ROCASA GRAN CANARİA: 36 İZMİR BBSK: 27

ROCASA GRAN CANARİA: 36 İZMİR BBSK: 27

AVRUPA Hentbol Federasyonu Avrupa Kupası’nda (EHF European Cup) 28-28 biten maçın rövanşını kaybederek son 16 turuna veda ettik.

İZMİR BBSK: 5 BAĞCILAR: 0

İZMİR BBSK: 5 BAĞCILAR: 0

AMPUTE Futbol Süper Ligi’nde İstanbul temsilcisini İzmir’de beş golle mağlup ettik.

ŞİMDİ TUR ZAMANI

ŞİMDİ TUR ZAMANI

EHF Kupası çeyrek finali için 28-28'lik Rocasa Gran Canaria maçının rövanşına 16 Ocak Pazar günü çıkıyoruz.

İSKUDER: 34  İZMİR BBSK: 98

İSKUDER: 34 İZMİR BBSK: 98

KADIN basketbolcularımız, Isparta temsilcisini deplasmanda yenerek dörtte dört yaptı.

İZMİR BBSK: 65  GALATASARAY: 63

İZMİR BBSK: 65 GALATASARAY: 63

TEKERLEKLİ Sandalye Basketbol Takımımız, Süper Lig'de İzmir'de Galatasaray'ı mağlup etti.

İZMİR BBSK: 76 İZMİR GENÇLİK: 60

İZMİR BBSK: 76 İZMİR GENÇLİK: 60

BASKETBOL Takımımız, Büyük Erkekler Basketbol Ligi A Grubu'ndaki 12. maçından da galibiyetle ayrıldı.

MİLLİ TAKIM ZAMANI

MİLLİ TAKIM ZAMANI

BAŞARILI okçumuz Bilal Güneri, Slovenya’da düzenlenecek Avrupa Salon Okçuluk Şampiyonası’nda mücadele edecek.

DENİZLİ ENG: 1 İZMİR BBSK: 4

DENİZLİ ENG: 1 İZMİR BBSK: 4

AMPUTE Futbol Süper Ligi’nde deplasmanda Denizli temsilcisini mağlup ettik.

İZMİR BBSK: 10 KINALIADA: 8

İZMİR BBSK: 10 KINALIADA: 8

SU Topu Süper Ligi’nde İstanbul ekibini yenerek ilk dört için avantaj yakaladık.

AY-YILDIZ GURURU

AY-YILDIZ GURURU

KULÜBÜMÜZDEN bir antrenör ve iki judocu, EJU Ortak Çalışma Kampı’na katıldı.

Duyurular

Duyurular

MAÇ PROGRAMI

VOLEYBOL

YILDIZ KIZLAR SÜPER LİGİ

ROTA KOLEJİ S.K.

ROTA KOLEJİ S.K.

3 : 1

YER : GAZİEMİR SPOR SALONU

TARİH : 1/7/2022

SAAT : 6:30 PM

FUTBOL

İZMİR U18 LİGİ

KEMALPAŞA 1923 SK

KEMALPAŞA 1923 SK

1 : 3

YER : KEMALPAŞA ARMUTLU SAHASI

TARİH : 1/8/2022

SAAT : 1:00 PM

BASKETBOL

U12 KADINLAR ÜST KLASMAN

19 : 35

EGE GELİŞİM SK

EGE GELİŞİM SK

YER : VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SPOR SALONU

TARİH : 1/8/2022

SAAT : 2:00 PM

BASKETBOL

U14 KADINLAR ÜST KLASMAN

58 : 74

EGE GELİŞİM SK.

EGE GELİŞİM SK.

