MİLLİ GURUR

MİLLİ GURUR

KADIN Su Topu Takımımızdan dört sporcu Avrupa Şampiyonası’nda mücadele edecek.

MİLLİ GURUR

MİLLİ GURUR

SU topu erkek takımımızdan 5 isim, Akdeniz Oyunları’nda milli formayı giyecek.

HAVUZUN ŞAMPİYONU İZMİR

HAVUZUN ŞAMPİYONU İZMİR

İZMİR Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, sutopu branşındaki başarılarına bir yenisini daha ekledi.

KUPA BİZİM

KUPA BİZİM

Su Topu Kadın U19 Takımımız, 1.Lig'de şampiyon oldu.

SU TOPUNDA KUPA GELDİ

SU TOPUNDA KUPA GELDİ

İZMİR Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü U17 Su Topu Kadın Takımımız, sezonu averajla ikinci sırada tamamladı.

ZİRVEDEYİZ

ZİRVEDEYİZ

U19 Kadınlar Sutopu 1. Lig 2. devre maçları sonunda liderliğimizi sürdürdük.

SU TOPUNDA ÜÇ MİLLİ

SU TOPUNDA ÜÇ MİLLİ

U19 Su Topu Erkekler Avrupa Şampiyonası eleme maçlarında mücadele edecek milli takımımızda kulübümüzden bir antrenör ve iki sporcu yer alacak.

HEYBELİADA: 13  İZMİR BBSK: 13

HEYBELİADA: 13 İZMİR BBSK: 13

Su Topu Erkekler Süper Ligi Play-Out Grubu son maçımızda İstanbul ekibiyle berabere kalıp sezonu beşinci bitirdik.

BODRUM: 4 İZMİR BBSK: 10

BODRUM: 4 İZMİR BBSK: 10

SU Topu Süper Ligi Play-Out serisinde Bodrum’u yenerek beşte beş yaptık.

İZMİR BBSK: 10 ODTÜ: 7

İZMİR BBSK: 10 ODTÜ: 7

SU Topu Süper Ligi Play-Out maçında Ankara ekibini mağlup etti.

İdari ve Teknik Kadro

CİHANGİR NERGİZ
ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

MEHMET ALP OLCAYTU
ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

UĞURCAN KOCATAŞ
YARDIMCI ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

SOYKAN ÜSTÜNKAR
SU SPORLARI DİREKTÖRÜ

İdari ve Teknik Kadro

CEREN KİLİSLİOĞLU
BRANŞ SORUMLUSU

Takım Oyuncuları

ALİ BARAN ÖZYÖRENTİ
SPORCU

Takım Oyuncuları

ALİ YAĞIZ KULA
SPORCU

Takım Oyuncuları

ALP ATEŞ
SPORCU

Takım Oyuncuları

ALTAN DERİN ADIGÜZEL
SPORCU

Takım Oyuncuları

ATA RIZA SARAÇ
SPORCU

Takım Oyuncuları

BARTU YILMAZKURT
SPORCU

Takım Oyuncuları

BERKE KARAKURUN
SPORCU

Takım Oyuncuları

BERKE SARIKAYA
SPORCU

Takım Oyuncuları

DEMİR VARDAR
SPORCU

Takım Oyuncuları

DENİZ YARPINAR
SPORCU

Takım Oyuncuları

DENİZ YETİM
SPORCU

Takım Oyuncuları

DORUK ENES DEMİRCİ
SPORCU

Takım Oyuncuları

EFE KULOĞLU
SPORCU

Takım Oyuncuları

EFE MERT ALTINIŞIK
SPORCU

Takım Oyuncuları

EGE AKAGÜNDÜZ
SPORCU

Takım Oyuncuları

EGEMEN UĞURLU
SPORCU

Takım Oyuncuları

EMİRHAN AKYOL
SPORCU

Takım Oyuncuları

EMRE AKGÜN
SPORCU

Takım Oyuncuları

ERMAN EGE ERÇİN
SPORCU

Takım Oyuncuları

EROL YETİM
SPORCU

Takım Oyuncuları

JAKİ HULLİ
SPORCU

Takım Oyuncuları

KAAN ÖNCEL
SPORCU

Takım Oyuncuları

KAYA GÜLER
SPORCU

Takım Oyuncuları

MERTALİ KASAP
SPORCU

Takım Oyuncuları

OĞUZ TÜRKSEV
SPORCU

Takım Oyuncuları

SARP DORUK ONAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

ŞEFİK KIVANÇ ÇUBUK
SPORCU

Takım Oyuncuları

YAĞIZ URLU
SPORCU

Takım Oyuncuları

YAVUZ ÜNAL
SPORCU

ADALAR S.S.K. 13

ADALAR S.S.K.

İZMİR BBSK 11

İZMİR BBSK

U17 ERKEKLER 1.LİG

Tarih

5/19/2022

Saat

5:15 PM

ENKA SK 10

ENKA SK

İZMİR BBSK 6

İZMİR BBSK

U17 ERKEKLER 1.LİG

Tarih

5/20/2022

Saat

9:00 AM

İZMİR BBSK 10

İZMİR BBSK

GALATASARAY S.K 21

GALATASARAY S.K

U17 ERKEKLER 1.LİG

Tarih

5/20/2022

Saat

5:15 PM

İZMİR BBSK 12

İZMİR BBSK

ODTÜ 8

ODTÜ

U17 ERKEKLER 1.LİG

Tarih

5/21/2022

Saat

11:30 AM

BODRUM YARIMADA S.K 11

BODRUM YARIMADA S.K

İZMİR BBSK 13

İZMİR BBSK

U17 ERKEKLER 1.LİG

Tarih

5/21/2022

Saat

5:15 PM

İZMİR BBSK 14

İZMİR BBSK

ADALAR S.S.K. 13

ADALAR S.S.K.

U17 ERKEKLER 1.LİG

Tarih

6/3/2022

Saat

5:45 PM

İZMİR BBSK 12

İZMİR BBSK

ENKA SK 14

ENKA SK

U17 ERKEKLER 1.LİG

Tarih

6/4/2022

Saat

11:00 AM

GALATASARAY S.K 20

GALATASARAY S.K

İZMİR BBSK 7

İZMİR BBSK

U17 ERKEKLER 1.LİG

Tarih

6/4/2022

Saat

7:15 PM

ODTÜ 8

ODTÜ

İZMİR BBSK 15

İZMİR BBSK

U17 ERKEKLER 1.LİG

Tarih

6/5/2022

Saat

11:00 AM

İZMİR BBSK 20

İZMİR BBSK

BODRUM YARIMADA S.K 9

BODRUM YARIMADA S.K

U17 ERKEKLER 1.LİG

Tarih

6/5/2022

Saat

4:45 PM