ZAFER RUSYA VE SLOVENYA'NIN

ZAFER RUSYA VE SLOVENYA'NIN

YARI FİNALİSTLER BELLİ OLDU

YARI FİNALİSTLER BELLİ OLDU

PLAJDA SONA DOĞRU

PLAJDA SONA DOĞRU

PLAJDA YOLA DEVAM

PLAJDA YOLA DEVAM

İLK GÜN MAÇLARI TAMAMLANDI

İLK GÜN MAÇLARI TAMAMLANDI

PLAJDA BÜYÜK HEYECAN BAŞLADI

PLAJDA BÜYÜK HEYECAN BAŞLADI

PLAJDA İZMİR FARKI

PLAJDA İZMİR FARKI

İŞTE ŞAMPİYONLAR

İŞTE ŞAMPİYONLAR

AVRUPA’NIN EN İYİLERİ İZMİR’DE

AVRUPA’NIN EN İYİLERİ İZMİR’DE

PLAJDA ŞENLİK VAR

PLAJDA ŞENLİK VAR

İdari ve Teknik Kadro

CAN ÇOLAK
ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

BURAK TÜRKÖZ
YARDIMCI ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

GÖZDE TÜRKÖZ
YARDIMCI ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

SAFFET TÜRKSOYUER
TAKIM SPORLARI DİREKTÖRÜ

İdari ve Teknik Kadro

ÖMÜR GÖKÇEPINAR
BRANŞ SORUMLUSU

Takım Oyuncuları

BELİZ YILMAZ
SPORCU

Takım Oyuncuları

BERİL ÇUKURLUOĞLU
SPORCU

Takım Oyuncuları

ÇİSEM SILA UÇAR
SPORCU

Takım Oyuncuları

DAMLA TEMİZEL
SPORCU

Takım Oyuncuları

ECE DUMAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

ELİF TUNCER
SPORCU

Takım Oyuncuları

HÜMEYRA GÜMÜŞ
SPORCU

Takım Oyuncuları

NİSAN FIŞKIRMA
SPORCU

Takım Oyuncuları

SELİN SÜMER
SPORCU

Takım Oyuncuları

SILA ÖZDEMİR
SPORCU

Takım Oyuncuları

SİNEM NUR TURHAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

SUDENAZ KORKMAZ
SPORCU

Takım Oyuncuları

TUĞBA TÖRK
SPORCU

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

ATİLLASPOR K. 1

ATİLLASPOR K.

YILDIZ KIZLAR SÜPER LİGİ (B GRUBU)

Tarih

10/18/2021

Saat

6:30 PM

BEST GELİŞİM SK 1

BEST GELİŞİM SK

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

YILDIZ KIZLAR SÜPER LİGİ (B GRUBU)

Tarih

10/25/2021

Saat

6:30 PM

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

BETA SK 3

BETA SK

YILDIZ KIZLAR SÜPER LİGİ (B GRUBU)

Tarih

11/5/2021

Saat

6:30 PM

İZGEM SK 2

İZGEM SK

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

YILDIZ KIZLAR SÜPER LİGİ (B GRUBU)

Tarih

11/11/2021

Saat

6:30 PM

İZMİR BBSK 2

İZMİR BBSK

ALTEKMA SK 3

ALTEKMA SK

YILDIZ KIZLAR SÜPER LİGİ (B GRUBU)

Tarih

11/21/2021

Saat

5:00 PM

KZY SK 0

KZY SK

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

YILDIZ KIZLAR SÜPER LİGİ (B GRUBU)

Tarih

11/24/2021

Saat

6:30 PM

İZMİR VOLEYBOL SK 1

İZMİR VOLEYBOL SK

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

YILDIZ KIZLAR SÜPER LİG EN İYİ 3.

Tarih

12/12/2021

Saat

6:00 PM

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

BETA SK 1

BETA SK

YILDIZ KIZLAR SÜPER LİG YARI FİNAL (A GRUBU)

Tarih

12/26/2021

Saat

5:30 PM

ARKAS SK 3

ARKAS SK

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

YILDIZ KIZLAR SÜPER LİG YARI FİNAL (A GRUBU)

Tarih

12/30/2021

Saat

8:00 PM

ROTA KOLEJİ S.K. 3

ROTA KOLEJİ S.K.

İZMİR BBSK 1

İZMİR BBSK

YILDIZ KIZLAR SÜPER LİG YARI FİNAL (A GRUBU)

Tarih

1/7/2022

Saat

6:30 PM

BETA BORNOVA S.K 3

BETA BORNOVA S.K

İZMİR BBSK 2

İZMİR BBSK

YILDIZ KIZLAR SÜPER LİG YARI FİNAL (A GRUBU)

Tarih

1/23/2022

Saat

3:00 PM

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

NARLIDERE BELEDİYE 2

NARLIDERE BELEDİYE

YILDIZ KIZLAR SÜPER ALT 1.LİG (A GRUBU)

Tarih

3/8/2022

Saat

6:30 PM

BEST GELİŞİM SK 2

BEST GELİŞİM SK

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

YILDIZ KIZLAR SÜPER ALT 1.LİG (A GRUBU)

Tarih

3/21/2022

Saat

6:30 PM

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

EGE VOLEYBOL 1

EGE VOLEYBOL

YILDIZ KIZLAR SÜPER ALT 1.LİG (A GRUBU)

Tarih

4/3/2022

Saat

5:00 PM