BODRUM KARYA: 51 İZMİR BBSK: 55

BODRUM KARYA: 51 İZMİR BBSK: 55

KADINLAR Bölgesel Basketbol Ligi üçüncü hafta maçında deplasmanda Bodrum ekibini yendik.

KONYAALTI BLD: 29 - İZMİR BBSK: 29

KONYAALTI BLD: 29 - İZMİR BBSK: 29

HENTBOL Kadınlar Süper Ligi 8. hafta maçında deplasmanda Antalya ekibi ile berabere kaldık.

BAŞLAMA VURUŞU BAŞKAN SOYER’DEN

BAŞLAMA VURUŞU BAŞKAN SOYER’DEN

Başkan Tunç Soyer, İGC'nin düzenlediği Basın Ligi 2022 Hüseyin Yangır Sezonu Halı Saha Futbol Turnuvası’nın ödül törenine katıldı.

BALKANLAR'DAN ŞAMPİYONLUK GELDİ

BALKANLAR'DAN ŞAMPİYONLUK GELDİ

TEKVANDOCUMUZ Mehmet Efe Özdemir, Arnavutluk'ta düzenlenen organizasyonda Balkan şampiyonu oldu.

BUZDA GÜMÜŞ MADALYA

BUZDA GÜMÜŞ MADALYA

ULUSLARARASI Bosphorus İstanbul Cup’ta yarışan buz pateni sporcumuz Batu Tasasız ikinci oldu.

ADA DE SAO PEDRO DO SUL:27 İZMİR BBSK:29

ADA DE SAO PEDRO DO SUL:27 İZMİR BBSK:29

EHF Avrupa Kupası 3. tur rövanş maçında Portekiz ekibini yenip adımızı son 16 takım arasına yazdırdık.

MENEMEN BLD:69 İZMİR BBSK:62

MENEMEN BLD:69 İZMİR BBSK:62

KADINLAR Bölgesel Basketbol Ligi ikinci hafta maçında deplasmanda Menemen Belediyesi'ne yenildik.

İZMİR BBSK:3 UŞAK GENÇLİK:0

İZMİR BBSK:3 UŞAK GENÇLİK:0

TVF Kadınlar Voleybol 2. Lig 6. Grup’ta mücadele eden takımımız, Uşak ekibini mağlup etti.

ASSK:2 İZMİR BBSK:37

ASSK:2 İZMİR BBSK:37

SUTOPU Kadınlar 1. Ligi üçüncü hafta maçında Adalar Su Sporları Kulübü’nü farklı yendik.

ETİMESGUT BLD: 1 İZMİR BBSK: 1

ETİMESGUT BLD: 1 İZMİR BBSK: 1

Ampute Futbol Süper Ligi ikinci hafta maçında deplasmanda Ankara temsilciyle berabere kaldık.

Duyurular

Duyurular

MAÇ PROGRAMI

FUTBOL

U16 LİGİ (11. GRUP)

1923 ALSANCAK SK

1923 ALSANCAK SK

3 : 1

YER : ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA

TARİH : 11/29/2022

SAAT : 6:00 PM

BASKETBOL

U16 KADINLAR ÜST KLASMAN

EGE GELİŞİM SK

EGE GELİŞİM SK

85 : 76

YER : HALKAPINAR SPOR SALONU

TARİH : 11/29/2022

SAAT : 6:30 PM

HENTBOL

GENÇ KIZLAR İL MÜSABAKALARI

23 : 36

İZMİR GENÇLİK MERKEZİ GSK

İZMİR GENÇLİK MERKEZİ GSK

YER : SERDAR YERELİ SPOR SALONU

TARİH : 11/30/2022

SAAT : 6:30 PM

BASKETBOL

BÜYÜK ERKEKLER ÜST KLASMAN

70 : 75

GELİŞİM KOLEJİ SK

GELİŞİM KOLEJİ SK

YER : GAZİEMİR SPOR SALONU

TARİH : 11/30/2022

SAAT : 8:00 PM

HENTBOL

GENÇ ERKEKLER İL MÜSABAKALARI

GÖZTEPE SK

GÖZTEPE SK

32 : 34

YER : SERDAR YERELİ SPOR SALONU

TARİH : 11/30/2022

SAAT : 8:00 PM

SUTOPU

SÜPER LİG (KADIN)

ODTÜ S.K.

