ÇOCUKLAR YÜZMENİN KEYFİNİ ÇIKARIYOR

ÇOCUKLAR YÜZMENİN KEYFİNİ ÇIKARIYOR

İZMİR Büyükşehir Belediyesi'nin Kadifekaleli çocuklar için 4 Temmuz'da Marina İzmir'de başlattığı yüzme ve denizcilik eğitimleri devam ediyor.

İZMİR’DE 3X3 BASKETBOL ZAMANI

İZMİR’DE 3X3 BASKETBOL ZAMANI

İZMİR Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 3x3 Streetball İzmir 100. Yıl Kupası’nın finalleri 13-14 Ağustos’ta Cumhuriyet Meydanı’nda yapılacak.

EĞİTİM ZAMANI

EĞİTİM ZAMANI

İZMİR Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü‘nde sporcuların sosyal gelişimleri için verilen eğitimler devam ediyor.

BAŞKAN SOYER ŞAMPİYONLARI KUTLADI

BAŞKAN SOYER ŞAMPİYONLARI KUTLADI

BAŞKAN Tunç Soyer, sezonu şampiyon olarak tamamlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Sutopu Takımıyla bir araya geldi.

GÜNEŞ'İN ÇOCUKLARI

GÜNEŞ'İN ÇOCUKLARI

BOSTANLI Rekreasyon Alanı’ndaki paten pisti, sporu ve heyecanı seven gençlerin vazgeçemediği mekanlardan biri haline geldi.

BÜYÜK ÖVGÜ

BÜYÜK ÖVGÜ

İZMİR’in ev sahipliğini yaptığı FIBA U18 Erkekler Avrupa Şampiyonası başarılı organizasyonuyla spor gündemine damga vurdu.

BİSİKLET BİZDEN, GEZMESİ SİZDEN

BİSİKLET BİZDEN, GEZMESİ SİZDEN

İZMİR Büyükşehir Belediyesi’nin “Bisiklet bizden, gezmesi sizden” uygulaması büyük ilgi görüyor

SPOR İÇİN BİZ VARIZ

SPOR İÇİN BİZ VARIZ

SPORDA fırsat eşitliği ilkesini benimseyen Büyükşehir Belediyesi, Buca Sosyal Yaşam Kampüsü’nde 100’e yakın çocuğa eğitimler veriyor.

JUDODA İKİ MADALYA

JUDODA İKİ MADALYA

AFYON’da düzenlenen Minikler Türkiye Şampiyonası’nda iki bronz madalya kazandık.

FİNALİSTLER BELLİ OLDU

FİNALİSTLER BELLİ OLDU

BUZ Sporları Salonu'nda Türkiye Kulüplerarası Briç Şampiyonası İzmir Play-Off elemelerine ev sahipliği yaptığımız organizasyon sona erdi.

Duyurular

Duyurular

MAÇ PROGRAMI

OKÇULUK

YILDIZLAR (13-14 YAŞ GRUBU) AÇIK HAVA TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (KADIN)

YER : OKÇULAR VAKFI TESİSLERİ

TARİH : 8/3/2022 - 8/7/2022

SAAT : 9:00 AM

TENİS

BÜYÜKLER YAZ KUPASI (18 YAŞ/KADIN)

YER : AYDIN TENİS KULÜBÜ

TARİH : 8/6/2022 - 8/12/2022

SAAT : 9:00 AM

SUTOPU

U13 ERKEKLER 2.LİG MÜSABAKALARI (B GRUBU)

:

ADANA BŞB SK

ADANA BŞB SK

YER : NARLIDERE OLİMPİK YÜZME HAVUZU

TARİH : 8/12/2022

SAAT : 11:00 AM

SUTOPU

U13 ERKEKLER 2.LİG MÜSABAKALARI (B GRUBU)

:

SELÇUKLU BLD. SK

SELÇUKLU BLD. SK

YER : NARLIDERE OLİMPİK YÜZME HAVUZU

TARİH : 8/12/2022

SAAT : 5:00 PM

SUTOPU

U13 ERKEKLER 2.LİG MÜSABAKALARI (B GRUBU)

:

İTÜ GVO SK

İTÜ GVO SK

YER : NARLIDERE OLİMPİK YÜZME HAVUZU

TARİH : 8/13/2022

SAAT : 10:30 AM

SUTOPU

U13 ERKEKLER 2.LİG MÜSABAKALARI (B GRUBU)

:

TOFAŞ SK

TOFAŞ SK

YER : NARLIDERE OLİMPİK YÜZME HAVUZU

TARİH : 8/13/2022

SAAT : 4:30 PM

TENİS

18 YAŞ ALTI TAKIMLAR ŞAMPİYONASI (14 YAŞ/KADIN)

YER : ULUSAL TENİS EĞİTİM MERKEZİ (İZMİR)

TARİH : 8/15/2022 - 8/19/2022

SAAT : 9:00 AM

TENİS

18 YAŞ ALTI TAKIMLAR ŞAMPİYONASI (16 YAŞ/ERKEK)

YER : ULUSAL TENİS EĞİTİM MERKEZİ (İZMİR)

TARİH : 8/15/2022 - 8/19/2022

SAAT : 9:00 AM

TENİS

18 YAŞ ALTI TAKIMLAR ŞAMPİYONASI (18 YAŞ/ERKEK)

YER : ULUSAL TENİS EĞİTİM MERKEZİ (İZMİR)

TARİH : 8/15/2022 - 8/19/2022

SAAT : 9:00 AM

TENİS

18 YAŞ ALTI TAKIMLAR ŞAMPİYONASI (18 YAŞ/KADIN)

YER : ULUSAL TENİS EĞİTİM MERKEZİ (İZMİR)

TARİH : 8/15/2022 - 8/19/2022

SAAT : 9:00 AM

TAEKWONDO

ÜMİTLER TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI (GENÇ/ERKEK)

YER : MERKEZ SPOR SALONU (SİNOP)

TARİH : 8/17/2022 - 8/22/2022

SAAT : 9:00 AM

TAEKWONDO

ÜMİTLER TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI (GENÇ/KADIN)

YER : MERKEZ SPOR SALONU (SİNOP)

TARİH : 8/17/2022 - 8/22/2022

SAAT : 9:00 AM

TRİATLON

EĞİRDİR TRİATLON TÜRKİYE KUPASI FİNALİ (ELİT/ERKEK)

YER : EĞİRDİR GÖLÜ

TARİH : 8/19/2022 - 8/21/2022

SAAT : 9:00 AM

TRİATLON

EĞİRDİR TRİATLON TÜRKİYE KUPASI FİNALİ (GENÇ/ERKEK)

YER : EĞİRDİR GÖLÜ

TARİH : 8/19/2022 - 8/21/2022

SAAT : 9:00 AM

TRİATLON

EĞİRDİR TRİATLON TÜRKİYE KUPASI FİNALİ (GENÇ/KADIN)

YER : EĞİRDİR GÖLÜ

TARİH : 8/19/2022 - 8/21/2022

SAAT : 9:00 AM

TRİATLON

EĞİRDİR TRİATLON TÜRKİYE KUPASI FİNALİ (M2/ERKEK)

YER : EĞİRDİR GÖLÜ

TARİH : 8/19/2022 - 8/21/2022

SAAT : 9:00 AM

TRİATLON

EĞİRDİR TRİATLON TÜRKİYE KUPASI FİNALİ (M3/ERKEK)

YER : EĞİRDİR GÖLÜ

TARİH : 8/19/2022 - 8/21/2022

SAAT : 9:00 AM

TRİATLON

EĞİRDİR TRİATLON TÜRKİYE KUPASI FİNALİ (M3/KADIN)

YER : EĞİRDİR GÖLÜ

TARİH : 8/19/2022 - 8/21/2022

SAAT : 9:00 AM

TRİATLON

EĞİRDİR TRİATLON TÜRKİYE KUPASI FİNALİ (YAŞ/KADIN)

YER : EĞİRDİR GÖLÜ

TARİH : 8/19/2022 - 8/21/2022

SAAT : 9:00 AM

TRİATLON

EĞİRDİR TRİATLON TÜRKİYE KUPASI FİNALİ (YAŞ/ERKEK)