YER : VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SPOR SALONU

TARİH : 1/8/2022

SAAT : 4:00 PM

HENTBOL

EHF EUROPEAN CUP LAST 16

28 : 28

ROCASA GRAN CANARİA

ROCASA GRAN CANARİA

YER : CELAL ATİK SPOR SALONU

TARİH : 1/8/2022

SAAT : 5:00 PM

SUTOPU

SPOR TOTO SÜPER LİG ERKEKLER

41 : 1

İSTANBUL YÜZME İHTİSAS

İSTANBUL YÜZME İHTİSAS

YER : EGE ÜNİVERİTESİ YÜZME HAVUZU

TARİH : 1/8/2022

SAAT : 8:45 PM

AMPUTE FUTBOL

SÜPER LİG

DENİZLİ ENGELLİLER SK.

DENİZLİ ENGELLİLER SK.

1 : 4

YER : KINIKLI SPOR TESİSLERİ

TARİH : 1/9/2022

SAAT : 2:00 PM

FUTBOL

İZMİR SÜPER AMATÖR LİG D GRUBU

0 : 0

İZMİR DEMİR SPOR

İZMİR DEMİR SPOR

YER : ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA

TARİH : 1/9/2022

SAAT : 4:00 PM

FUTBOL

İZMİR U16 LİGİ

6 : 3

GÖKOVA SK

GÖKOVA SK

YER : ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA

TARİH : 1/9/2022

SAAT : 5:00 PM

SUTOPU

SPOR TOTO SÜPER LİG ERKEKLER

KINALIADA SK

KINALIADA SK

8 : 10

YER : EGE ÜNİVERİTESİ YÜZME HAVUZU

TARİH : 1/9/2022

SAAT : 8:45 PM

BASKETBOL

U18 ERKEKLER ALT KLASMAN A GRUBU

85 : 65

EGE DEMİR SK.

EGE DEMİR SK.

YER : VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SPOR SALONU

TARİH : 1/10/2022

SAAT : 8:00 PM

BASKETBOL

U18 KADINLAR ÜST KLASMAN

45 : 36

ALBATROS SK.

ALBATROS SK.

YER : İZTİK SPOR SALONU

TARİH : 1/10/2022

SAAT : 8:00 PM

BUZ PATENİ

TEST YARIŞMASI

YER : KOCAELİ OLİMPİK BUZ SPORLARI SALONU

TARİH : 1/14/2022 - 1/16/2022

SAAT : 9:00 AM

BASKETBOL

BÜYÜK ERKEKLER LİGİ A GRUBU

İZMİR GENÇLİK SK.

İZMİR GENÇLİK SK.

60 : 76

YER : VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SPOR SALONU

TARİH : 1/14/2022

SAAT : 6:30 PM

SUTOPU

U19 ERKEKLER 1.LİG

ADALAR S.S.K.

ADALAR S.S.K.

20 : 3

YER : KALAMIŞ ENGİN BORA SU TOPU HAVUZU

TARİH : 1/14/2022

SAAT : 7:00 PM

SUTOPU

U19 ERKEKLER 1.LİG

MANİSA SU SPORLARI

MANİSA SU SPORLARI

3 : 22

YER : KALAMIŞ ENGİN BORA SU TOPU HAVUZU

TARİH : 1/15/2022

SAAT : 10:30 AM

FUTBOL

İZMİR U18 LİGİ

0 : 3

PINARGÜCÜ SK

PINARGÜCÜ SK

YER : ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA

TARİH : 1/15/2022

SAAT : 1:00 PM

TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL

SÜPER LİG

65 : 63

GALATASARAY SK

GALATASARAY SK

YER : CELAL ATİK SPOR SALONU

TARİH : 1/15/2022

SAAT : 2:00 PM

BASKETBOL

KADINLAR BASKETBOL BÖLGESEL LİGİ C GRUBU

ISKUDER TEKESPOR BK.

ISKUDER TEKESPOR BK.

