YALOVA ACARSPOR: 74 İZMİR BBSK: 61

YALOVA ACARSPOR: 74 İZMİR BBSK: 61

Basketbol Erkekler Bölgesel Ligi’nde Yalova temsilcisine deplasmanda yenildik.

İZMİR BBSK: 84  HAZNEDAR DORUK: 95

İZMİR BBSK: 84 HAZNEDAR DORUK: 95

BASKETBOL Erkekler Bölgesel Lig’de İstanbul ekibine İzmir’de mağlup olduk.

ÇAYIROVA BLD: 100 İZMİR BBSK:  75

ÇAYIROVA BLD: 100 İZMİR BBSK: 75

BASKETBOL Erkekler Bölgesel Ligi maçında rakibimize deplasmanda mağlup olduk.

GÖLCÜK BLD:55 İZMİR BBSK: 68

GÖLCÜK BLD:55 İZMİR BBSK: 68

Basketbol Erkekler Bölgesel Lig’de Kocaeli ekibini deplasmanda mağlup ettik.

İZMİR BBSK:69 – SEMT77 YALOVA:87

İZMİR BBSK:69 – SEMT77 YALOVA:87

BASKETBOL Erkekler Bölgesel Ligi 4. hafta maçında Yalova temsilcisine sahamızda mağlup olduk.

HAZNEDAR DORUK: 77 İZMİR BBSK: 66

HAZNEDAR DORUK: 77 İZMİR BBSK: 66

BASKETBOL Erkekler Bölgesel Ligi 3. hafta maçında İstanbul temsilcisine deplasmanda mağlup olduk.

İZMİR BBSK: 72 ÇAYIRLIOVA BLD: 80

İZMİR BBSK: 72 ÇAYIRLIOVA BLD: 80

BASKETBOL Erkekler Bölgesel Ligi 2. hafta maçında Kocaeli temsilcisine İzmir’de mağlup olduk.

POTADA ENGEL YOK

POTADA ENGEL YOK

ÖZEL çocuklarımız, Kültürpark’taki Celal Atik Spor Salonu’ndaki ücretsiz basketbol eğitimini sürdürüyor.

HAYDİ GENÇLER

HAYDİ GENÇLER

BÖLGESEL Erkekler Basketbol Ligi’nde eleme grubu serisi için mücadeleye başlıyor.

İZMİR BBSK: 33 EMLAK KONUT: 58

İZMİR BBSK: 33 EMLAK KONUT: 58

GAZİANTEP'teki Bölgesel Basketbol Kadınlar Ligi Final Grubu son maçında İstanbul ekibine yenildik.

İdari ve Teknik Kadro

HASAN UMUT DOĞAN
YARDIMCI ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

SAFFET TÜRKSOYUER
TAKIM SPORLARI DİREKTÖRÜ

İdari ve Teknik Kadro

MUSTAFA AĞME
GENEL MENAJER

İdari ve Teknik Kadro

ÖMÜR GÖKÇEPINAR
BRANŞ SORUMLUSU

Takım Oyuncuları

ALİ TAHA KURT
SPORCU

Takım Oyuncuları

EREN GÜNER
SPORCU

Takım Oyuncuları

EREN TUNÇ
SPORCU

Takım Oyuncuları

ERGUN ÖRENEL
SPORCU

Takım Oyuncuları

GÖKSU ÇOBAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

HALİL TOPÇU
SPORCU

Takım Oyuncuları

İBRAHİM İNÇ
SPORCU

Takım Oyuncuları

MERT ERİĞİ
SPORCU

Takım Oyuncuları

NURULLAH ÖZER
SPORCU

Takım Oyuncuları

ONUR TOPRAK GEYİK
SPORCU

Takım Oyuncuları

SÜLEYMAN EFE DEMİRHAN
SPORCU

İZMİR BBSK 33

İZMİR BBSK

İZMİR EFE SK 50

İZMİR EFE SK

U18 ERKEKLER ALT KLASMAN A GRUBU

Tarih

10/20/2021

Saat

6:30 PM

İZMİR BBSK 75

İZMİR BBSK

EDBA SK 49

EDBA SK

U18 ERKEKLER ALT KLASMAN A GRUBU

Tarih

11/12/2021

Saat

8:00 PM

İZMİR BBSK 85

İZMİR BBSK

EGE DEMİR SK. 65

EGE DEMİR SK.

