM

İZMİR BBSK 55

İZMİR BBSK

GALATASARAY S.K 86

GALATASARAY S.K

SÜPER LİG

Tarih

2/7/2024

Saat

2:00 PM

ŞANLIURFA BŞB BELEDİYE SK 68

ŞANLIURFA BŞB BELEDİYE SK

İZMİR BBSK 75

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

2/11/2024

Saat

2:00 PM

İZMİR BBSK 71

İZMİR BBSK

MUŞ BEDENSEL ENGELLİLER SK 41

MUŞ BEDENSEL ENGELLİLER SK

SÜPER LİG

Tarih

2/17/2024

Saat

2:00 PM

GAZİŞEHİR GAZİANTEP BŞB BLD.SK 83

GAZİŞEHİR GAZİANTEP BŞB BLD.SK

İZMİR BBSK 71

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

2/25/2024

Saat

1:00 PM

İZMİR BBSK 59

İZMİR BBSK

İSKENDERUN ENGELLİLER SK 50

İSKENDERUN ENGELLİLER SK

SÜPER LİG

Tarih

3/9/2024

Saat

2:00 PM

BEŞİKTAŞ J.K. 79

BEŞİKTAŞ J.K.

İZMİR BBSK 46

İZMİR BBSK

SÜPER LİG PLAY-OFF ÇEYREK FİNAL

Tarih

3/22/2024

Saat

2:00 PM

İZMİR BBSK 61

İZMİR BBSK

BEŞİKTAŞ J.K. 75

BEŞİKTAŞ J.K.

SÜPER LİG PLAY-OFF ÇEYREK FİNAL

Tarih

3/29/2024

Saat

2:00 PM