ODTÜ S.K.

6 : 14

YER : ODTÜ YÜZME HAVUZU

TARİH : 12/2/2022

SAAT : 2:00 PM

HENTBOL

ERKEKLER SÜPER LİGİ

SPOR TOTO SK

SPOR TOTO SK

38 : 32

YER : THF SPOR SALONU

TARİH : 12/2/2022

SAAT : 4:00 PM

HENTBOL

EHF EUROPEAN CUP ROUND 3

30 : 25

ADA DE SAO PEDRO DO SUL

ADA DE SAO PEDRO DO SUL

YER : CELAL ATİK SPOR SALONU

TARİH : 12/2/2022

SAAT : 4:30 PM

BASKETBOL

U18 ERKEKLER ALT KLASMAN (E GRUBU)

75 : 53

İZMİR EGE BASKETBOL SK.

İZMİR EGE BASKETBOL SK.

YER : BALÇOVA SPOR SALONU

TARİH : 12/2/2022

SAAT : 6:30 PM

ESKRİM

U17 YILDIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (U14/ERKEK)

YER : YENİMAHALLE SPOR KOMPLEKSİ (ANKARA)

TARİH : 12/3/2022 - 12/4/2022

SAAT : 9:00 AM

ESKRİM

U17 YILDIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (U14/KADIN)

YER : YENİMAHALLE SPOR KOMPLEKSİ (ANKARA)

TARİH : 12/3/2022 - 12/4/2022

SAAT : 9:00 AM

ESKRİM

U17 YILDIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (U17/KADIN)

YER : YENİMAHALLE SPOR KOMPLEKSİ (ANKARA)

TARİH : 12/3/2022 - 12/4/2022

SAAT : 9:00 AM

HENTBOL

KÜÇÜK ERKEKLER İL MÜSABAKALARI (A)

0 : 10

İZMİR GENÇLİK MERKEZİ GSK

İZMİR GENÇLİK MERKEZİ GSK

YER : SERDAR YERELİ SPOR SALONU

TARİH : 12/3/2022

SAAT : 11:30 AM

FUTBOL

U14 LİGİ (12. GRUP)

2 : 1

BAHÇELİEVLER ELİT SK

BAHÇELİEVLER ELİT SK

YER : DR. BEHÇET UZ REKREASYON ALANI FUTBOL SAHASI

TARİH : 12/3/2022

SAAT : 12:00 PM

BASKETBOL

U14 KADINLAR ÜST KLASMAN

EGE GELİŞİM SK.

EGE GELİŞİM SK.

19 : 91

YER : HALKAPINAR SPOR SALONU

TARİH : 12/3/2022

SAAT : 1:00 PM

HENTBOL

KÜÇÜK KIZLAR İL MÜSABAKALARI

İZMİR GENÇLİK MERKEZİ GSK

İZMİR GENÇLİK MERKEZİ GSK

:

YER : SERDAR YERELİ SPOR SALONU

TARİH : 12/3/2022

SAAT : 1:00 PM

HENTBOL

KÜÇÜK ERKEKLER İL MÜSABAKALARI (B)

15 : 25

GÖZTEPE SK

GÖZTEPE SK

YER : SERDAR YERELİ SPOR SALONU

TARİH : 12/3/2022

SAAT : 2:30 PM

TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL

SÜPER LİG

BALIKESİR BŞB BELEDİYE SK

BALIKESİR BŞB BELEDİYE SK

56 : 64

YER : ALPARSLAN TÜRKEŞ SPOR SALONU

TARİH : 12/3/2022

SAAT : 4:00 PM

SUTOPU

SÜPER LİG (ERKEK)

ADALAR S.S.K.

