TUR BİZİM: 28-19

TUR BİZİM: 28-19

HENTBOL Avrupa Kupası (EHF Cup) 2. tur ilk maçında A.E.S.H. Pylea’ya tek gol farkla yenilen ekibimiz rövanşı farklı kazanıp tur atladı.

GÜZEL BİR GECE

GÜZEL BİR GECE

HENTBOL Avrupa Kupası’nda (EHF Cup) karşılaştığımız Yunanlı rakibimizi Tarihi Asansör’de misafir ettik

AESH PYLEA: 28 İZMİR BBSK: 27

AESH PYLEA: 28 İZMİR BBSK: 27

EHF Avrupa Kupası 2. tur ilk maçında İzmir’de rakibimize tek gol farkla yenildik. Rövanş, 24 Ekim Pazar günü.

İZMİR BBSK: 30 NİLÜFER BLD: 26

İZMİR BBSK: 30 NİLÜFER BLD: 26

HENTBOL Erkek Takımımız, Süper Lig 6. hafta maçında Bursa ekibini mağlup etti.

AVRUPA SAHNESİNDEYİZ

AVRUPA SAHNESİNDEYİZ

Hentbol Kadın Takımımız, Avrupa Hentbol Federasyonu Avrupa Kupası ikinci tur ilk maçında Yunanistan ekibi A.E.S.H. Pylea ile karşılaşacak.

İZMİR BBSK: 25  HCB KARVİNA: 32

İZMİR BBSK: 25 HCB KARVİNA: 32

AVRUPA Hentbol Federasyon Kupası (EHF Cup) 2. tur 2. maçında deplasmanda Çekya ekibine yenildik.

İZMİR BBSK: 35 GÖRELE BLD: 34

İZMİR BBSK: 35 GÖRELE BLD: 34

HENTBOL Kadınlar Süper Ligi’ndeki 5. hafta maçında rakibimizi mağlup ettik.

HCB KARVINA:32 İZMİR BBSK:26

HCB KARVINA:32 İZMİR BBSK:26

AVRUPA Hentbol Federasyon Kupası (EHF Cup) ikinci tur ilk maçında deplasmanda Çekya ekibine mağlup olduk.

HENTBOLDA AVRUPA HEYECANI

HENTBOLDA AVRUPA HEYECANI

ERKEK Hentbol Takımımız, EHF Cup ikinci tur ilk maçında 16 Ekim’de deplasmanda Çekya'dan HCB Karvina ile karşılaşacak.

İZMİR BBSK: 30 KÖYCEĞİZ BLD: 23

İZMİR BBSK: 30 KÖYCEĞİZ BLD: 23

HENTBOL Erkekler Süper Ligi’ndeki 4. hafta maçında Muğla temsilcisini yendik.

İdari ve Teknik Kadro

BUSE İSTANBULLUOĞLU
FİZYOTERAPİST

İdari ve Teknik Kadro

MÜJDAT ÖZCAN
ANTRENÖR YARDIMCISI

İdari ve Teknik Kadro

NAMIK DALGAKIRAN
ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

ÖMÜR GÖKÇEPINAR
BRANŞ SORUMLUSU

İdari ve Teknik Kadro

SAFFET TÜRKSOYUER
TAKIM SPORLARI DİREKTÖRÜ

İdari ve Teknik Kadro

SAMET ŞANSLI
MASÖR

İdari ve Teknik Kadro

UĞUR GİRESUN
MASÖR

Takım Oyuncuları

BAYRAM KASIRGA
SPORCU

Takım Oyuncuları

GÖKHAN ÖRNEK
SPORCU

Takım Oyuncuları

GÖKHAN ŞANLI
SPORCU

Takım Oyuncuları

MERT GEÇGEL
SPORCU

Takım Oyuncuları

NEVZAT KEREM DİREK
SPORCU

Takım Oyuncuları

ORHAN SİRGELİGİL
SPORCU

Takım Oyuncuları

REFİK TUĞYAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

TOLGA ÖZBAHAR
SPORCU

Takım Oyuncuları

YEVGEN SAPUN
SPORCU

SPOR TOTO SK 30

SPOR TOTO SK

İZMİR BBSK 25

İZMİR BBSK

ERKEKLER FUAR KUPASI

Tarih

9/1/2021

Saat

7:00 PM

ORMANSPOR K. 29

ORMANSPOR K.

İZMİR BBSK 21

İZMİR BBSK

ERKEKLER FUAR KUPASI

Tarih

9/2/2021

Saat

6:00 PM

İZMİR BBSK 28

İZMİR BBSK

BEYKOZ BELEDİYE SK 29

BEYKOZ BELEDİYE SK

ERKEKLER FUAR KUPASI

Tarih

9/3/2021

Saat

6:00 PM

İZMİR BBSK 30

İZMİR BBSK

BEŞİKTAŞ J.K. 33

BEŞİKTAŞ J.K.

