ODAMAN'A TEŞEKKÜR

ODAMAN'A TEŞEKKÜR

TÜRKİYE Hentbol Federasyonu Veteran Hentbol Kurulu Üyesi Cengiz Felah, Başkanımız Ersan Odaman'ı ziyaret etti.

ECE MİLLİ TAKIM'DA

ECE MİLLİ TAKIM'DA

BAŞARILI hentbolcumuz, Cezayir’deki Akdeniz Oyunları’nda milli formayı giyecek.

USTALAR GEÇİDİ

USTALAR GEÇİDİ

İZMİR’in hentbolde yetiştirdiği önemli isimler, Celal Atik Spor Salonu'nda düzenlenen “Hentbol Ustaları” etkinliğinde buluştu.

İZMİR BBSK: 26 – YALIKAVAK: 27

İZMİR BBSK: 26 – YALIKAVAK: 27

HENTBOL Kadınlar Süper Ligi’nin son maçında Muğla temsilcisine mağlup oldu

4 OYUNCUMUZA MİLLİ DAVET

4 OYUNCUMUZA MİLLİ DAVET

U20 Milli Erkek Hentbol Takımı'nın Bursa'da gerçekleştireceği kamp kadrosuna 4 oyuncumuz davet edildi.

ÜSKÜDAR BLD: 27 İZMİR BBSK: 31

ÜSKÜDAR BLD: 27 İZMİR BBSK: 31

HENTBOL Kadınlar Süper Ligi’nde deplasmanda İstanbul temsilcisini mağlup ettik.

İZMİR BBSK:  41 ARAÇ BLD: 26

İZMİR BBSK: 41 ARAÇ BLD: 26

HENTBOL Kadınlar Süper Ligi‘nde Kastamonu temsilcisini İzmir’de yendik.

İZMİR BBSK: 32 HATAYSPOR: 26

İZMİR BBSK: 32 HATAYSPOR: 26

HENTBOL Erkekler Süper Ligi’nde rakibimizi İzmir’de mağlup ettik.

GÖRELE BLD: 30 İZMİR BBSK: 35

GÖRELE BLD: 30 İZMİR BBSK: 35

HENTBOL Kadınlar Süper Ligi’nde deplasmanda Giresun ekibini mağlup ettik.

EGOSPOR: 28 İZMİR BBSK: 37

EGOSPOR: 28 İZMİR BBSK: 37

KADINLAR Hentbol Süper Ligi’nde deplasmanda Ankara ekibini mağlup ettik.