ADALAR S.S.K.

15 : 8

YER : ENKA YÜZME HAVUZU

TARİH : 12/3/2022

SAAT : 4:30 PM

SUTOPU

SÜPER LİG (KADIN)

30 : 0

YEŞİLYURT S.K.

YEŞİLYURT S.K.

YER : ODTÜ YÜZME HAVUZU

TARİH : 12/3/2022

SAAT : 4:45 PM

FUTBOL

U12 LİGİ (10. GRUP)

2 : 2

EŞRAFPAŞA SK

EŞRAFPAŞA SK

YER : DR. BEHÇET UZ REKREASYON ALANI FUTBOL SAHASI

TARİH : 12/4/2022

SAAT : 12:00 PM

AMPUTE FUTBOL

SÜPER LİG

ETİMESGUT BELEDİYE SK

ETİMESGUT BELEDİYE SK

1 : 1

YER : DEVLET BAHÇELİ EĞİTİM VE SPOR MERKEZİ

TARİH : 12/4/2022

SAAT : 1:00 PM

HENTBOL

EHF EUROPEAN CUP ROUND 3

ADA DE SAO PEDRO DO SUL

ADA DE SAO PEDRO DO SUL

27 : 29

YER : CELAL ATİK SPOR SALONU

TARİH : 12/4/2022

SAAT : 4:30 PM

BASKETBOL

KADINLAR BASKETBOL BÖLGESEL LİGİ

MENEMEN BLD SK

MENEMEN BLD SK

69 : 62

YER : GELİŞİM KOLEJİ SPOR SALONU

TARİH : 12/4/2022

SAAT : 5:00 PM

FUTBOL

U16 LİGİ (11. GRUP)

0 : 1

BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SK

BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SK

YER : ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA

TARİH : 12/4/2022

SAAT : 6:00 PM

SUTOPU

SÜPER LİG (KADIN)

ADALAR S.S.K.

ADALAR S.S.K.

2 : 37

YER : ODTÜ YÜZME HAVUZU

TARİH : 12/4/2022

SAAT : 6:00 PM

VOLEYBOL

KADINLAR 2. LİG (6. GRUP)

3 : 0

UŞAK GENÇLİK SK

UŞAK GENÇLİK SK

YER : CELAL ATİK SPOR SALONU

TARİH : 12/4/2022

SAAT : 6:30 PM

BASKETBOL

BÜYÜK ERKEKLER ÜST KLASMAN

83 : 48

YARIMADA GSK

YARIMADA GSK

YER : GAZİEMİR SPOR SALONU

TARİH : 12/5/2022

SAAT : 8:00 PM

BASKETBOL

U16 KADINLAR ÜST KLASMAN

68 : 57

FİGES SK

FİGES SK

YER : HALKAPINAR SPOR SALONU

TARİH : 12/7/2022

SAAT : 6:30 PM

JUDO

ÜMİTLER MİX JUDO LİGİ 2.ETAP MÜSABAKALARI (YILDIZ/ERKEK)

YER : AMASYA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ

TARİH : 12/8/2022 - 12/10/2022

SAAT : 9:00 AM

JUDO

ÜMİTLER MİX JUDO LİGİ 2.ETAP MÜSABAKALARI (ÜMİTLER/KADIN)

YER : AMASYA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ

TARİH : 12/8/2022 - 12/10/2022

SAAT : 9:00 AM

JUDO

ÜMİTLER MİX JUDO LİGİ 2.ETAP MÜSABAKALARI (ÜMİTLER/ERKEK)

YER : AMASYA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ

TARİH : 12/8/2022 - 12/10/2022

SAAT : 9:00 AM

HENTBOL

KADINLAR SÜPER LİGİ

KONYAALTI BELEDİYE SK

KONYAALTI BELEDİYE SK

29 : 29

YER : AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ SPOR SALONU (MAVİ SALON)

