YALOVA ACARSPOR: 74 İZMİR BBSK: 61

YALOVA ACARSPOR: 74 İZMİR BBSK: 61

Basketbol Erkekler Bölgesel Ligi’nde Yalova temsilcisine deplasmanda yenildik.

İZMİR BBSK: 84  HAZNEDAR DORUK: 95

İZMİR BBSK: 84 HAZNEDAR DORUK: 95

BASKETBOL Erkekler Bölgesel Lig’de İstanbul ekibine İzmir’de mağlup olduk.

ÇAYIROVA BLD: 100 İZMİR BBSK:  75

ÇAYIROVA BLD: 100 İZMİR BBSK: 75

BASKETBOL Erkekler Bölgesel Ligi maçında rakibimize deplasmanda mağlup olduk.

GÖLCÜK BLD:55 İZMİR BBSK: 68

GÖLCÜK BLD:55 İZMİR BBSK: 68

Basketbol Erkekler Bölgesel Lig’de Kocaeli ekibini deplasmanda mağlup ettik.

İZMİR BBSK:69 – SEMT77 YALOVA:87

İZMİR BBSK:69 – SEMT77 YALOVA:87

BASKETBOL Erkekler Bölgesel Ligi 4. hafta maçında Yalova temsilcisine sahamızda mağlup olduk.

HAZNEDAR DORUK: 77 İZMİR BBSK: 66

HAZNEDAR DORUK: 77 İZMİR BBSK: 66

BASKETBOL Erkekler Bölgesel Ligi 3. hafta maçında İstanbul temsilcisine deplasmanda mağlup olduk.

İZMİR BBSK: 72 ÇAYIRLIOVA BLD: 80

İZMİR BBSK: 72 ÇAYIRLIOVA BLD: 80

BASKETBOL Erkekler Bölgesel Ligi 2. hafta maçında Kocaeli temsilcisine İzmir’de mağlup olduk.

POTADA ENGEL YOK

POTADA ENGEL YOK

ÖZEL çocuklarımız, Kültürpark’taki Celal Atik Spor Salonu’ndaki ücretsiz basketbol eğitimini sürdürüyor.

HAYDİ GENÇLER

HAYDİ GENÇLER

BÖLGESEL Erkekler Basketbol Ligi’nde eleme grubu serisi için mücadeleye başlıyor.

İZMİR BBSK: 33 EMLAK KONUT: 58

İZMİR BBSK: 33 EMLAK KONUT: 58

GAZİANTEP'teki Bölgesel Basketbol Kadınlar Ligi Final Grubu son maçında İstanbul ekibine yenildik.

İdari ve Teknik Kadro

EVRİM AKTAN
ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

KADER AKGÜNDÜZ AKYOL
YARDIMCI ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

SAFFET TÜRKSOYUER
TAKIM SPORLARI DİREKTÖRÜ

İdari ve Teknik Kadro

MUSTAFA AĞME
GENEL MENAJER

İdari ve Teknik Kadro

ÖMÜR GÖKÇEPINAR
BRANŞ SORUMLUSU

Takım Oyuncuları

ALEYNA KULAKSIZ
SPORCU

Takım Oyuncuları

AYŞE YAĞMUR ŞENTÜRK
SPORCU

Takım Oyuncuları

AYŞENUR ŞAHİN
SPORCU

Takım Oyuncuları

AZRA KESER
SPORCU

Takım Oyuncuları

BERİL KURTAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

ÇİSEM ALDEMİR
SPORCU

Takım Oyuncuları

ECE DOĞAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

ELİF ÖZEN
SPORCU

Takım Oyuncuları

EYLÜL DOĞAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

İREM ÖZAVCI
SPORCU

Takım Oyuncuları

NİSA NUR ERTAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

PELİN YANIK
SPORCU

Takım Oyuncuları

RİSA AKMAZ
SPORCU

Takım Oyuncuları

SAADET YALDIZCI
SPORCU

KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK. 0

KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK.

İZMİR BBSK 20

İZMİR BBSK

U16 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih
Saat

İZMİR BBSK 20

İZMİR BBSK

KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK. 0

KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK.

U16 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih
Saat

İZMİR BBSK 20

İZMİR BBSK

AMİRALLER SK. 0

AMİRALLER SK.

U18 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih
Saat

İZMİR BBSK 55

İZMİR BBSK

YÜKSELİŞ SK. 71

YÜKSELİŞ SK.

U18 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

10/19/2021

Saat

8:00 PM

İZMİR BBSK 56

İZMİR BBSK

AMİRALLER SK. 48

AMİRALLER SK.

U16 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

10/21/2021

Saat

8:00 PM

İZMİR BBSK 38

İZMİR BBSK

EGE GELİŞİM SK 72

EGE GELİŞİM SK

U18 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

10/26/2021

Saat

6:30 PM

YARIMADA GENÇLİK SK. 48

YARIMADA GENÇLİK SK.

İZMİR BBSK 61

İZMİR BBSK

U16 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

10/28/2021

Saat

6:30 PM

İZMİR BBSK 50

İZMİR BBSK

EGE GELİŞİM SK 39

EGE GELİŞİM SK

U18 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

11/1/2021

Saat

6:30 PM

İZMİR BBSK 34

İZMİR BBSK

TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK. 67

TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK.