İdari ve Teknik Kadro

CELAL GENÇOĞLU
ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

SENAR DAYAT
YARDIMCI ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

SAFFET TÜRKSOYUER
TAKIM SPORLARI DİREKTÖRÜ

İdari ve Teknik Kadro

ABDULLAH KOPARAN
BRANŞ SORUMLUSU

İdari ve Teknik Kadro

BUSE İSTANBULLUOĞLU
FİZYOTERAPİST

İdari ve Teknik Kadro

SAMET ŞANSLI
MASÖR

İdari ve Teknik Kadro

UĞUR GİRESUN
MASÖR

İdari ve Teknik Kadro

EMRE CAN FAYAN
KONDİSYONER

Takım Oyuncuları

ANASTASIIA SAVAŞ
SPORCU

Takım Oyuncuları

ANCA-MIHAELA ROMBESCU
SPORCU

Takım Oyuncuları

BEGÜM ERCAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

BURCU DİNDAR
SPORCU

Takım Oyuncuları

DİLEK YILMAZ
SPORCU

Takım Oyuncuları

ECE SÖZMEN
SPORCU

Takım Oyuncuları

EMİNE POLAT
SPORCU

Takım Oyuncuları

ESRA SÖĞÜT
SPORCU

Takım Oyuncuları

EYLÜL LARA ŞENAL
SPORCU

Takım Oyuncuları

GİZEM KOCA
SPORCU

Takım Oyuncuları

GİZEM BUSE DALLI
SPORCU

Takım Oyuncuları

HAVİN AKGÜL
SPORCU

Takım Oyuncuları

İREM ÇELEBİ
SPORCU

Takım Oyuncuları

SİBEL KICIROĞLU
SPORCU

Takım Oyuncuları

SUDE GÜNGÖR
SPORCU

Takım Oyuncuları

SUDE NAZ DAĞ
SPORCU

Takım Oyuncuları

TUĞBA DİKER
SPORCU

Takım Oyuncuları

TUĞBA NUR BAŞTAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

ÜMMÜGÜLSÜM BEDEL
SPORCU

Takım Oyuncuları

YASEMİN ÖZGÜR
SPORCU

Takım Oyuncuları

YELİZ ÖZEL
SPORCU

Takım Oyuncuları

ZEYNEP ONUR
SPORCU

İZMİR BBSK 34

İZMİR BBSK

ANADOLU ÜNİV. GSK  31

ANADOLU ÜNİV. GSK

KADINLAR ZAFER KUPASI

Tarih

8/30/2021

Saat

10:00 AM

KONYAALTI BELEDİYE SK 32

KONYAALTI BELEDİYE SK

İZMİR BBSK 34

İZMİR BBSK

KADINLAR ZAFER KUPASI

Tarih

8/30/2021

Saat

7:00 PM

ÜSKÜDAR BELEDİYE SK 24

ÜSKÜDAR BELEDİYE SK

İZMİR BBSK 29

İZMİR BBSK

KADINLAR ZAFER KUPASI

Tarih

9/1/2021

Saat

3:00 PM

KASTAMONU BELEDİYE GSK 25

KASTAMONU BELEDİYE GSK

İZMİR BBSK 24

İZMİR BBSK

SÜPER KUPA (KADINLAR)

Tarih

9/6/2021

Saat

2:00 PM

KONYAALTI BELEDİYE SK 26

KONYAALTI BELEDİYE SK

İZMİR BBSK 24

İZMİR BBSK

KADINLAR SÜPER LİG

Tarih

9/12/2021

Saat

2:30 PM

İZMİR BBSK 33

İZMİR BBSK

KASTAMONU BELEDİYE GSK 29

KASTAMONU BELEDİYE GSK

KADINLAR SÜPER LİG

Tarih

9/22/2021

Saat

5:00 PM

ANTALYA ANADOLU SK. 31

ANTALYA ANADOLU SK.

İZMİR BBSK 36

İZMİR BBSK

KADINLAR SÜPER LİG

Tarih

9/26/2021

Saat

3:00 PM

İZMİR BBSK 35

İZMİR BBSK

GÖRELE BELEDİYE SK 34

GÖRELE BELEDİYE SK

KADINLAR SÜPER LİG

Tarih

10/17/2021

Saat

2:00 PM

A.E.S.H. PYLEA 28

A.E.S.H. PYLEA

İZMİR BBSK 27

İZMİR BBSK

EHF EUROPEAN CUP ROUND 2 (KADIN)

Tarih

10/23/2021

Saat

4:00 PM

İZMİR BBSK 28

İZMİR BBSK

A.E.S.H. PYLEA 19

A.E.S.H. PYLEA

EHF EUROPEAN CUP ROUND 2 (KADIN)

Tarih

10/24/2021

Saat

4:00 PM

ANADOLU ÜNİV. GSK  25

ANADOLU ÜNİV. GSK

İZMİR BBSK 26

İZMİR BBSK

KADINLAR SÜPER LİG

Tarih

10/27/2021

Saat

4:00 PM

İZMİR BBSK 36

İZMİR BBSK

TEKİRDAĞ SK. 20

TEKİRDAĞ SK.

KADINLAR SÜPER LİG

Tarih

10/30/2021

Saat

3:00 PM

YENİMAHALLE BELEDİYE SK 26

YENİMAHALLE BELEDİYE SK

İZMİR BBSK 38

İZMİR BBSK

KADINLAR SÜPER LİG

Tarih

11/7/2021

Saat

6:00 PM

İZMİR BBSK 28

İZMİR BBSK

MADEİRA ANDEBOL SAD 22

MADEİRA ANDEBOL SAD

EHF EUROPEAN CUP ROUND 3 (KADIN)

Tarih

11/13/2021

Saat

5:30 PM

İZMİR BBSK 36

İZMİR BBSK

EGOSPOR K. 29

EGOSPOR K.

KADINLAR SÜPER LİG

Tarih

11/16/2021

Saat

5:00 PM

MADEİRA ANDEBOL SAD 29

MADEİRA ANDEBOL SAD

İZMİR BBSK 29

İZMİR BBSK

EHF EUROPEAN CUP ROUND 3 (KADIN)

Tarih

11/20/2021

Saat

4:00 PM

İZMİR BBSK 29

İZMİR BBSK

ÜSKÜDAR BELEDİYE SK 26

ÜSKÜDAR BELEDİYE SK

KADINLAR SÜPER LİG

Tarih

11/28/2021

Saat

3:00 PM

ARAÇ BELEDİYESİ SK. 28

ARAÇ BELEDİYESİ SK.

