İZMİR BBSK:3 UŞAK GENÇLİK:0

İZMİR BBSK:3 UŞAK GENÇLİK:0

TVF Kadınlar Voleybol 2. Lig 6. Grup’ta mücadele eden takımımız, Uşak ekibini mağlup etti.

TURGUTLU BLD: 3 İZMİR BBSK: 1

TURGUTLU BLD: 3 İZMİR BBSK: 1

TVF Kadınlar Voleybol 2. Lig 6. Grup’ta takımımız, Manisa ekibine mağlup oldu.

İZMİR BBSK: 0 GELİŞİM KOLEJİ: 3

İZMİR BBSK: 0 GELİŞİM KOLEJİ: 3

Kadınlar Voleybol 2. Lig 6. Grup’ta takımımız, Özel Gelişim Koleji’ne mağlup oldu.

İZMİR BBSK: 3 SERAMİKSAN: 1

İZMİR BBSK: 3 SERAMİKSAN: 1

TVF Kadınlar Voleybol 2. Lig 6. Grup’ta takımımız, Seramiksan’ı mağlup etti.

ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

8. Liselerarası Plaj Voleybolu Şampiyonası'nda İzmir Saint Joseph ve Yunus Emre Anadolu Lisesi zirvede yer aldı.

PLAJDA ŞÖLEN BAŞLADI

PLAJDA ŞÖLEN BAŞLADI

8. Liselerarası Plaj Voleybolu Şampiyonası toplam 18 takımın katılımıyla başladı.

AKHİSARGÜCÜ: 3 - İZMİR BBSK: 1

AKHİSARGÜCÜ: 3 - İZMİR BBSK: 1

TVF Kadınlar Voleybol 2. Lig 6. Grup’ta takımımız, Akhisar temsilcisine mağlup oldu.

İZMİR BBSK: 0 BERGAMA BLD: 3

İZMİR BBSK: 0 BERGAMA BLD: 3

TVF Kadınlar Voleybol 2. Lig 6. Grup’ta takımımız, Bergama temsilcisine mağlup oldu.

AKHİSAR BLD: 3 - İZMİR BBSK: 0

AKHİSAR BLD: 3 - İZMİR BBSK: 0

VOLEYBOL Kadınlar 2.Ligi'nde mücadele eden takımımız, deplasmanda Akhisar ekibine yenildi.

İZMİR BBSK: 0 TORBALI BLD: 3

İZMİR BBSK: 0 TORBALI BLD: 3

VOLEYBOL Takımımız, evinde 7 Kıta Dağıtım Torbalı Belediyespor'a mağlup oldu.

İdari ve Teknik Kadro

CAN ÇOLAK
ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

SAFFET TÜRKSOYUER
TAKIM SPORLARI DİREKTÖRÜ

İdari ve Teknik Kadro

AHMET YAKAR
BRANŞ SORUMLUSU

Takım Oyuncuları

BESTE YEGANE
SPORCU

Takım Oyuncuları

DEFNE TELCİLER
SPORCU

Takım Oyuncuları

DURU ÖZDAĞ
SPORCU

Takım Oyuncuları

ECE NAZ ARAS
SPORCU

Takım Oyuncuları

ECE NİL KARATABAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

ESRA CAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

HELİN GÜNDOĞAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

MEVSİM ÇAM
SPORCU

Takım Oyuncuları

NİSAN MERGEN
SPORCU

Takım Oyuncuları

NİSAN PINAR ARIKAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

ZEYNEP PELİN KUZUCU
SPORCU

İZMİR BBSK 1

İZMİR BBSK

EGE VOLEYBOL 3

EGE VOLEYBOL

YILDIZLAR SÜPER LİG (A GRUBU)

Tarih

10/3/2022

Saat

6:30 PM

DSİ SK 0

DSİ SK

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

YILDIZLAR SÜPER LİG (A GRUBU)

Tarih

10/12/2022

Saat

6:30 PM

BETA SK 3

BETA SK

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

YILDIZLAR SÜPER LİG (A GRUBU)

Tarih

10/21/2022

Saat

8:00 PM

İZMİR BBSK 2

İZMİR BBSK

İZGEM GSK 3

İZGEM GSK

YILDIZLAR SÜPER LİG (A GRUBU)

Tarih

10/24/2022

Saat

6:30 PM

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

ALTINORDU SK 1

ALTINORDU SK

YILDIZLAR SÜPER LİG (A GRUBU)

Tarih

11/4/2022

Saat

8:00 PM