MİLLİ GURUR

MİLLİ GURUR

KADIN Su Topu Takımımızdan dört sporcu Avrupa Şampiyonası’nda mücadele edecek.

MİLLİ GURUR

MİLLİ GURUR

SU topu erkek takımımızdan 5 isim, Akdeniz Oyunları’nda milli formayı giyecek.

HAVUZUN ŞAMPİYONU İZMİR

HAVUZUN ŞAMPİYONU İZMİR

İZMİR Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, sutopu branşındaki başarılarına bir yenisini daha ekledi.

KUPA BİZİM

KUPA BİZİM

Su Topu Kadın U19 Takımımız, 1.Lig'de şampiyon oldu.

SU TOPUNDA KUPA GELDİ

SU TOPUNDA KUPA GELDİ

İZMİR Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü U17 Su Topu Kadın Takımımız, sezonu averajla ikinci sırada tamamladı.

ZİRVEDEYİZ

ZİRVEDEYİZ

U19 Kadınlar Sutopu 1. Lig 2. devre maçları sonunda liderliğimizi sürdürdük.

SU TOPUNDA ÜÇ MİLLİ

SU TOPUNDA ÜÇ MİLLİ

U19 Su Topu Erkekler Avrupa Şampiyonası eleme maçlarında mücadele edecek milli takımımızda kulübümüzden bir antrenör ve iki sporcu yer alacak.

HEYBELİADA: 13  İZMİR BBSK: 13

HEYBELİADA: 13 İZMİR BBSK: 13

Su Topu Erkekler Süper Ligi Play-Out Grubu son maçımızda İstanbul ekibiyle berabere kalıp sezonu beşinci bitirdik.

BODRUM: 4 İZMİR BBSK: 10

BODRUM: 4 İZMİR BBSK: 10

SU Topu Süper Ligi Play-Out serisinde Bodrum’u yenerek beşte beş yaptık.

İZMİR BBSK: 10 ODTÜ: 7

İZMİR BBSK: 10 ODTÜ: 7

SU Topu Süper Ligi Play-Out maçında Ankara ekibini mağlup etti.

İdari ve Teknik Kadro

CİHANGİR NERGİZ
ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

MEHMET ALP OLCAYTU
ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

UĞURCAN KOCATAŞ
YARDIMCI ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

SOYKAN ÜSTÜNKAR
SU SPORLARI DİREKTÖRÜ

İdari ve Teknik Kadro

CEREN KİLİSLİOĞLU
BRANŞ SORUMLUSU

Takım Oyuncuları

BARAN BAKIR
SPORCU

Takım Oyuncuları

EMİR ALP SABAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

EMRE AKINCI
SPORCU

Takım Oyuncuları

EREN AKGÜN
SPORCU

Takım Oyuncuları

KAAN ATAOĞLU
SPORCU

Takım Oyuncuları

KAĞAN YÜCEL ZOBU
SPORCU

Takım Oyuncuları

KEMAL ECEMİŞ
SPORCU

Takım Oyuncuları

RENAN GÜRSES
SPORCU

Takım Oyuncuları

YAĞIZ FATİH TINAZTEPE
SPORCU

ADALAR S.S.K. 20

ADALAR S.S.K.

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

U19 ERKEKLER 1.LİG

Tarih

1/14/2022

Saat

7:00 PM

MANİSA SU SPORLARI 3

MANİSA SU SPORLARI

İZMİR BBSK 22

İZMİR BBSK

U19 ERKEKLER 1.LİG

Tarih

1/15/2022

Saat

10:30 AM

ENKA SK 12

ENKA SK

İZMİR BBSK 4

İZMİR BBSK

U19 ERKEKLER 1.LİG

Tarih

1/15/2022

Saat

4:00 PM

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

GALATASARAY S.K 14

GALATASARAY S.K

U19 ERKEKLER 1.LİG

Tarih

1/16/2022

Saat

10:30 AM

İZMİR BBSK 6

İZMİR BBSK

BODRUM YARIMADA S.K 4

BODRUM YARIMADA S.K

U19 ERKEKLER 1.LİG

Tarih

1/16/2022

Saat

4:00 PM

İZMİR BBSK 7

İZMİR BBSK

ADALAR S.S.K. 7

ADALAR S.S.K.

U19 ERKEKLER 1.LİG

Tarih

2/25/2022

Saat

7:00 PM

İZMİR BBSK 17

İZMİR BBSK

MANİSA SU SPORLARI 2

MANİSA SU SPORLARI

U19 ERKEKLER 1.LİG

Tarih

2/26/2022

Saat

10:30 AM

İZMİR BBSK 8

İZMİR BBSK

ENKA SK 11

ENKA SK

U19 ERKEKLER 1.LİG

Tarih

2/26/2022

Saat

5:00 PM

GALATASARAY S.K 14

GALATASARAY S.K

İZMİR BBSK 7

İZMİR BBSK

U19 ERKEKLER 1.LİG

Tarih

2/27/2022

Saat

10:30 AM

BODRUM YARIMADA S.K 8

BODRUM YARIMADA S.K

İZMİR BBSK 7

İZMİR BBSK

U19 ERKEKLER 1.LİG

Tarih

2/27/2022

Saat

5:00 PM

GALATASARAY S.K. 16

GALATASARAY S.K.

İZMİR BBSK 5

İZMİR BBSK

U19 ERKEKLER 4'LÜ FİNAL

Tarih

5/28/2022

Saat

5:00 PM

İZMİR BBSK 1

İZMİR BBSK

ADALAR S.S.K. 11

ADALAR S.S.K.

U19 ERKEKLER 4'LÜ FİNAL

Tarih

5/29/2022

Saat

5:00 PM