İZMİR BBSK:3 UŞAK GENÇLİK:0

İZMİR BBSK:3 UŞAK GENÇLİK:0

TVF Kadınlar Voleybol 2. Lig 6. Grup’ta mücadele eden takımımız, Uşak ekibini mağlup etti.

TURGUTLU BLD: 3 İZMİR BBSK: 1

TURGUTLU BLD: 3 İZMİR BBSK: 1

TVF Kadınlar Voleybol 2. Lig 6. Grup’ta takımımız, Manisa ekibine mağlup oldu.

İZMİR BBSK: 0 GELİŞİM KOLEJİ: 3

İZMİR BBSK: 0 GELİŞİM KOLEJİ: 3

Kadınlar Voleybol 2. Lig 6. Grup’ta takımımız, Özel Gelişim Koleji’ne mağlup oldu.

İZMİR BBSK: 3 SERAMİKSAN: 1

İZMİR BBSK: 3 SERAMİKSAN: 1

TVF Kadınlar Voleybol 2. Lig 6. Grup’ta takımımız, Seramiksan’ı mağlup etti.

ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

8. Liselerarası Plaj Voleybolu Şampiyonası'nda İzmir Saint Joseph ve Yunus Emre Anadolu Lisesi zirvede yer aldı.

PLAJDA ŞÖLEN BAŞLADI

PLAJDA ŞÖLEN BAŞLADI

8. Liselerarası Plaj Voleybolu Şampiyonası toplam 18 takımın katılımıyla başladı.

AKHİSARGÜCÜ: 3 - İZMİR BBSK: 1

AKHİSARGÜCÜ: 3 - İZMİR BBSK: 1

TVF Kadınlar Voleybol 2. Lig 6. Grup’ta takımımız, Akhisar temsilcisine mağlup oldu.

İZMİR BBSK: 0 BERGAMA BLD: 3

İZMİR BBSK: 0 BERGAMA BLD: 3

TVF Kadınlar Voleybol 2. Lig 6. Grup’ta takımımız, Bergama temsilcisine mağlup oldu.

AKHİSAR BLD: 3 - İZMİR BBSK: 0

AKHİSAR BLD: 3 - İZMİR BBSK: 0

VOLEYBOL Kadınlar 2.Ligi'nde mücadele eden takımımız, deplasmanda Akhisar ekibine yenildi.

İZMİR BBSK: 0 TORBALI BLD: 3

İZMİR BBSK: 0 TORBALI BLD: 3

VOLEYBOL Takımımız, evinde 7 Kıta Dağıtım Torbalı Belediyespor'a mağlup oldu.

İdari ve Teknik Kadro

BURAK TÜRKÖZ
ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

GÖZDE TÜRKÖZ
ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

SAFFET TÜRKSOYUER
TAKIM SPORLARI DİREKTÖRÜ

İdari ve Teknik Kadro

AHMET YAKAR
BRANŞ SORUMLUSU

Takım Oyuncuları

ASLI SÖĞÜT
SPORCU

Takım Oyuncuları

AZRA NUR KAPLAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

CEREN ÖZATA
SPORCU

Takım Oyuncuları

DURU ŞENTÜRKÜN
SPORCU

Takım Oyuncuları

ELİF TUNCER
SPORCU

Takım Oyuncuları

MERVE ECE KABATAŞ
SPORCU

Takım Oyuncuları

NİSAN FIŞKIRMA
SPORCU

Takım Oyuncuları

SELİN SÜMER
SPORCU

DOST SPOR

DOST SPOR

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

SÜPER LİG GENÇ KIZLAR YARI FİNAL (A GRUBU)

Tarih
Saat

DSİ SK 3

DSİ SK

İZMİR BBSK 1

İZMİR BBSK

GENÇLER SÜPER LİG (A GRUBU)

Tarih

10/4/2022

Saat

8:30 PM

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

ÖZAY GSK 2

ÖZAY GSK

GENÇLER SÜPER LİG (A GRUBU)

Tarih

10/13/2022

Saat

6:30 PM

BASEK SK

BASEK SK

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

GENÇLER İZMİR LİGİ (B GRUBU)

Tarih

10/13/2022

Saat

8:30 PM

ALTINORDU SK 3

ALTINORDU SK

İZMİR BBSK 1

İZMİR BBSK

GENÇLER SÜPER LİG (A GRUBU)

Tarih

10/20/2022

Saat

8:00 PM

ALTINORDU SK 3

ALTINORDU SK

İZMİR BBSK 1

İZMİR BBSK

GENÇLER İZMİR LİGİ (B GRUBU)

Tarih

10/31/2022

Saat

8:00 PM

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

FORZA SK 0

FORZA SK

GENÇLER SÜPER LİG (A GRUBU)

Tarih

11/1/2022

Saat

8:00 PM

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

İZMİRSPOR 1

İZMİRSPOR

GENÇ KIZLAR SÜPER LİG EN İYİ 4.

Tarih

11/8/2022

Saat

6:30 PM

ARKAS SK 3

ARKAS SK

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

GENÇLER İZMİR LİGİ (B GRUBU)

Tarih

11/12/2022

Saat

5:30 PM

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

ALTINORDU SK 1

ALTINORDU SK

SÜPER LİG GENÇ KIZLAR YARI FİNAL (A GRUBU)

Tarih

11/16/2022

Saat

6:30 PM

İZ. G.S. MODERN 3

İZ. G.S. MODERN

İZMİR BBSK 1

İZMİR BBSK

GENÇLER İZMİR LİGİ (B GRUBU)

Tarih

11/21/2022

Saat

8:00 PM

ROTA KOLEJİ S.K. 3

ROTA KOLEJİ S.K.

İZMİR BBSK 1

İZMİR BBSK

SÜPER LİG GENÇ KIZLAR YARI FİNAL (A GRUBU)

Tarih

11/25/2022

Saat

6:30 PM