ERKEKLER FUAR KUPASI

Tarih

9/4/2021

Saat

4:00 PM

SPOR TOTO SK 30

SPOR TOTO SK

İZMİR BBSK 21

İZMİR BBSK

SÜPER KUPA (ERKEKLER)

Tarih

9/10/2021

Saat

6:00 PM

ANTALYA SK 32

ANTALYA SK

İZMİR BBSK 29

İZMİR BBSK

ERKEKLER SÜPER LİG

Tarih

9/17/2021

Saat

5:00 PM

İZMİR BBSK 35

İZMİR BBSK

MAMAK BLD. SK. 32

MAMAK BLD. SK.

ERKEKLER SÜPER LİG

Tarih

9/25/2021

Saat

3:00 PM

BEYKOZ BELEDİYE SK 42

BEYKOZ BELEDİYE SK

İZMİR BBSK 23

İZMİR BBSK

ERKEKLER SÜPER LİG

Tarih

10/4/2021

Saat

2:00 PM

İZMİR BBSK 30

İZMİR BBSK

KÖYCEĞİZ BELEDİYE SK 23

KÖYCEĞİZ BELEDİYE SK

ERKEKLER SÜPER LİG

Tarih

10/9/2021

Saat

3:00 PM

HCB KARVİNA 32

HCB KARVİNA

İZMİR BBSK 26

İZMİR BBSK

EHF EUROPEAN CUP ROUND 2 (ERKEK)

Tarih

10/16/2021

Saat

8:00 PM

HCB KARVİNA 32

HCB KARVİNA

İZMİR BBSK 25

İZMİR BBSK

EHF EUROPEAN CUP ROUND 2 (ERKEK)

Tarih

10/17/2021

Saat

4:00 PM

İZMİR BBSK 30

İZMİR BBSK

NİLÜFER BELEDİYE SK 26

NİLÜFER BELEDİYE SK

ERKEKLER SÜPER LİG

Tarih

10/22/2021

Saat

3:00 PM

TOKAT GSK.

TOKAT GSK.

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

ERKEKLER SÜPER LİG

Tarih

10/27/2021

Saat

1:00 PM

BEŞİKTAŞ J.K.

BEŞİKTAŞ J.K.

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

ERKEKLER SÜPER LİG

Tarih

11/13/2021

Saat

5:00 PM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

TRABZON BŞB SK.

TRABZON BŞB SK.

ERKEKLER SÜPER LİG

Tarih

11/20/2021

Saat

3:00 PM

ESKİŞEHİR ORMANSPOR K.

ESKİŞEHİR ORMANSPOR K.

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

ERKEKLER SÜPER LİG

Tarih

11/27/2021

Saat

5:00 PM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

SPOR TOTO SK

SPOR TOTO SK

ERKEKLER SÜPER LİG

Tarih

12/4/2021

Saat

3:00 PM

HATAYSPOR K.

HATAYSPOR K.

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

ERKEKLER SÜPER LİG

Tarih

12/11/2021

Saat

2:00 PM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

MYK HENTBOL SK

MYK HENTBOL SK

ERKEKLER SÜPER LİG

Tarih

12/18/2021

Saat

3:00 PM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

ANTALYA SK

ANTALYA SK

ERKEKLER SÜPER LİG

Tarih

2/6/2022

Saat

3:00 PM

MAMAK BLD. SK.

MAMAK BLD. SK.

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

ERKEKLER SÜPER LİG

Tarih

2/13/2022

Saat

4:00 PM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

BEYKOZ BELEDİYE SK

BEYKOZ BELEDİYE SK

ERKEKLER SÜPER LİG

Tarih

2/20/2022

Saat

3:00 PM

KÖYCEĞİZ BELEDİYE SK

KÖYCEĞİZ BELEDİYE SK

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

ERKEKLER SÜPER LİG

Tarih

2/27/2022

Saat

2:00 PM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

TOKAT GSK.

TOKAT GSK.

ERKEKLER SÜPER LİG

Tarih

3/6/2022

Saat

3:00 PM

NİLÜFER BELEDİYE SK

NİLÜFER BELEDİYE SK

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

ERKEKLER SÜPER LİG

Tarih

3/20/2022

Saat

3:00 PM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

BEŞİKTAŞ J.K.

BEŞİKTAŞ J.K.

ERKEKLER SÜPER LİG

Tarih

3/27/2022

Saat

3:00 PM

TRABZON BŞB SK.

TRABZON BŞB SK.

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

ERKEKLER SÜPER LİG

Tarih

4/10/2022

Saat

3:00 PM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

ESKİŞEHİR ORMANSPOR K.

ESKİŞEHİR ORMANSPOR K.

ERKEKLER SÜPER LİG

Tarih

4/17/2022

Saat

3:00 PM

SPOR TOTO SK

SPOR TOTO SK

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

ERKEKLER SÜPER LİG

Tarih

4/24/2022

Saat

3:00 PM

MYK HENTBOL SK

MYK HENTBOL SK

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

ERKEKLER SÜPER LİG

Tarih

5/15/2022

Saat

5:30 PM