TARİH : 12/8/2022

SAAT : 4:00 PM

BASKETBOL

BÜYÜK ERKEKLER ÜST KLASMAN

DOST SK

DOST SK

63 : 71

YER : BALÇOVA SPOR SALONU

TARİH : 12/8/2022

SAAT : 8:00 PM

BASKETBOL

KADINLAR BASKETBOL BÖLGESEL LİGİ

BODRUM KARYA SK

BODRUM KARYA SK

:

YER : BODRUM BİNNAZ KARAKAYA SPOR SALONU

TARİH : 12/9/2022

SAAT : 2:00 PM

BASKETBOL

U18 ERKEKLER ALT KLASMAN (E GRUBU)

GAZİEMİR BLD SK

GAZİEMİR BLD SK

:

YER : BALÇOVA SPOR SALONU

TARİH : 12/9/2022

SAAT : 8:00 PM

BASKETBOL

U14 KADINLAR ÜST KLASMAN

KARŞIYAKA ALBATROS SK.

KARŞIYAKA ALBATROS SK.

:

YER : CUMHURİYET SPOR SALONU

TARİH : 12/10/2022

SAAT : 1:00 PM

FUTBOL

U14 LİGİ (12. GRUP)

ÜÇYOL GSK

ÜÇYOL GSK

:

YER : ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA

TARİH : 12/10/2022

SAAT : 5:00 PM

SUTOPU

SÜPER LİG (ERKEK)

ODTÜ SK

ODTÜ SK

:

YER : ODTÜ YÜZME HAVUZU

TARİH : 12/10/2022

SAAT : 8:00 PM

TAEKWONDO

TÜRKİYE TAEKWONDO POOMSAE ŞAMPİYONASI (GENÇ/ERKEK)

YER : SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİV. SPOR SALONU

TARİH : 12/11/2022 - 12/14/2022

SAAT : 9:00 AM

TAEKWONDO

TÜRKİYE TAEKWONDO POOMSAE ŞAMPİYONASI (BÜYÜK/ERKEK)

YER : SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİV. SPOR SALONU

TARİH : 12/11/2022 - 12/14/2022

SAAT : 9:00 AM

AMPUTE FUTBOL

SÜPER LİG

:

ŞAHİNBEY BLD. GSK

ŞAHİNBEY BLD. GSK

YER : DR. BEHÇET UZ REKREASYON ALANI FUTBOL SAHASI

TARİH : 12/11/2022

SAAT : 1:00 PM

FUTBOL

U12 LİGİ (10. GRUP)

GÜLTEPEGÜCÜ SK

GÜLTEPEGÜCÜ SK

:

YER : DR. BEHÇET UZ REKREASYON ALANI FUTBOL SAHASI

TARİH : 12/11/2022

SAAT : 3:30 PM

HENTBOL

KADINLAR SÜPER LİGİ

:

ADASOKAĞI SK

ADASOKAĞI SK

YER : CELAL ATİK SPOR SALONU

TARİH : 12/11/2022

SAAT : 4:30 PM

VOLEYBOL

KADINLAR 2. LİG (6. GRUP)

:

ROTA KOLEJİ SK.

ROTA KOLEJİ SK.

YER : CELAL ATİK SPOR SALONU

TARİH : 12/11/2022

SAAT : 6:30 PM

FUTBOL

U16 LİGİ (11. GRUP)

:

EGESPOR FK

EGESPOR FK

YER : ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA

TARİH : 12/11/2022

SAAT : 8:00 PM

TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL

SÜPER LİG

:

PENDİK BLD A.Y. ENGELLİLER SK

PENDİK BLD A.Y. ENGELLİLER SK

YER : CELAL ATİK SPOR SALONU

TARİH : 12/12/2022

SAAT : 1:00 PM

BASKETBOL

BÜYÜK ERKEKLER ÜST KLASMAN

YEŞİLYURT SK.

YEŞİLYURT SK.

:

YER : GAZİEMİR SPOR SALONU

TARİH : 12/12/2022

SAAT : 8:00 PM

BASKETBOL

U18 KADINLAR ÜST KLASMAN

BOSSAN SK.