U18 ERKEKLER ALT KLASMAN A GRUBU

Tarih

1/10/2022

Saat

8:00 PM

GUTS SK. 28

GUTS SK.

İZMİR BBSK 87

İZMİR BBSK

U18 ERKEKLER ALT KLASMAN A GRUBU

Tarih

1/26/2022

Saat

8:00 PM

GAZİEMİR BASKETBOL SK. 27

GAZİEMİR BASKETBOL SK.

İZMİR BBSK 65

İZMİR BBSK

U18 ERKEKLER ALT KLASMAN A GRUBU

Tarih

2/11/2022

Saat

8:00 PM

SİBA SK 43

SİBA SK

İZMİR BBSK 69

İZMİR BBSK

U18 ERKEKLER ALT KLASMAN A GRUBU

Tarih

2/23/2022

Saat

8:00 PM

YÜKSELİŞ SK. 58

YÜKSELİŞ SK.

İZMİR BBSK 73

İZMİR BBSK

U18 ERKEKLER ALT KLASMAN A GRUBU

Tarih

3/7/2022

Saat

8:00 PM

9 EYLÜL BASKETBOL SK. 35

9 EYLÜL BASKETBOL SK.

İZMİR BBSK 90

İZMİR BBSK

U18 ERKEKLER ALT KLASMAN A GRUBU

Tarih

3/16/2022

Saat

6:30 PM

AGORA SK. 46

AGORA SK.

İZMİR BBSK 65

İZMİR BBSK

U18 ERKEKLER ALT KLASMAN A GRUBU

Tarih

3/22/2022

Saat

8:00 PM

İZMİR BBSK 86

İZMİR BBSK

İZMİR KOLEJLİLER SK. 53

İZMİR KOLEJLİLER SK.

U18 ERKEKLER ALT KLASMAN A GRUBU

Tarih

4/5/2022

Saat

8:00 PM

İZMİR BBSK 57

İZMİR BBSK

İZMİR EGE BASKETBOL SK. 45

İZMİR EGE BASKETBOL SK.

U18 ERKEKLER ALT KLASMAN A GRUBU

Tarih

4/11/2022

Saat

8:00 PM

İZMİR BBSK 67

İZMİR BBSK

MAVİŞEHİR SK. 40

MAVİŞEHİR SK.

U18 ERKEKLER ALT KLASMAN A GRUBU

Tarih

4/15/2022

Saat

6:30 PM

İZMİR BBSK 68

İZMİR BBSK

MAVİŞEHİR İHTİSAS S.K. 43

MAVİŞEHİR İHTİSAS S.K.

U18 ERKEK ALT KLASMAN PLAY-OFF

Tarih

4/25/2022

Saat

8:00 PM

MAVİŞEHİR İHTİSAS S.K. 49

MAVİŞEHİR İHTİSAS S.K.

İZMİR BBSK 57

İZMİR BBSK

U18 ERKEK ALT KLASMAN PLAY-OFF

Tarih

5/5/2022

Saat

8:00 PM

İZMİR BBSK 55

İZMİR BBSK

İZMİR GENÇLİK S.K 67

İZMİR GENÇLİK S.K

U18 ERKEK ALT KLASMAN ÇEYREK FİNAL

Tarih

5/16/2022

Saat

8:00 PM

İZMİR GENÇLİK S.K

İZMİR GENÇLİK S.K

İZMİR BBSK

İZMİR BBSK

U18 ERKEK ALT KLASMAN ÇEYREK FİNAL

Tarih

5/20/2022

Saat

6:30 PM

Ödül

A GRUBU 1.Sİ

U18 ERKEKLER ALT KLASMAN A GRUBU