ÇILDIR ÜÇÜNCÜ OLDU

ÇILDIR ÜÇÜNCÜ OLDU

GÜREŞÇİMİZ, Büyük Erkekler Plaj Güreşi Türkiye Şampiyonası’nda bronz madalya kazandı.

CELAL ATİK'İ ANDIK

CELAL ATİK'İ ANDIK

OLİMPİYAT, Dünya ve Avrupa şampiyonu güreşçimizi ölüm yıldönümünde, kendi adını taşıyan salonumuzda andık.

AKYOL 3. OLDU

AKYOL 3. OLDU

SPORCUMUZ, 11-13 yaş Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası’nda bronz aldı.

BRAVO TAKIM

BRAVO TAKIM

U-15 Grekoromen Güreş Takımımız, İzmir İl Birincisi oldu.

​BRAVO DOĞAN

​BRAVO DOĞAN

GÜREŞÇİMİZ, U-20 Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası’nda 70 kiloda üçüncü oldu.

ŞAMPİYONLUK BİZİM

ŞAMPİYONLUK BİZİM

23 madalya kazanan U20 güreş takımımız, serbest ve grekoromen stilde İzmir şampiyonu oldu.

UZUN ŞAMPİYON

UZUN ŞAMPİYON

50. Yaşar Doğu, 40. Vehbi Emre ile 6. Hamit Kaplan Serbest ve Greko-Romen Güreş Şampiyonası’da altın madalya Adem Burak Uzun'un oldu.

ALKIŞLARLA

ALKIŞLARLA

SEKİZ güreşçimiz, U17 Türkiye Grekoromen Güreş Şampiyonası’na katılma hakkı kazandı.

ÜÇ GÜREŞÇİ MİLLİ TAKIM'DA

ÜÇ GÜREŞÇİ MİLLİ TAKIM'DA

İZMİR Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü güreşçileri ay-yıldız gururu yaşayacak.

BRAVO UZUN

BRAVO UZUN

GÜREŞÇİMİZ, Türkiye Şampiyonası'nda sakatlanmasına rağmen kendine kürsüde yer buldu.

İdari ve Teknik Kadro

MAHMUT TOSUN
BAŞ ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

YASİN AKGÜL
ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

DEHA ERDURAN
BİREYSEL SPORLAR DİREKTÖRÜ

İdari ve Teknik Kadro

HASAN ALİ KONCA
BRANŞ SORUMLUSU

Takım Oyuncuları

AHMET ZOR
SPORCU

Takım Oyuncuları

BATUHAN UZUN
SPORCU

Takım Oyuncuları

CENGİZHAN RAMAZAN DOĞAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

HACI RAMAZAN KONAK
SPORCU

Takım Oyuncuları

HÜSEYİN KARAKUŞ
SPORCU

Takım Oyuncuları

SAMET CAN TEMEL
SPORCU

Takım Oyuncuları

SELAHATTİN OĞUZHAN SÖZER
SPORCU

Takım Oyuncuları

UMUT BOZKAYA
SPORCU

Takım Oyuncuları

UMUT ÇETİN
SPORCU

Takım Oyuncuları

ÜVEYS CAN KABATAŞ
SPORCU

Takım Oyuncuları

YASİN AYDIN
SPORCU

Takım Oyuncuları

YASİR GÖK
SPORCU

Takım Oyuncuları

YILMAZ BELCE
SPORCU

Takım Oyuncuları

YİĞİT GÜVEN
SPORCU

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

U20 GREKOROMEN VE SERBEST GÜREŞ İL ŞAMPİYONASI (SERBEST)

Tarih

3/5/2022

Saat

9:00 AM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

U20 SERBEST TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Tarih

3/10/2022

Saat

9:00 AM

Ödül

İL BİRİNCİLİĞİ

U20 GREKOROMEN VE SERBEST GÜREŞ İL ŞAMPİYONASI (SERBEST)