ZAFER RUSYA VE SLOVENYA'NIN

ZAFER RUSYA VE SLOVENYA'NIN

YARI FİNALİSTLER BELLİ OLDU

YARI FİNALİSTLER BELLİ OLDU

PLAJDA SONA DOĞRU

PLAJDA SONA DOĞRU

PLAJDA YOLA DEVAM

PLAJDA YOLA DEVAM

İLK GÜN MAÇLARI TAMAMLANDI

İLK GÜN MAÇLARI TAMAMLANDI

PLAJDA BÜYÜK HEYECAN BAŞLADI

PLAJDA BÜYÜK HEYECAN BAŞLADI

PLAJDA İZMİR FARKI

PLAJDA İZMİR FARKI

İŞTE ŞAMPİYONLAR

İŞTE ŞAMPİYONLAR

AVRUPA’NIN EN İYİLERİ İZMİR’DE

AVRUPA’NIN EN İYİLERİ İZMİR’DE

PLAJDA ŞENLİK VAR

PLAJDA ŞENLİK VAR

İdari ve Teknik Kadro

GÖZDE TÜRKÖZ
ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

BURAK TÜRKÖZ
YARDIMCI ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

CAN ÇOLAK
YARDIMCI ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

SAFFET TÜRKSOYUER
TAKIM SPORLARI DİREKTÖRÜ

İdari ve Teknik Kadro

ÖMÜR GÖKÇEPINAR
BRANŞ SORUMLUSU

Takım Oyuncuları

AYŞENAZ FIŞKIRMA
SPORCU

Takım Oyuncuları

BERİL TUNÇ
SPORCU

Takım Oyuncuları

CEYLİN DOĞAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

DEFNE DOĞAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

ECE NAZ ARAS
SPORCU

Takım Oyuncuları

EZGİ ÖZÇAY
SPORCU

Takım Oyuncuları

GÖNÜL AZRA TUNÇ
SPORCU

Takım Oyuncuları

GÖZDE ŞEN
SPORCU

Takım Oyuncuları

MELEK ONUR
SPORCU

Takım Oyuncuları

NAZ YAVUZER
SPORCU

Takım Oyuncuları

NİSA EYLÜL ŞİMŞİR
SPORCU

Takım Oyuncuları

RAVZA KARAGÖZ
SPORCU

Takım Oyuncuları

SENA NUR KURT
SPORCU

Takım Oyuncuları

ŞEBNEM ÇİMENLİ
SPORCU

Takım Oyuncuları

TANEM GÜNEŞ
SPORCU

Takım Oyuncuları

YAREN ÇETİN
SPORCU

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

ANKA GENÇLİK S.K. 3

ANKA GENÇLİK S.K.

KÜÇÜK KIZLAR LİGİ B GRUBU

Tarih

10/23/2021

Saat

1:30 PM

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

DOST SPOR 0

DOST SPOR

KÜÇÜK KIZLAR LİGİ B GRUBU

Tarih

11/1/2021

Saat

8:00 PM

MAVİŞEHİR SK 0

MAVİŞEHİR SK

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

KÜÇÜK KIZLAR LİGİ B GRUBU

Tarih

11/20/2021

Saat

2:00 PM

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

ALTEKMA SK 3

ALTEKMA SK

KÜÇÜK KIZLAR LİGİ B GRUBU

Tarih

12/18/2021

Saat

5:00 PM

İZMİR VOLEYBOL S.K 3

İZMİR VOLEYBOL S.K

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

KÜÇÜK KIZLAR LİGİ B GRUBU

Tarih

1/16/2022

Saat

6:00 PM

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

GÖZTEPE 0

GÖZTEPE

KÜÇÜK KIZLAR LİGİ B GRUBU

Tarih

2/24/2022

Saat

8:00 PM

PROFİT 3

PROFİT

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

KÜÇÜK KIZLAR LİGİ B GRUBU

Tarih

3/13/2022

Saat

1:00 PM

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

ALFA 2

ALFA

KÜÇÜK KIZLAR LİGİ B GRUBU

Tarih

3/26/2022

Saat

11:00 AM

BEST GELİŞİM 3

BEST GELİŞİM

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

KÜÇÜK KIZLAR LİGİ B GRUBU

Tarih

4/10/2022

Saat

1:00 PM