AVRUPA 2.Sİ TAKIMIMIZ HÜSEYİN EGELİ İLE BİR ARADA!

AVRUPA 2.Sİ TAKIMIMIZ HÜSEYİN EGELİ İLE BİR ARADA!

Tebriklerini dile getiren Sayın Egeli, takımımızın önümüzdeki yıllarda katılım sağlayacağı Avrupa kupalarında başarılar diledi.

MAHMUT AÇIKGÖZ EUROCUP 3'TE SAYI KRALI!

MAHMUT AÇIKGÖZ EUROCUP 3'TE SAYI KRALI!

İspanya'da düzenlenen EuroCup3'te büyük başarı göstererek turnuvayı 2. sırada tamamlayan takımımızda, turnuvanın sayı kralı Mahmut Açıkgöz oldu.

ARDA ALBAYRAK MİLLİ TAKIMDA!

ARDA ALBAYRAK MİLLİ TAKIMDA!

Genç Milli Takımına seçildi ve Avrupa Kupası'nda en iyi 5 oyuncu arasına girdi!

PLAY-OFF MAÇINDA GALİBİYET!

PLAY-OFF MAÇINDA GALİBİYET!

Eşleşmenin ikinci maçı 11 Mayıs'ta Kadıköy Caferağa Spor Salonu'nda oynanacak.

EUROCUP-3 AVRUPA 2.Sİ OLDUK!

EUROCUP-3 AVRUPA 2.Sİ OLDUK!

Finalde CD Murcia BSR takımına 91-70 mağlup olarak Avrupa 2.si olduk.

EUROCUP-3'TE FİNALDEYİZ!

EUROCUP-3'TE FİNALDEYİZ!

EuroCup-3 Tekerlekli Sandalye Basketbol Şampiyonası'nda Final Heyecanı!

CELAL ATİK'İ ÖLÜM YILDÖNÜMÜNDE SAYGIYLA ANIYORUZ!

CELAL ATİK'İ ÖLÜM YILDÖNÜMÜNDE SAYGIYLA ANIYORUZ!

Aramızdan ayrılışının yıldönümünde, onun adanmışlığını ve spordaki başarılarını minnetle anıyoruz.

EUROCUP-3'TE İLK MAÇ İLK GALİBİYET!

EUROCUP-3'TE İLK MAÇ İLK GALİBİYET!

İlk maçımızı Gazişehir Gaziantep S.K. karşısında 82-67 kazandık.

EUROCUP 3 İSPANYA

EUROCUP 3 İSPANYA

Tekerlekli sandalye basketbol takımımızın finallere katılmaya hak kazandığı EuroCup3 26-28 Nisan tarihleri arasında İspanya’da başlıyor.

EUROCUP 1 (GRUP A) ÜÇÜNCÜLÜK

EUROCUP 1 (GRUP A) ÜÇÜNCÜLÜK

01-04 Şubat 2024 Tarihleri arasında Uluslararası Tekerlekli Sandalye Basketbol Federasyonu’nun düzenlediği Eurocup 1 Grup A müsabakaları sona erdi.

Takım Oyuncuları

AHMET SALİH GİRİT
SPORCU

Takım Oyuncuları

ANIL KARABADAK
SPORCU

Takım Oyuncuları

ARDA ALBAYRAK
SPORCU

Takım Oyuncuları

HAKAN KIROĞLAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

İSMAİL BOYRAZ
SPORCU

Takım Oyuncuları

MAHMUT AÇIKGÖZ
SPORCU

Takım Oyuncuları

MAHSUM İPEKİŞEN
SPORCU

Takım Oyuncuları

MEDİNE ALPER
SPORCU

Takım Oyuncuları

OLCAY ATSIZ
SPORCU

Takım Oyuncuları

RAMAZAN KAHRİMAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

RIDVAN AKSOY
SPORCU

Takım Oyuncuları

SERKAN DEMİRCAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

YİĞİT CAN ZORLU
SPORCU

Takım Oyuncuları

ZÜMEYRAN POLAT
SPORCU

İZMİR BBSK 77

İZMİR BBSK

YALOVA ORTOPEDİKLER SK 42

YALOVA ORTOPEDİKLER SK

SÜPER LİG

Tarih

10/28/2023

Saat

2:00 PM

KARABÜK DEMİR KARTAL GSK. 62

KARABÜK DEMİR KARTAL GSK.

