BASKETBOL TAKIMIMIZDAN BİR GALİBİYET DAHA!

BASKETBOL TAKIMIMIZDAN BİR GALİBİYET DAHA!

Müsabakanın ilk devresini 51-32 önde kapatan takımımız maçtan 106-60 galip ayrıldı.

BASKETBOL TAKIMIMIZ DEPLASMANDA GALİP!

BASKETBOL TAKIMIMIZ DEPLASMANDA GALİP!

İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü erkek basketbol takımı deplasmanda Yeni Kadıköy S.K. ile karşılaştı.

KENDİ SAHAMIZDA GÖCEK S.K. KONUK ETTİK

KENDİ SAHAMIZDA GÖCEK S.K. KONUK ETTİK

İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü erkek basketbol takımı Celal Atik Spor Salonu'nda oynanan müsabakada Göcek S.K.'ya 84-81 mağlup oldu.

ERKEK BASKETBOL TAKIMIMIZDAN BİR GALİBİYET DAHA!

ERKEK BASKETBOL TAKIMIMIZDAN BİR GALİBİYET DAHA!

İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü erkek basketbol takımımız, Bandırma Gelişim S.K.'ya konuk oldu.

ERKEK BASKETBOL TAKIMIMIZ ÜST LİGE ÇIKMA BAŞARISI!

ERKEK BASKETBOL TAKIMIMIZ ÜST LİGE ÇIKMA BAŞARISI!

Erkek A takımımız,Erkekler A Ligi'ni 3. sırada tamamlayarak Türkiye Basketbol Federasyonu Erkek Bölgesel Basketbol Ligi'ne katılmaya hak kazanmıştır.

KADIN BASKETBOL TAKIMIMIZ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ÖNCESİ AVANTAJ SAĞLADI!

KADIN BASKETBOL TAKIMIMIZ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ÖNCESİ AVANTAJ SAĞLADI!

U-16 kadın basketbol takımımız, Türkiye Şampiyonası için avantaj sağladı.

SON 16'DA ELENDİK

SON 16'DA ELENDİK

KBBL son 16 turu'nda Gallardo S.K. ile karşılaştık.

KADIN BASKETBOL TAKIMIMIZA HÜSEYİN EGELİ'DEN ZİYARET

KADIN BASKETBOL TAKIMIMIZA HÜSEYİN EGELİ'DEN ZİYARET

Kulüp başkanımız Hüseyin Egeli, KBBL'nde son 16 takım arasında kalma başarısını gösteren kadın basketbol takımımızın antremanını ziyaret etti.

İZMİR BBSK: 71 AYYILDIZ: 58

İZMİR BBSK: 71 AYYILDIZ: 58

KADINLAR Bölgesel Basketbol Ligi beşinci hafta maçında takımımız, Bursa Ayyıldız'ı mağlup etti.

F. İZMİR BASKETBOL: 82 İZMİR BBSK: 57

F. İZMİR BASKETBOL: 82 İZMİR BBSK: 57

KADINLAR Bölgesel Basketbol Ligi dördüncü hafta maçında takımımız, Fundamental İzmir Basketbol'a mağlup oldu.