34 : 98

YER : 6 MART SPOR SALONU

TARİH : 1/15/2022

SAAT : 2:00 PM

SUTOPU

U19 ERKEKLER 1.LİG

ENKA SK

ENKA SK

12 : 4

YER : KALAMIŞ ENGİN BORA SU TOPU HAVUZU

TARİH : 1/15/2022

SAAT : 4:00 PM

BASKETBOL

U16 KADINLAR ÜST KLASMAN

73 : 50

EGE GELİŞİM SK

EGE GELİŞİM SK

YER : VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SPOR SALONU

TARİH : 1/15/2022

SAAT : 5:00 PM

SUTOPU

U19 ERKEKLER 1.LİG

3 : 14

GALATASARAY SK

GALATASARAY SK

YER : KALAMIŞ ENGİN BORA SU TOPU HAVUZU

TARİH : 1/16/2022

SAAT : 10:30 AM

AMPUTE FUTBOL

SÜPER LİG

5 : 0

BAĞCILAR AMPUTE FUTBOL SK

BAĞCILAR AMPUTE FUTBOL SK

YER : GAZİEMİR FUTBOL SAHASI

TARİH : 1/16/2022

SAAT : 11:00 AM

FUTBOL

İZMİR U16 LİGİ

GÜLTEPEGÜCÜ SK

GÜLTEPEGÜCÜ SK

0 : 1

YER : ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA

TARİH : 1/16/2022

SAAT : 11:00 AM

FUTBOL

İZMİR SÜPER AMATÖR LİG D GRUBU

ÜLKÜ SK

ÜLKÜ SK

2 : 1

YER : ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA

TARİH : 1/16/2022

SAAT : 2:00 PM

SUTOPU

U19 ERKEKLER 1.LİG

6 : 4

BODRUM YARIMADA S.K

BODRUM YARIMADA S.K

YER : KALAMIŞ ENGİN BORA SU TOPU HAVUZU

TARİH : 1/16/2022

SAAT : 4:00 PM

HENTBOL

EHF EUROPEAN CUP LAST 16

ROCASA GRAN CANARİA

ROCASA GRAN CANARİA

36 : 27

YER : PABELLON ANTONİO MORENO

TARİH : 1/16/2022

SAAT : 5:00 PM

TAEKWONDO

BÜYÜKLER TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI ( ERKEK )

YER : SELÇUKLU BELEDİYESİ ULUSLARARASI SPOR SALONU

TARİH : 1/18/2022 - 1/22/2022

SAAT : 9:00 AM

TAEKWONDO

BÜYÜKLER TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI ( KADIN )

YER : SELÇUKLU BELEDİYESİ ULUSLARARASI SPOR SALONU

TARİH : 1/18/2022 - 1/22/2022

SAAT : 9:00 AM

BUZ PATENİ

2022 EUROPA CUP SKATE HELENA (KADIN)

YER : PİONİR ICE HALL

TARİH : 1/18/2022 - 1/23/2022

SAAT : 9:00 AM

BUZ PATENİ

2022 EUROPA CUP SKATE HELENA (KADIN)

YER : PİONİR ICE HALL

TARİH : 1/18/2022 - 1/23/2022

SAAT : 9:00 AM

FUTBOL

İZMİR SÜPER AMATÖR LİG D GRUBU

:

BOZYAKA SK

BOZYAKA SK

YER : ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA

TARİH : 1/19/2022

SAAT : 6:00 PM

BASKETBOL

BÜYÜK ERKEKLER LİGİ A GRUBU

AGORA SK.

AGORA SK.

:

YER : BALÇOVA SPOR SALONU

TARİH : 1/19/2022

SAAT : 8:00 PM

BASKETBOL

U18 KADINLAR ÜST KLASMAN

:

GÖZTEPE SK.

GÖZTEPE SK.