İZMİR BBSK 35

İZMİR BBSK

KADINLAR SÜPER LİG

Tarih

12/1/2021

Saat

5:00 PM

YALIKAVAK SK 26

YALIKAVAK SK

İZMİR BBSK 20

İZMİR BBSK

KADINLAR SÜPER LİG

Tarih

12/5/2021

Saat

5:00 PM

İZMİR BBSK 28

İZMİR BBSK

ROCASA GRAN CANARİA 28

ROCASA GRAN CANARİA

EHF EUROPEAN CUP LAST 16

Tarih

1/8/2022

Saat

5:00 PM

ROCASA GRAN CANARİA 36

ROCASA GRAN CANARİA

İZMİR BBSK 27

İZMİR BBSK

EHF EUROPEAN CUP LAST 16

Tarih

1/16/2022

Saat

5:00 PM

İZMİR BBSK 37

İZMİR BBSK

TEKİRDAĞ SK. 23

TEKİRDAĞ SK.

KADINLAR TÜRKİYE KUPASI A GRUBU

Tarih

1/22/2022

Saat

3:30 PM

MERSİN B. BLD. 20

MERSİN B. BLD.

İZMİR BBSK 31

İZMİR BBSK

KADINLAR TÜRKİYE KUPASI A GRUBU

Tarih

1/23/2022

Saat

1:00 PM

İZMİR BBSK 40

İZMİR BBSK

KIZILTEPE SPOR LİSESİ S.K. 19

KIZILTEPE SPOR LİSESİ S.K.

KADINLAR TÜRKİYE KUPASI A GRUBU

Tarih

1/24/2022

Saat

1:00 PM

İZMİR BBSK 28

İZMİR BBSK

KONYAALTI BELEDİYE SK 28

KONYAALTI BELEDİYE SK

KADINLAR SÜPER LİG

Tarih

1/29/2022

Saat

4:30 PM

İZMİR BBSK 45

İZMİR BBSK

ANTALYA ANADOLU SK. 27

ANTALYA ANADOLU SK.

KADINLAR SÜPER LİG

Tarih

2/12/2022

Saat

4:30 PM

İZMİR BBSK 30

İZMİR BBSK

ANADOLU ÜNİV. GSK  27

ANADOLU ÜNİV. GSK

KADINLAR SÜPER LİG

Tarih

3/25/2022

Saat

3:00 PM

KASTAMONU BELEDİYE GSK 36

KASTAMONU BELEDİYE GSK

İZMİR BBSK 32

İZMİR BBSK

KADINLAR SÜPER LİG

Tarih

3/30/2022

Saat

4:00 PM

TEKİRDAĞ SK. 26

TEKİRDAĞ SK.

İZMİR BBSK 30

İZMİR BBSK

KADINLAR SÜPER LİG

Tarih

4/2/2022

Saat

2:00 PM

İZMİR BBSK 28

İZMİR BBSK

KONYAALTI BELEDİYE SK 28

KONYAALTI BELEDİYE SK

KADINLAR TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL

Tarih

4/6/2022

Saat

5:00 PM

İZMİR BBSK 34

İZMİR BBSK

YENİMAHALLE BELEDİYE SK 31

YENİMAHALLE BELEDİYE SK

KADINLAR SÜPER LİG

Tarih

4/9/2022

Saat

4:30 PM

KONYAALTI BELEDİYE SK 36

KONYAALTI BELEDİYE SK

İZMİR BBSK 29

İZMİR BBSK

KADINLAR TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL

Tarih

4/12/2022

Saat

5:00 PM

EGOSPOR K. 28

EGOSPOR K.

İZMİR BBSK 37

İZMİR BBSK

KADINLAR SÜPER LİG

Tarih

4/29/2022

Saat

5:00 PM

GÖRELE BELEDİYE SK 30

GÖRELE BELEDİYE SK

İZMİR BBSK 35

İZMİR BBSK

KADINLAR SÜPER LİG

Tarih

5/7/2022

Saat

3:00 PM

İZMİR BBSK 41

İZMİR BBSK

ARAÇ BELEDİYESİ SK. 26

ARAÇ BELEDİYESİ SK.

KADINLAR SÜPER LİG

Tarih

5/14/2022

Saat

4:30 PM

ÜSKÜDAR BELEDİYE SK 27

ÜSKÜDAR BELEDİYE SK

İZMİR BBSK 31

İZMİR BBSK

KADINLAR SÜPER LİG

Tarih

5/21/2022

Saat

1:00 PM

İZMİR BBSK 26

İZMİR BBSK

YALIKAVAK SK 27

YALIKAVAK SK

KADINLAR SÜPER LİG

Tarih

5/28/2022

Saat

4:30 PM

Ödül

SÜPER KUPA FİNALİST

SÜPER KUPA (KADINLAR)

Ödül

ZAFER KUPASI ŞAMPİYONU

KADINLAR ZAFER KUPASI

Ödül

EHF EUROPEAN CUP LAST 16 ELENDİ

EHF EUROPEAN CUP LAST 16

Ödül

ÇEYREK FİNALDE ELENDİ (K)

KADINLAR TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL

Ödül

LİG 3.SÜ

KADINLAR SÜPER LİG