ÇILDIR ÜÇÜNCÜ OLDU

ÇILDIR ÜÇÜNCÜ OLDU

GÜREŞÇİMİZ, Büyük Erkekler Plaj Güreşi Türkiye Şampiyonası’nda bronz madalya kazandı.

CELAL ATİK'İ ANDIK

CELAL ATİK'İ ANDIK

OLİMPİYAT, Dünya ve Avrupa şampiyonu güreşçimizi ölüm yıldönümünde, kendi adını taşıyan salonumuzda andık.

AKYOL 3. OLDU

AKYOL 3. OLDU

SPORCUMUZ, 11-13 yaş Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası’nda bronz aldı.

BRAVO TAKIM

BRAVO TAKIM

U-15 Grekoromen Güreş Takımımız, İzmir İl Birincisi oldu.

​BRAVO DOĞAN

​BRAVO DOĞAN

GÜREŞÇİMİZ, U-20 Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası’nda 70 kiloda üçüncü oldu.

ŞAMPİYONLUK BİZİM

ŞAMPİYONLUK BİZİM

23 madalya kazanan U20 güreş takımımız, serbest ve grekoromen stilde İzmir şampiyonu oldu.

UZUN ŞAMPİYON

UZUN ŞAMPİYON

50. Yaşar Doğu, 40. Vehbi Emre ile 6. Hamit Kaplan Serbest ve Greko-Romen Güreş Şampiyonası’da altın madalya Adem Burak Uzun'un oldu.

ALKIŞLARLA

ALKIŞLARLA

SEKİZ güreşçimiz, U17 Türkiye Grekoromen Güreş Şampiyonası’na katılma hakkı kazandı.

ÜÇ GÜREŞÇİ MİLLİ TAKIM'DA

ÜÇ GÜREŞÇİ MİLLİ TAKIM'DA

İZMİR Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü güreşçileri ay-yıldız gururu yaşayacak.

BRAVO UZUN

BRAVO UZUN

GÜREŞÇİMİZ, Türkiye Şampiyonası'nda sakatlanmasına rağmen kendine kürsüde yer buldu.

İdari ve Teknik Kadro

FİKRET KAHRAMAN
ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

MAHMUT TOSUN
BAŞ ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

DEHA ERDURAN
BİREYSEL SPORLAR DİREKTÖRÜ

İdari ve Teknik Kadro

HASAN ALİ KONCA
BRANŞ SORUMLUSU

Takım Oyuncuları

ABDULLAH IŞIK
SPORCU

Takım Oyuncuları

ABDULLAH EREN COŞKUN
SPORCU

Takım Oyuncuları

ALİ YILDIZ
SPORCU

Takım Oyuncuları

ALİ TÜRKER DEMİR
SPORCU

Takım Oyuncuları

ALPEREN AKTAŞ
SPORCU

Takım Oyuncuları

ALTAY GÜRKAŞ
SPORCU

Takım Oyuncuları

ANIL BERK DUMLU
SPORCU

Takım Oyuncuları

ARİF EMRE KESER
SPORCU

Takım Oyuncuları

BARAN YILDIRIM
SPORCU

Takım Oyuncuları

BARAN YILDIZ
SPORCU

Takım Oyuncuları

BERAT SEMO
SPORCU

Takım Oyuncuları

BERAT YAPRAK
SPORCU

Takım Oyuncuları

BİLAL ZİYA COŞKUN
SPORCU

Takım Oyuncuları

CENGİZ DEMİR
SPORCU

Takım Oyuncuları

DENİZ AKILLI
SPORCU

Takım Oyuncuları

EMİR YILDIRIM
SPORCU

Takım Oyuncuları

ENES ÇELEN
SPORCU

Takım Oyuncuları

ENES EGE YILDIRIM
SPORCU

Takım Oyuncuları

ERDEM ENES TABAR
SPORCU

Takım Oyuncuları

HASAN AKKUŞ
SPORCU

Takım Oyuncuları

HÜSEYİN GÜNER
SPORCU

Takım Oyuncuları

HÜSEYİN IŞIK
SPORCU

Takım Oyuncuları

KAAN YILDIZ
SPORCU

Takım Oyuncuları

MECİT EKİN
SPORCU

Takım Oyuncuları

MEHMET IŞIK
SPORCU

Takım Oyuncuları

MEHMET YILDIZ
SPORCU

Takım Oyuncuları

MİRAÇ BİRCAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

MUHAMMED EMİRHAN BİNALİ
SPORCU

Takım Oyuncuları

MUHAMMET ARDA IŞIK
SPORCU

Takım Oyuncuları

MUHAMMET EFE SURAL
SPORCU

Takım Oyuncuları

MURAT EGE SURAL
SPORCU

Takım Oyuncuları

MUSA KIZILDAĞ
SPORCU

Takım Oyuncuları

MUSA ÖZLÜSOYLU
SPORCU

Takım Oyuncuları

MUSTAFA COŞKUN
SPORCU

Takım Oyuncuları

MUSTAFA EREN ÇOŞKUN
SPORCU

Takım Oyuncuları

MUSTAFA YAĞIZ TEZCAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

ÖMER AKYOL
SPORCU

Takım Oyuncuları

ÖMER AŞIK
SPORCU

Takım Oyuncuları

SALİH COŞKUN
SPORCU

Takım Oyuncuları

SERVET AKIN AKILLI
SPORCU

Takım Oyuncuları

TALHA KARABULUT
SPORCU

Takım Oyuncuları

TOPRAK HELVACI
SPORCU

Takım Oyuncuları

TUNCAY DEMİR
SPORCU

Takım Oyuncuları

VOLKAN KEŞİŞGÖL
SPORCU

Takım Oyuncuları

YUNUS EMRE ŞANLIDERE
SPORCU

Takım Oyuncuları

YUSUF DEMİRCAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

YUSUF BARAN KOÇAK
SPORCU

Takım Oyuncuları

YUSUF YİĞİTHAN YAVUZ
SPORCU

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

U15 İZMİR ŞAMPİYONASI

Tarih

4/8/2022

Saat

10:00 AM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

U13 ERKEKLER SERBEST/GREKO-ROMEN TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Tarih

4/11/2022

Saat

9:00 AM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

U15 ERKEKLER SERBEST TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Tarih

5/23/2022

Saat

9:00 AM

Ödül

3.LÜK

U15 İZMİR ŞAMPİYONASI

Ödül

1.LİK

U15 İZMİR ŞAMPİYONASI