YER : BALÇOVA SPOR SALONU

TARİH : 1/21/2022

SAAT : 6:30 PM

SUTOPU

U17 KADINLAR 1.LİG

YER : ODTÜ YÜZME HAVUZU

TARİH : 1/22/2022

SAAT : 10:00 AM

FUTBOL

İZMİR U18 LİGİ

HALİLBEYLİ 1979 SK

HALİLBEYLİ 1979 SK

:

YER : KEMALPAŞA HALİLBEYLİ FUTBOL SAHASI

TARİH : 1/22/2022

SAAT : 3:00 PM

SUTOPU

U17 KADINLAR 1.LİG

:

ADANA BÜYÜKŞEHİR S.K

ADANA BÜYÜKŞEHİR S.K

YER : ODTÜ YÜZME HAVUZU

TARİH : 1/22/2022

SAAT : 3:00 PM

BUZ HOKEYİ

INTERCİTY SÜPER LİG

ZEYTİNBURNU BLD. SK

ZEYTİNBURNU BLD. SK

:

YER : SİLİVRİKAPI BUZ PİSTİ

TARİH : 1/22/2022

SAAT : 3:30 PM

BASKETBOL

U16 KADINLAR ÜST KLASMAN

TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK.

TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK.

:

YER : CUMHURİYET SPOR SALONU

TARİH : 1/22/2022

SAAT : 4:00 PM

SUTOPU

SPOR TOTO SÜPER LİG ERKEKLER

:

ADALAR S.S.K.

ADALAR S.S.K.

YER : EGE ÜNİVERİTESİ YÜZME HAVUZU

TARİH : 1/22/2022

SAAT : 8:45 PM

SUTOPU

U17 KADINLAR 1.LİG

:

BODRUM YARIMADA S.K

BODRUM YARIMADA S.K

YER : ODTÜ YÜZME HAVUZU

TARİH : 1/23/2022

SAAT : 10:00 AM

AMPUTE FUTBOL

SÜPER LİG

KONYA ENGELLİLER SK

KONYA ENGELLİLER SK

:

YER : SELÇUKLU BELEDİYESİ STADYUMU

TARİH : 1/23/2022

SAAT : 1:00 PM

TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL

SÜPER LİG

PENDİK BLD ANADOLU YAKASI ENGELLİLER SK

PENDİK BLD ANADOLU YAKASI ENGELLİLER SK

:

YER : KURTKÖY KAPALI SPOR SALONU

TARİH : 1/23/2022

SAAT : 2:00 PM

FUTBOL

İZMİR SÜPER AMATÖR LİG D GRUBU

KARABAĞLAR FK

KARABAĞLAR FK

:

YER : YEŞİLYURT FUTBOL SAHASI

TARİH : 1/23/2022

SAAT : 3:00 PM

SUTOPU

U17 KADINLAR 1.LİG

:

GALATASARAY S.K

GALATASARAY S.K

YER : ODTÜ YÜZME HAVUZU

TARİH : 1/23/2022

SAAT : 3:00 PM

BUZ HOKEYİ

INTERCİTY SÜPER LİG

BUZ BEYKOZ SK

BUZ BEYKOZ SK

:

YER : SİLİVRİKAPI BUZ PİSTİ

TARİH : 1/23/2022

SAAT : 6:30 PM

FUTBOL

İZMİR U16 LİGİ

:

İZMİR GENÇLİK MERKEZİ GSK

İZMİR GENÇLİK MERKEZİ GSK

YER : ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA

TARİH : 1/23/2022

SAAT : 8:00 PM

SUTOPU

SPOR TOTO SÜPER LİG ERKEKLER

:

GALATASARAY SK

GALATASARAY SK

YER : EGE ÜNİVERİTESİ YÜZME HAVUZU

TARİH : 1/23/2022

SAAT : 8:45 PM

BASKETBOL

U16 KADINLAR ALT KLASMAN

:

EGE ZİRVE SK.

EGE ZİRVE SK.

YER : KARABAĞLAR SPOR SALONU

TARİH : 1/24/2022

SAAT : 6:30 PM

BASKETBOL

U16 KADINLAR ÜST KLASMAN

ALBATROS SK.

