KUPA BİZİM

KUPA BİZİM

DİYARBAKIR’daki Ampute Futbol 2021 Türkiye Kupası’nda Pendik'i penaltılarla 6-5 yenerek üçüncü olduk.

İZMİR BBSK: 0 ŞAHİNBEY : 4

İZMİR BBSK: 0 ŞAHİNBEY : 4

DİYARBAKIR’daki Ampute Futbol 2021 Türkiye Kupası yarı final maçında Gaziantep ekibine yenildik.

İZMİR BBSK: 5 ŞANLIURFA : 3

İZMİR BBSK: 5 ŞANLIURFA : 3

AMPUTE Futbol 2021 Türkiye Kupası’ndaki ikinci maçımızı kazanarak yarı finale yükselmeyi başardık.

İZMİR BBSK: 1 ETİMESGUT : 4

İZMİR BBSK: 1 ETİMESGUT : 4

DİYARBAKIR’DA’da oynanan Ampute Futbol 2021 Türkiye Kupası maçlarına yenilgi ile başladık.

İLK RAKİP ETİMESGUT

İLK RAKİP ETİMESGUT

AMPUTE Futbol 2021 Türkiye Kupası maçları salı günü Diyarbakır’da başlıyor.

ALKIŞLARLA

ALKIŞLARLA

ÜST üste 2. kez Avrupa şampiyonu olan Ampute Futbol Milli Takımımızda görev yapan antrenör ve futbolcumuz havalimanında coşkuyla karşılandı.

AMPUTEDE ÜÇ MİLLİ

AMPUTEDE ÜÇ MİLLİ

AVRUPA Ampute Şampiyonası’na katılacak ay-yıldızlı ekibimizde kulübümüzden üç isim yer alıyor.

İZMİR BBSK: 1 ETİMESGUT : 4

İZMİR BBSK: 1 ETİMESGUT : 4

DİYARBAKIR’DA’da oynanan Ampute Futbol 2021 Türkiye Kupası maçlarına yenilgi ile başladık.

İdari ve Teknik Kadro

ABDULLAH KOPARAN
BRANŞ SORUMLUSU

İdari ve Teknik Kadro

EVREN UYANIK
ANTRENÖR YARDIMCISI

İdari ve Teknik Kadro

MURAT BAHAR
ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

POLAT DOĞAN
MALZEME GÖREVLİSİ

İdari ve Teknik Kadro

SAFFET TÜRKSOYUER
TAKIM SPORLARI DİREKTÖRÜ

Takım Oyuncuları

ASLAN ÇELENK
SPORCU

Takım Oyuncuları

ATİLLA ALTINÇÖP
SPORCU

Takım Oyuncuları

AYKUT TAYLAN ÜNLÜ
SPORCU

Takım Oyuncuları

CATARINO FRANCISCO DE CARVALHO
SPORCU

Takım Oyuncuları

ERDİ ARSLAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

GÖKHAN KATRANCIOĞLU
SPORCU

Takım Oyuncuları

ONUR ÖZKAYMAK
SPORCU

Takım Oyuncuları

REŞAT TURAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

RÜSTEM KURHAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

ŞİRİN ÇİÇEK
SPORCU

Takım Oyuncuları

YASİN SEVEN
SPORCU

Takım Oyuncuları

YUSUF EKİZ
SPORCU

ETİMESGUT BELEDİYE SK 4

ETİMESGUT BELEDİYE SK

İZMİR BBSK 1

İZMİR BBSK

TÜRKİYE KUPASI A GRUBU

Tarih

10/19/2021

Saat

1:00 PM

İZMİR BBSK 5

İZMİR BBSK

ŞANLIURFA ENGELLİLER SK. 3

ŞANLIURFA ENGELLİLER SK.

TÜRKİYE KUPASI A GRUBU

Tarih

10/20/2021

Saat

1:00 PM

ŞAHİNBEY BELEDİYE GSK 4

ŞAHİNBEY BELEDİYE GSK

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

TÜRKİYE KUPASI YARI FİNAL

Tarih

10/22/2021

Saat

12:00 PM

İZMİR BBSK 6

İZMİR BBSK

 PENDİK ENGELLİLER SK 5

PENDİK ENGELLİLER SK

TÜRKİYE KUPASI 3.LÜK MAÇI

Tarih

10/23/2021

Saat

9:00 AM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

 PENDİK ENGELLİLER SK

PENDİK ENGELLİLER SK

SÜPER LİG

Tarih

11/7/2021

Saat

1:00 PM

ETİMESGUT BELEDİYE SK

ETİMESGUT BELEDİYE SK

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

11/14/2021

Saat

1:00 PM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

ŞANLIURFA ENGELLİLER SK.

ŞANLIURFA ENGELLİLER SK.

SÜPER LİG

Tarih

11/21/2021

Saat

1:00 PM

ŞAHİNBEY BELEDİYE GSK

ŞAHİNBEY BELEDİYE GSK

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

11/28/2021

Saat

1:00 PM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

ANADOLU ERCİYES ENGELLİLER SK

ANADOLU ERCİYES ENGELLİLER SK

SÜPER LİG

Tarih

12/5/2021

Saat

1:00 PM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

ORTAHİSAR BELEDİYE SK

ORTAHİSAR BELEDİYE SK

SÜPER LİG

Tarih

12/12/2021

Saat

1:00 PM

DENİZLİ ENGELLİLER SK.

DENİZLİ ENGELLİLER SK.

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

12/19/2021

Saat

1:00 PM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

 ESENGÜCÜ ENGELLİLER SK

ESENGÜCÜ ENGELLİLER SK

SÜPER LİG

Tarih

12/26/2021

Saat

1:00 PM

KONYA ENGELLİLER SK

KONYA ENGELLİLER SK

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

1/2/2022

Saat

1:00 PM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

MALATYA BŞB BELEDİYE SK

MALATYA BŞB BELEDİYE SK

SÜPER LİG

Tarih

1/9/2022

Saat

1:00 PM

ŞİŞLİ YEDİTEPE ENGEL SK

ŞİŞLİ YEDİTEPE ENGEL SK

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

1/16/2022

Saat

1:00 PM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

ODTÜ SK.

ODTÜ SK.

SÜPER LİG

Tarih

1/23/2022

Saat

1:00 PM

TSK REHABİLİTASYON MERKEZİ ENGELLİLER SK

TSK REHABİLİTASYON MERKEZİ ENGELLİLER SK

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

SÜPER LİG

Tarih

1/30/2022

Saat

1:00 PM