İdari ve Teknik Kadro

CANER KILINÇ
ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

HASAN UMUT DOĞAN
ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

SAFFET TÜRKSOYUER
TAKIM SPORLARI DİREKTÖRÜ

İdari ve Teknik Kadro

ABDULLAH KOPARAN
BRANŞ SORUMLUSU

Takım Oyuncuları

ALİ TAHA KURT
SPORCU

Takım Oyuncuları

ALP GÜMÜŞAY
SPORCU

Takım Oyuncuları

ALPER ALTINTAŞ
SPORCU

Takım Oyuncuları

ALPER KIVANÇ KARADUT
SPORCU

Takım Oyuncuları

ATAKAN AVCI
SPORCU

Takım Oyuncuları

ATAKAN KAHYA
SPORCU

Takım Oyuncuları

BERKE BAYRAKTAR
SPORCU

Takım Oyuncuları

CEYHUN EDE
SPORCU

Takım Oyuncuları

ÇAĞDAŞ ARSLANPAY
SPORCU

Takım Oyuncuları

ÇINAR KÖROĞLU
SPORCU

Takım Oyuncuları

DEMİR ALTINBAŞ
SPORCU

Takım Oyuncuları

DEMİRKAN DEMİR
SPORCU

Takım Oyuncuları

EMİR GÜLER
SPORCU

Takım Oyuncuları

EMRE KILIÇ
SPORCU

Takım Oyuncuları

EREN TUNÇ
SPORCU

Takım Oyuncuları

GÖKSU ÇOBAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

İBRAHİM İNÇ
SPORCU

Takım Oyuncuları

MERT METEHAN İNCİ
SPORCU

Takım Oyuncuları

MERTCAN BAL
SPORCU

Takım Oyuncuları

MUHAMMED EMİN AYHAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

MURAT POYRAZ AŞIK
SPORCU

Takım Oyuncuları

UĞUR TARLAK
SPORCU

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

YENİ KADIKÖY

YENİ KADIKÖY

ERKEKLER BÖLGESEL BASKETBOL LİGİ (GRUP B)

Tarih
Saat

GAZİEMİR BASKETBOL SK. 58

GAZİEMİR BASKETBOL SK.

İZMİR BBSK 55

İZMİR BBSK

İZMİR BASKETBOL BÜYÜK ERKEKLER A LİGİ

Tarih

9/15/2023

Saat

8:00 PM

YEŞİLYURT SK. 71

YEŞİLYURT SK.

İZMİR BBSK 78

İZMİR BBSK

İZMİR BASKETBOL BÜYÜK ERKEKLER A LİGİ

Tarih

9/18/2023

Saat

6:30 PM

KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK 75

KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK

İZMİR BBSK 74

İZMİR BBSK

İZMİR BASKETBOL BÜYÜK ERKEKLER A LİGİ

Tarih

9/22/2023

Saat

8:00 PM

YARIMADA GSK 55

YARIMADA GSK

İZMİR BBSK 71

İZMİR BBSK

İZMİR BASKETBOL BÜYÜK ERKEKLER A LİGİ

Tarih

9/27/2023

Saat

6:30 PM

BOSSAN SK 73

BOSSAN SK

İZMİR BBSK 70

İZMİR BBSK

İZMİR BASKETBOL BÜYÜK ERKEKLER A LİGİ

Tarih

10/2/2023

Saat

8:00 PM

İZMİR BBSK 80

İZMİR BBSK

İZMİR ADA KOLEJİ AKADEMİ S.K. 43

İZMİR ADA KOLEJİ AKADEMİ S.K.

İZMİR BASKETBOL BÜYÜK ERKEKLER A LİGİ

Tarih

10/13/2023

Saat

6:30 PM

İZMİR BBSK 91

İZMİR BBSK

EGE ASİST GENÇLİK SK 53

EGE ASİST GENÇLİK SK

İZMİR BASKETBOL BÜYÜK ERKEKLER A LİGİ

Tarih

10/16/2023

Saat

6:30 PM

İZMİR BBSK 87

İZMİR BBSK

TEK HEDEF SK. 20

TEK HEDEF SK.

İZMİR BASKETBOL BÜYÜK ERKEKLER A LİGİ

Tarih

10/24/2023

Saat

8:00 PM

İZMİR BBSK 65

İZMİR BBSK

YELKİ SPOR KULÜBÜ 67

YELKİ SPOR KULÜBÜ

İZMİR BASKETBOL BÜYÜK ERKEKLER A LİGİ

Tarih

10/27/2023

Saat

8:00 PM

İZMİR BBSK 87

İZMİR BBSK

İZMİR GENÇLİK SK. 65

İZMİR GENÇLİK SK.

İZMİR BASKETBOL BÜYÜK ERKEKLER A LİGİ

Tarih

10/30/2023

Saat

8:00 PM

İZMİR BBSK 69

İZMİR BBSK

YEŞİLYURT SK. 52

YEŞİLYURT SK.