ALBATROS SK.

:

YER : İZTİK SPOR SALONU

TARİH : 1/26/2022

SAAT : 8:00 PM

BASKETBOL

U18 ERKEKLER ALT KLASMAN A GRUBU

GUTS SK.

GUTS SK.

:

YER : SERDAR YERELİ SPOR SALONU

TARİH : 1/26/2022

SAAT : 8:00 PM

BUZ PATENİ

ÜMİTLER TÜRKİYE KUPASI (ERKEK)

YER : BUZ SPORLARI SALONU

TARİH : 1/27/2022 - 1/30/2022

SAAT : 9:00 AM

BUZ PATENİ

ÜMİTLER TÜRKİYE KUPASI (KADIN)

YER : BUZ SPORLARI SALONU

TARİH : 1/27/2022 - 1/30/2022

SAAT : 9:00 AM

FUTBOL

İZMİR U16 LİGİ

TOROSGÜCÜ SK

TOROSGÜCÜ SK

:

YER : ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA

TARİH : 1/27/2022

SAAT : 3:00 PM

PUAN CETVELİ

AMPUTE FUTBOL

SÜPER LİG

SIRA TAKIM O G P
1 ŞAHİNBEY BLD. GSK 7 7 21
2 ODTÜ SK. 7 7 21
3 ETİMESGUT BELEDİYE SK 6 6 18
4 İZMİR BBSK 6 5 15
5 PENDİK ENGELLİLER SK 7 5 15
6 MALATYA BŞB BLD. SK 7 3 10
7 TSK REHABİLİTASYON MERKEZİ ENGELLİLER SK 7 3 10
8 DENİZLİ ENGELLİLER SK. 7 3 9
9 ORTAHİSAR BELEDİYE SK 7 2 7
10 KONYA ENGELLİLER SK 7 2 7
11 ŞANLIURFA ENGELLİLER SK. 7 2 6
12 ANADOLU ERCİYES ENGELLİLER SK 7 1 3
13 ŞİŞLİ YEDİTEPE ENGEL SK 7 0 0
14 BAĞCILAR AMPUTE FUTBOL SK 7 0 0

FUTBOL

İZMİR SÜPER AMATÖR LİG D GRUBU

SIRA TAKIM O G P
1 KARABAĞLAR FK 11 8 27
2 İZMİR BBSK 11 8 26
3 BOZYAKA SK 10 5 17
4 ÜLKÜ SK 10 5 16
5 KARABAĞLAR GENÇYILDIZ SK 11 3 11
6 DOSTGÜCÜ SK 11 3 11
7 İZMİR DEMİR SPOR 11 2 10
8 YAPICIOĞLU BAŞDAŞ SPOR 11 2 10
9 GRİ SİGORTA GÜLTEPE SK 10 1 5

TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL

SÜPER LİG

SIRA TAKIM O G P
1 FENERBAHÇE SK 9 9 18
2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP BŞB BLD.SK 9 9 18
3 GALATASARAY SK 9 8 17
4 İZMİR BBSK 9 7 16
5 BEŞİKTAŞ J.K. 8 6 14
6 BAĞCILAR ENGELLİ GSK 9 5 14
7 YALOVA ORTOPEDİKLER SK 9 4 13
8 CEYLANPINAR BELEDİYE SK 9 4 13
9 PENDİK BLD ANADOLU YAKASI ENGELLİLER SK 8 4 12
10 BALIKESİR BŞB BELEDİYE SK 8 3 11
11 ŞANLIURFA BŞB BELEDİYE SK 8 3 11
12 KKTC 9 2 11
13 1453 ENGELLİLER SK 9 1 10
14 BURSA BEDENSEL ENGELLİLER SK 8 1 9
15 TSK R.M. ENGELLİLER SK. 7 1 8
16 ANTALYA BŞB ASAT SK 6 0 6

TAKVİM

Sponsorlar

Sponsorlar