İZMİR BBSK 67

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

11/5/2023

Saat

1:00 PM

İZMİR BBSK 73

İZMİR BBSK

BALIKESİR BŞB BELEDİYE SK 47

BALIKESİR BŞB BELEDİYE SK

SÜPER LİG

Tarih

11/11/2023

Saat

2:00 PM

GALATASARAY S.K 73

GALATASARAY S.K

İZMİR BBSK 54

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

11/17/2023

Saat

1:00 PM

İZMİR BBSK 83

İZMİR BBSK

ŞANLIURFA BŞB BELEDİYE SK 71

ŞANLIURFA BŞB BELEDİYE SK

SÜPER LİG

Tarih

11/25/2023

Saat

2:00 PM

MUŞ BEDENSEL ENGELLİLER SK 40

MUŞ BEDENSEL ENGELLİLER SK

İZMİR BBSK 83

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

12/2/2023

Saat

2:00 PM

İZMİR BBSK 48

İZMİR BBSK

GAZİŞEHİR GAZİANTEP BŞB BLD.SK 67

GAZİŞEHİR GAZİANTEP BŞB BLD.SK

SÜPER LİG

Tarih

12/11/2023

Saat

1:00 PM

İSKENDERUN ENGELLİLER SK 57

İSKENDERUN ENGELLİLER SK

İZMİR BBSK 67

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

12/23/2023

Saat

2:00 PM

YALOVA ORTOPEDİKLER SK 56

YALOVA ORTOPEDİKLER SK

İZMİR BBSK 77

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

1/13/2024

Saat

11:00 AM

İZMİR BBSK 72

İZMİR BBSK

KARABÜK DEMİR KARTAL GSK. 62

KARABÜK DEMİR KARTAL GSK.

SÜPER LİG

Tarih

1/20/2024

Saat

2:00 PM

BALIKESİR BŞB BELEDİYE SK 48

BALIKESİR BŞB BELEDİYE SK

İZMİR BBSK 61

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

1/27/2024

Saat

4:00 PM

İZMİR BBSK 55

İZMİR BBSK

RHİNE RİVER RHİNOS 68

RHİNE RİVER RHİNOS

EUROCUP 1 (GROUP A)

Tarih

2/2/2024

Saat

11:15 AM

İZMİR BBSK 57

İZMİR BBSK

HYERES HANDİ BASKET 65

HYERES HANDİ BASKET

EUROCUP 1 (GROUP A)

Tarih

2/2/2024

Saat

8:15 PM

İZMİR BBSK 57

İZMİR BBSK

LONDON TITANS 62

LONDON TITANS

EUROCUP 1 (GROUP A)

Tarih

2/3/2024

Saat

11:15 AM

İZMİR BBSK 68

İZMİR BBSK

LONDON TITANS 66

LONDON TITANS

EUROCUP 1 (3.-4. LÜK) MAÇI

Tarih

2/3/2024

Saat

3:45 PM

İZMİR BBSK 55

İZMİR BBSK

GALATASARAY S.K 86

GALATASARAY S.K

SÜPER LİG

Tarih

2/7/2024

Saat

2:00 PM

ŞANLIURFA BŞB BELEDİYE SK 68

ŞANLIURFA BŞB BELEDİYE SK

İZMİR BBSK 75

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

2/11/2024

Saat

2:00 PM

İZMİR BBSK 71

İZMİR BBSK

MUŞ BEDENSEL ENGELLİLER SK 41

MUŞ BEDENSEL ENGELLİLER SK

SÜPER LİG

Tarih

2/17/2024

Saat

2:00 PM

GAZİŞEHİR GAZİANTEP BŞB BLD.SK 83

GAZİŞEHİR GAZİANTEP BŞB BLD.SK

İZMİR BBSK 71

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

2/25/2024

Saat

1:00 PM

İZMİR BBSK 59

İZMİR BBSK

İSKENDERUN ENGELLİLER SK 50

İSKENDERUN ENGELLİLER SK

SÜPER LİG

Tarih

3/9/2024

Saat

2:00 PM

BEŞİKTAŞ J.K. 79

BEŞİKTAŞ J.K.

İZMİR BBSK 46

İZMİR BBSK

SÜPER LİG PLAY-OFF ÇEYREK FİNAL

Tarih

3/22/2024

Saat

2:00 PM

İZMİR BBSK 61

İZMİR BBSK

BEŞİKTAŞ J.K. 75

BEŞİKTAŞ J.K.

SÜPER LİG PLAY-OFF ÇEYREK FİNAL

Tarih

3/29/2024

Saat

2:00 PM

GAZİŞEHİR GAZİANTEP BŞB BLD.SK 67

GAZİŞEHİR GAZİANTEP BŞB BLD.SK

İZMİR BBSK 82

İZMİR BBSK

EUROCUP 3 İSPANYA

Tarih

4/26/2024

Saat

3:45 PM

İZMİR BBSK 72

İZMİR BBSK

SHEFFİELD STEELER 48

SHEFFİELD STEELER

EUROCUP 3 İSPANYA

Tarih

4/26/2024

Saat

8:15 PM

IBERCONSA AMFIV 73

IBERCONSA AMFIV

İZMİR BBSK 58

İZMİR BBSK

EUROCUP 3 İSPANYA

Tarih

4/27/2024

Saat

11:45 AM

FUNDACIÓN ALİADOS (BSR VALLADOLİD) 52

FUNDACIÓN ALİADOS (BSR VALLADOLİD)

İZMİR BBSK 58

İZMİR BBSK

EUROCUP 3 İSPANYA

Tarih

4/27/2024

Saat

5:30 PM

CD MURCİA BSR 91

CD MURCİA BSR

İZMİR BBSK 70

İZMİR BBSK

EUROCUP 3 İSPANYA FİNAL

Tarih

4/28/2024

Saat

12:00 PM

Ödül

(KULÜP BAŞARISI)

2.Sİ

EUROCUP 3 İSPANYA FİNAL