İZMİR BASKETBOL BÜYÜK ERKEKLER A LİGİ

Tarih

11/14/2023

Saat

8:00 PM

İZMİR BBSK 74

İZMİR BBSK

KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK 61

KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK

İZMİR BASKETBOL BÜYÜK ERKEKLER A LİGİ

Tarih

11/20/2023

Saat

8:00 PM

İZMİR BBSK 85

İZMİR BBSK

YARIMADA GSK 79

YARIMADA GSK

İZMİR BASKETBOL BÜYÜK ERKEKLER A LİGİ

Tarih

11/24/2023

Saat

8:00 PM

İZMİR BBSK 73

İZMİR BBSK

BOSSAN SK 92

BOSSAN SK

İZMİR BASKETBOL BÜYÜK ERKEKLER A LİGİ

Tarih

11/27/2023

Saat

6:30 PM

İZMİR ADA KOLEJİ AKADEMİ S.K. 42

İZMİR ADA KOLEJİ AKADEMİ S.K.

İZMİR BBSK 63

İZMİR BBSK

İZMİR BASKETBOL BÜYÜK ERKEKLER A LİGİ

Tarih

12/6/2023

Saat

8:00 PM

YELKİ SPOR KULÜBÜ 76

YELKİ SPOR KULÜBÜ

İZMİR BBSK 73

İZMİR BBSK

İZMİR BASKETBOL BÜYÜK ERKEKLER A LİGİ

Tarih

12/22/2023

Saat

6:30 PM

İZMİR GENÇLİK SK. 63

İZMİR GENÇLİK SK.

İZMİR BBSK 104

İZMİR BBSK

İZMİR BASKETBOL BÜYÜK ERKEKLER A LİGİ

Tarih

12/29/2023

Saat

8:00 PM

İZMİR BBSK 87

İZMİR BBSK

AYDIN BÜYÜKŞEHİR AKADEMİ SPOR 73

AYDIN BÜYÜKŞEHİR AKADEMİ SPOR

ERKEKLER BÖLGESEL BASKETBOL LİGİ (GRUP B)

Tarih

3/10/2024

Saat

2:00 PM

BANDIRMA GELİŞİM 69

BANDIRMA GELİŞİM

İZMİR BBSK 102

İZMİR BBSK

ERKEKLER BÖLGESEL BASKETBOL LİGİ (GRUP B)

Tarih

3/15/2024

Saat

7:30 PM

YELKİ SPOR KULÜBÜ 91

YELKİ SPOR KULÜBÜ

İZMİR BBSK 90

İZMİR BBSK

ERKEKLER BÖLGESEL BASKETBOL LİGİ (GRUP B)

Tarih

3/20/2024

Saat

4:30 PM

İZMİR BBSK 81

İZMİR BBSK

GÖCEKSPOR 84

GÖCEKSPOR

ERKEKLER BÖLGESEL BASKETBOL LİGİ (GRUP B)

Tarih

3/24/2024

Saat

2:00 PM

YENİ KADIKÖY 68

YENİ KADIKÖY

İZMİR BBSK 84

İZMİR BBSK

ERKEKLER BÖLGESEL BASKETBOL LİGİ (GRUP B)

Tarih

3/30/2024

Saat

2:00 PM

AYDIN BÜYÜKŞEHİR AKADEMİ SPOR 62

AYDIN BÜYÜKŞEHİR AKADEMİ SPOR

İZMİR BBSK 55

İZMİR BBSK

ERKEKLER BÖLGESEL BASKETBOL LİGİ (GRUP B)

Tarih

4/7/2024

Saat

5:00 PM

İZMİR BBSK 106

İZMİR BBSK

BANDIRMA GELİŞİM 60

BANDIRMA GELİŞİM

ERKEKLER BÖLGESEL BASKETBOL LİGİ (GRUP B)

Tarih

4/13/2024

Saat

2:00 PM

İZMİR BBSK 86

İZMİR BBSK

YELKİ SPOR KULÜBÜ 59

YELKİ SPOR KULÜBÜ

ERKEKLER BÖLGESEL BASKETBOL LİGİ (GRUP B)

Tarih

4/17/2024

Saat

2:00 PM

GÖCEKSPOR

GÖCEKSPOR

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

ERKEKLER BÖLGESEL BASKETBOL LİGİ (GRUP B)

Tarih

4/20/2024

Saat

4:00 PM