U18 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

11/8/2021

Saat

6:30 PM

EGE GELİŞİM SK 51

EGE GELİŞİM SK

İZMİR BBSK 39

İZMİR BBSK

U16 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

11/10/2021

Saat

6:30 PM

YARIMADA GENÇLİK SK. 70

YARIMADA GENÇLİK SK.

İZMİR BBSK 61

İZMİR BBSK

U18 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

11/12/2021

Saat

6:30 PM

ALBATROS SK. 60

ALBATROS SK.

İZMİR BBSK 51

İZMİR BBSK

U18 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

11/15/2021

Saat

8:00 PM

YÜKSELİŞ SK. 35

YÜKSELİŞ SK.

İZMİR BBSK 49

İZMİR BBSK

U16 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

11/18/2021

Saat

6:30 PM

GÖZTEPE SK. 47

GÖZTEPE SK.

İZMİR BBSK 52

İZMİR BBSK

U18 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

11/22/2021

Saat

6:30 PM

AMİRALLER SK. 48

AMİRALLER SK.

İZMİR BBSK 52

İZMİR BBSK

U18 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

11/26/2021

Saat

6:30 PM

İZMİR BBSK 63

İZMİR BBSK

EGE GELİŞİM SK 66

EGE GELİŞİM SK

U16 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

12/1/2021

Saat

6:30 PM

İZMİR BBSK 52

İZMİR BBSK

TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK. 69

TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK.

U16 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

12/5/2021

Saat

2:00 PM

KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK. 64

KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK.

İZMİR BBSK 53

İZMİR BBSK

U18 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

12/6/2021

Saat

6:30 PM

İZMİR BBSK 67

İZMİR BBSK

ALBATROS SK. 34

ALBATROS SK.

U16 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

12/8/2021

Saat

8:00 PM

AMİRALLER SK. 62

AMİRALLER SK.

İZMİR BBSK 56

İZMİR BBSK

U16 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

12/12/2021

Saat

7:00 PM

İZMİR BBSK 56

İZMİR BBSK

İZMİR EFE SK. 32

İZMİR EFE SK.

U18 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

12/13/2021

Saat

6:30 PM

YÜKSELİŞ SK. 55

YÜKSELİŞ SK.

İZMİR BBSK 31

İZMİR BBSK

U18 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

12/17/2021

Saat

8:00 PM

İZMİR BBSK 60

İZMİR BBSK

YARIMADA GENÇLİK SK. 59

YARIMADA GENÇLİK SK.

U16 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

12/19/2021

Saat

2:00 PM

EGE GELİŞİM SK 56

EGE GELİŞİM SK

İZMİR BBSK 29

İZMİR BBSK

U18 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

12/20/2021

Saat

6:30 PM

İZMİR BBSK 48

İZMİR BBSK

EGE GELİŞİM SK 48

EGE GELİŞİM SK

U16 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

12/26/2021

Saat

4:00 PM

İZMİR BBSK 47

İZMİR BBSK

EGE GELİŞİM SK 45

EGE GELİŞİM SK

U18 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

12/27/2021

Saat

8:00 PM

TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK. 94

TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK.

İZMİR BBSK 47

İZMİR BBSK

U18 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

12/30/2021

Saat

6:30 PM

İZMİR BBSK 53

İZMİR BBSK

YÜKSELİŞ SK. 43

YÜKSELİŞ SK.

U16 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

1/2/2022

Saat

4:00 PM

İZMİR BBSK 54

İZMİR BBSK

YARIMADA GENÇLİK SK. 52

YARIMADA GENÇLİK SK.

U18 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

1/4/2022

Saat

8:00 PM

İZMİR BBSK 45

İZMİR BBSK

ALBATROS SK. 36

ALBATROS SK.

U18 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

1/10/2022

Saat

8:00 PM

EGE GELİŞİM SK 73

EGE GELİŞİM SK

İZMİR BBSK 50

İZMİR BBSK

U16 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

1/15/2022

Saat

5:00 PM

İZMİR BBSK 55

İZMİR BBSK

GÖZTEPE SK. 26

GÖZTEPE SK.

U18 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

1/21/2022

Saat

6:30 PM

TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK. 63

TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK.

İZMİR BBSK 52

İZMİR BBSK

U16 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

1/22/2022

Saat

4:00 PM

ALBATROS SK. 42

ALBATROS SK.

İZMİR BBSK 58

İZMİR BBSK

U16 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

1/26/2022

Saat

8:00 PM

İZMİR BBSK 41

İZMİR BBSK

KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK. 46

KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK.

U18 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

1/28/2022

Saat

6:30 PM

İZMİR EFE SK. 19

İZMİR EFE SK.

İZMİR BBSK 44

İZMİR BBSK

U18 KADINLAR ÜST KLASMAN

Tarih

2/5/2022

Saat

2:00 PM

Ödül

LİG 4.SÜ

U16 KADINLAR ÜST KLASMAN

Ödül

LİG 6.SI

U18 KADINLAR ÜST KLASMAN