YER : EĞİRDİR GÖLÜ

TARİH : 8/19/2022 - 8/21/2022

SAAT : 9:00 AM

TRİATLON

EĞİRDİR TRİATLON TÜRKİYE KUPASI FİNALİ (YILDIZ/ERKEK)

YER : EĞİRDİR GÖLÜ

TARİH : 8/19/2022 - 8/21/2022

SAAT : 9:00 AM

TRİATLON

EĞİRDİR TRİATLON TÜRKİYE KUPASI FİNALİ (YILDIZ/KADIN)

YER : EĞİRDİR GÖLÜ

TARİH : 8/19/2022 - 8/21/2022

SAAT : 9:00 AM

PUAN CETVELİ

AMPUTE FUTBOL

SÜPER LİG

SIRA TAKIM O G P
1 ETİMESGUT BELEDİYE SK 24 23 70
2 ŞAHİNBEY BLD. GSK 24 22 67
3 İZMİR BBSK 24 18 55
4 ODTÜ SK. 24 17 53
5 MALATYA BŞB BLD. SK 24 14 46
6 PENDİK ENGELLİLER SK 24 11 38
7 KONYA ENGELLİLER SK 24 10 33
8 ORTAHİSAR BELEDİYE SK 24 7 25
9 TSK REHABİLİTASYON MERKEZİ ENGELLİLER SK 24 7 24
10 ŞİŞLİ YEDİTEPE ENGEL SK 24 7 22
11 BAĞCILAR AMPUTE FUTBOL SK 24 6 19
12 ŞANLIURFA ENGELLİLER SK. 24 4 14
13 ANADOLU ERCİYES ENGELLİLER SK 24 3 11
14 DENİZLİ ENGELLİLER SK. 24 4 10

FUTBOL

İZMİR SÜPER AMATÖR LİG (D GRUBU)

SIRA TAKIM O G P
1 KARABAĞLAR FK 16 13 42
2 İZMİR BBSK 16 10 32
3 BOZYAKA SK 16 7 24
4 İZMİR DEMİRSPOR K 16 6 23
5 YAPICIOĞLU BAŞDAŞ SK 16 6 22
6 ÜLKÜ SK 16 6 21
7 KARABAĞLAR GENÇYILDIZ SK 16 5 18
8 DOSTGÜCÜ SK 16 3 12
9 GRİ SİGORTA GÜLTEPE SK 16 1 7

FUTBOL

İZMİR SÜPER AMATÖR LİG PLAY OFF (BEYAZ GRUP)

SIRA TAKIM O G P
1 ÇEŞME BLD. SK 5 4 13
2 ÖDEMİŞ SPOR KULÜBÜ 5 3 10
3 ASARLIK GENÇLİK SK 5 3 9
4 KARABAĞLAR FK 5 1 6
5 EGE ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK 5 1 4
6 İZMİR BBSK 5 0 0

TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL

SÜPER LİG

SIRA TAKIM O G P
1 FENERBAHÇE SK 29 29 58
2 BEŞİKTAŞ J.K. 29 25 54
3 GAZİŞEHİR GAZİANTEP BŞB BLD.SK 29 24 53
4 GALATASARAY S.K 29 23 52
5 İZMİR BBSK 29 23 52
6 BALIKESİR BŞB BELEDİYE SK 29 19 48
7 ŞANLIURFA BŞB BELEDİYE SK 29 15 44
8 BAĞCILAR ENGELLİ GSK 29 15 44
9 PENDİK BLD ANADOLU YAKASI ENGELLİLER SK 29 14 43
10 CEYLANPINAR BELEDİYE SK 29 11 40
11 TSK R.M. ENGELLİLER SK. 29 11 40
12 YALOVA ORTOPEDİKLER SK 29 9 38
13 BURSA BEDENSEL ENGELLİLER SK 29 7 36
14 KKTC 29 4 33
15 1453 ENGELLİLER SK 29 3 32
16 ANTALYA BŞB ASAT SK 29 0 29

TAKVİM

Sponsorlar

Sponsorlar