BOSSAN SK.

:

YER : HALKAPINAR SPOR SALONU

TARİH : 12/12/2022

SAAT : 8:00 PM

OKÇULUK

2022 SALON TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (BÜYÜK/ERKEK)

YER : İLKADIM OKÇULUK TESİSLERİ

TARİH : 12/14/2022 - 12/18/2022

SAAT : 9:00 AM

OKÇULUK

2022 SALON TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (GENÇ/ERKEK)

YER : İLKADIM OKÇULUK TESİSLERİ

TARİH : 12/14/2022 - 12/18/2022

SAAT : 9:00 AM

OKÇULUK

2022 SALON TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (BÜYÜK/KADIN)

YER : İLKADIM OKÇULUK TESİSLERİ

TARİH : 12/14/2022 - 12/18/2022

SAAT : 9:00 AM

OKÇULUK

2022 SALON TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (GENÇ/KADIN)

YER : İLKADIM OKÇULUK TESİSLERİ

TARİH : 12/14/2022 - 12/18/2022

SAAT : 9:00 AM

BASKETBOL

U16 KADINLAR ÜST KLASMAN

:

ALBATROS SK.

ALBATROS SK.

YER : CUMHURİYET SPOR SALONU

TARİH : 12/14/2022

SAAT : 8:00 PM

BASKETBOL

BÜYÜK ERKEKLER ÜST KLASMAN

YÜKSELİŞ SK

YÜKSELİŞ SK

:

YER : CUMHURİYET SPOR SALONU

TARİH : 12/16/2022

SAAT : 8:00 PM

FUTBOL

U14 LİGİ (12. GRUP)

:

EFELERGÜCÜ SK

EFELERGÜCÜ SK

YER : DR. BEHÇET UZ REKREASYON ALANI FUTBOL SAHASI

TARİH : 12/17/2022

SAAT : 1:30 PM

SUTOPU

SÜPER LİG (ERKEK)

KINALIADA SK

KINALIADA SK

:

YER : KALAMIŞ ENGİN BORA SU TOPU HAVUZU

TARİH : 12/17/2022

SAAT : 5:00 PM

AMPUTE FUTBOL

SÜPER LİG

:

ALVES KABLO ASK

ALVES KABLO ASK

YER : DR. BEHÇET UZ REKREASYON ALANI FUTBOL SAHASI

TARİH : 12/18/2022

SAAT : 1:00 PM

HENTBOL

ERKEKLER SÜPER LİGİ

TRABZON BŞB SK.

TRABZON BŞB SK.

:

YER : BEŞİRLİ SPOR SALONU

TARİH : 12/18/2022

SAAT : 3:00 PM

FUTBOL

U12 LİGİ (10. GRUP)

:

HİLAL SK

HİLAL SK

YER : DR. BEHÇET UZ REKREASYON ALANI FUTBOL SAHASI

TARİH : 12/18/2022

SAAT : 3:30 PM

VOLEYBOL

KADINLAR 2. LİG (6. GRUP)

TORBALI BELEDİYE SK.

TORBALI BELEDİYE SK.

:

YER : TORBALI 7 EYLÜL SPOR SALONU

TARİH : 12/18/2022

SAAT : 4:00 PM

FUTBOL

U16 LİGİ (11. GRUP)

BUCA EFELER SK

BUCA EFELER SK

:

YER : BUCA BELEDİYESİ YENİGÜN TESİSLERİ

TARİH : 12/18/2022

SAAT : 6:00 PM

TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL

SÜPER LİG

ŞANLIURFA BŞB BELEDİYE SK

ŞANLIURFA BŞB BELEDİYE SK

:

YER : 11 NİSAN SPOR KOMPLEKSİ

TARİH : 12/19/2022

SAAT : 1:00 PM

PUAN CETVELİ

AMPUTE FUTBOL

SÜPER LİG

SIRA TAKIM O G P
1 PENDİK ENGELLİLER SK 2 2 6
2 ORTAHİSAR BELEDİYE SK 2 2 6
3 ŞİŞLİ YEDİTEPE ENGEL SK 2 2 6
4 ALVES KABLO ASK 2 1 4
5 İZMİR BBSK 2 1 4
6 ŞANLIURFA ENGELLİLER SK. 2 1 4
7 ODTÜ SK. 2 1 3
8 ETİMESGUT BELEDİYE SK 2 0 2
9 ŞAHİNBEY BLD. GSK 2 0 2
10 KONYA ENGELLİLER SK 2 0 1
11 BAĞCILAR AMPUTE FUTBOL SK 2 0 0
12 TSK REHABİLİTASYON MERKEZİ ENGELLİLER SK 2 0 0
13 MELİKGAZİ BLD ENGELLİLER SK 2 0 0
14 MALATYA BŞB BLD. SK 2 0 0

HENTBOL

KADINLAR SÜPER LİGİ

SIRA TAKIM O G P
1 KASTAMONU BELEDİYE GSK 7 6 13
2 İZMİR BBSK 7 5 11
3 KONYAALTI BELEDİYE SK 7 5 11
4 ÜSKÜDAR BELEDİYE SK 7 5 10
5 YALIKAVAK SK 7 5 10
6 YENİMAHALLE BELEDİYE SK 7 2 5
7 TEKİRDAĞ SK. 7 1 4
8 GÖRELE BELEDİYE SK 7 2 4
9 ADASOKAĞI SK 6 0 0
10 ANADOLU ÜNİV. GSK 6 0 0

HENTBOL

ERKEKLER SÜPER LİGİ

SIRA TAKIM O G P
1 HATAY BŞB SK 11 10 21
2 SAKARYA BLD SK 11 9 19
3 BEYKOZ BELEDİYE SK 10 8 17
4 SPOR TOTO SK 11 7 15
5 BEŞİKTAŞ J.K. 10 6 13
6 İZMİR BBSK 11 5 11
7 NİLÜFER BELEDİYE SK 11 5 10
8 MİHALIÇÇIK SK 11 4 8
9 MKE ANKARAGÜCÜ SK 11 3 7
10 KÖYCEĞİZ BELEDİYE SK 11 3 7
11 TRABZON BŞB SK. 11 1 2
12 ÜMRANİYE BLD 11 0 0

TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL

SÜPER LİG

SIRA TAKIM O G P
1 FENERBAHÇE SK 9 9 18
2 GALATASARAY S.K 9 9 18
3 BEŞİKTAŞ J.K. 9 7 16
4 İSKENDERUN ENGELLİLER SK 9 6 15
5 GAZİŞEHİR GAZİANTEP BŞB BLD.SK 9 6 15
6 İZMİR BBSK 9 5 14
7 BAĞCILAR ENGELLİ GSK 9 5 14
8 PENDİK BLD A.Y. ENGELLİLER SK 9 4 13
9 ŞANLIURFA BŞB BELEDİYE SK 9 3 12
10 ORDU BŞB BELEDİYE SK 9 3 12
11 YALOVA ORTOPEDİKLER SK 9 2 11
12 BALIKESİR BŞB BELEDİYE SK 9 2 11
13 TSK R.M. ENGELLİLER SK. 9 2 11
14 CEYLANPINAR BELEDİYE SK 9 0 0

VOLEYBOL

KADINLAR 2. LİG (6. GRUP)

SIRA TAKIM O G P
1 BERGAMA BLD SK 9 9 27
2 GELİŞİM KOLEJİ SK 9 8 24
3 AKHİSAR BLD SK 9 7 21
4 AKHİSARGÜCÜ SK 9 6 18
5 TORBALI BELEDİYE SK. 9 3 14
6 ROTA KOLEJİ SK. 9 3 13
7 İZMİR BBSK 9 3 8
8 TURGUTLU BLD KSSK 9 3 8
9 SERAMİKSAN SK 9 1 4
10 UŞAK GENÇLİK SK 9 0 0

TAKVİM

Sponsorlar

Sponsorlar