YALOVA ACARSPOR: 74 İZMİR BBSK: 61

YALOVA ACARSPOR: 74 İZMİR BBSK: 61

Basketbol Erkekler Bölgesel Ligi’nde Yalova temsilcisine deplasmanda yenildik.

İZMİR BBSK: 84  HAZNEDAR DORUK: 95

İZMİR BBSK: 84 HAZNEDAR DORUK: 95

BASKETBOL Erkekler Bölgesel Lig’de İstanbul ekibine İzmir’de mağlup olduk.

ÇAYIROVA BLD: 100 İZMİR BBSK:  75

ÇAYIROVA BLD: 100 İZMİR BBSK: 75

BASKETBOL Erkekler Bölgesel Ligi maçında rakibimize deplasmanda mağlup olduk.

GÖLCÜK BLD:55 İZMİR BBSK: 68

GÖLCÜK BLD:55 İZMİR BBSK: 68

Basketbol Erkekler Bölgesel Lig’de Kocaeli ekibini deplasmanda mağlup ettik.

İZMİR BBSK:69 – SEMT77 YALOVA:87

İZMİR BBSK:69 – SEMT77 YALOVA:87

BASKETBOL Erkekler Bölgesel Ligi 4. hafta maçında Yalova temsilcisine sahamızda mağlup olduk.

HAZNEDAR DORUK: 77 İZMİR BBSK: 66

HAZNEDAR DORUK: 77 İZMİR BBSK: 66

BASKETBOL Erkekler Bölgesel Ligi 3. hafta maçında İstanbul temsilcisine deplasmanda mağlup olduk.

İZMİR BBSK: 72 ÇAYIRLIOVA BLD: 80

İZMİR BBSK: 72 ÇAYIRLIOVA BLD: 80

BASKETBOL Erkekler Bölgesel Ligi 2. hafta maçında Kocaeli temsilcisine İzmir’de mağlup olduk.

POTADA ENGEL YOK

POTADA ENGEL YOK

ÖZEL çocuklarımız, Kültürpark’taki Celal Atik Spor Salonu’ndaki ücretsiz basketbol eğitimini sürdürüyor.

HAYDİ GENÇLER

HAYDİ GENÇLER

BÖLGESEL Erkekler Basketbol Ligi’nde eleme grubu serisi için mücadeleye başlıyor.

İZMİR BBSK: 33 EMLAK KONUT: 58

İZMİR BBSK: 33 EMLAK KONUT: 58

GAZİANTEP'teki Bölgesel Basketbol Kadınlar Ligi Final Grubu son maçında İstanbul ekibine yenildik.

İdari ve Teknik Kadro

TOLGA GÖRGÜLÜ
ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

SAFFET TÜRKSOYUER
TAKIM SPORLARI DİREKTÖRÜ

İdari ve Teknik Kadro

MUSTAFA AĞME
GENEL MENAJER

İdari ve Teknik Kadro

ÖMÜR GÖKÇEPINAR
BRANŞ SORUMLUSU

Takım Oyuncuları

ADA BÜYÜKALTAY
SPORCU

Takım Oyuncuları

ASYA KURT
SPORCU

Takım Oyuncuları

BURCU KILIÇ
SPORCU

Takım Oyuncuları

CEREN ÇUF
SPORCU

Takım Oyuncuları

ECRİN YENİNCİ
SPORCU

Takım Oyuncuları

EDA ERTUĞRUL
SPORCU

Takım Oyuncuları

ELİF DOĞA BAŞ
SPORCU

Takım Oyuncuları

ELİF ECRİN ÇELİK
SPORCU

Takım Oyuncuları

FATMA NUR CESUR
SPORCU

Takım Oyuncuları

FUNDA ÇAVUŞ
SPORCU

Takım Oyuncuları

HİRANUR YİĞİT
SPORCU

Takım Oyuncuları

KUMSAL TUTAKBALA
SPORCU

Takım Oyuncuları

KUMSAL GÜLLÜ AYAEŞ
SPORCU

Takım Oyuncuları

NEHİR AKIN
SPORCU

Takım Oyuncuları

NEHİRNAZ DEMİRAL
SPORCU

Takım Oyuncuları

NİSA ÖZTÜRK
SPORCU

Takım Oyuncuları

SİBEL ZEYNEP HALICI
SPORCU

Takım Oyuncuları

ZEYNEP ESER
SPORCU

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

FİGES SK

FİGES SK

U12 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih
Saat

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

BATI ANADOLU SEK GSK

BATI ANADOLU SEK GSK

U12 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih
Saat

EGE MEGA SK

EGE MEGA SK

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

U12 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih
Saat

İZMİR DSİ SK 15

İZMİR DSİ SK

İZMİR BBSK 61

İZMİR BBSK

U12 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

12/5/2021

Saat

4:00 PM

İZMİR BBSK 19

İZMİR BBSK

EGE GELİŞİM SK 35

EGE GELİŞİM SK

U12 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

1/8/2022

Saat

2:00 PM

KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK 15

KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK

İZMİR BBSK 50

İZMİR BBSK

U12 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

2/26/2022

Saat

2:30 PM

TORBALI BELEDİYE SK 60

TORBALI BELEDİYE SK

İZMİR BBSK 32

İZMİR BBSK

U12 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

3/26/2022

Saat

12:00 PM

FİGES SK 0

FİGES SK

İZMİR BBSK 20

İZMİR BBSK

U12 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

4/10/2022

Saat

2:00 PM

BATI ANADOLU SEK GSK 33

BATI ANADOLU SEK GSK

İZMİR BBSK 68

İZMİR BBSK

U12 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

4/23/2022

Saat

4:00 PM

İZMİR BBSK 68

İZMİR BBSK

EGE MEGA SK 28

EGE MEGA SK

U12 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

5/5/2022

Saat

8:00 PM

İZMİR DSİ SK 21

İZMİR DSİ SK

İZMİR BBSK 19

İZMİR BBSK

U12 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

5/11/2022

Saat

8:00 PM

EGE GELİŞİM SK 43

EGE GELİŞİM SK

İZMİR BBSK 24

İZMİR BBSK

U12 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

5/15/2022

Saat

11:30 AM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK

KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK

U12 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

5/19/2022

Saat

8:00 PM

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

TORBALI BELEDİYE SK

TORBALI BELEDİYE SK

U12 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

5/21/2022

Saat

11:30 AM