DAYANIŞMA GÜNÜ

DAYANIŞMA GÜNÜ

İZMİR Büyükşehir Belediyesi, 17. Dünya Bosna Hersek Diyasporası Futsal Şampiyonası'na ev sahipliği yaptı.

CELAL ATİK'TE FUTSAL ŞOV

CELAL ATİK'TE FUTSAL ŞOV

17. Dünya Bosna Hersek Diyasporası Futsal Şampiyonası, İzmir’de düzenleniyor.

SOYER'DEN MESAJ VAR

SOYER'DEN MESAJ VAR

BAŞKAN Tunç Soyer 18 yıl sonra Süper Lig'de karşılaşacak Altay ile Göztepe'nin kulüp başkanları ve yöneticileriyle derbi öncesinde buluştu.

ŞAMPİYON KANDERE

ŞAMPİYON KANDERE

GENÇLER Plaj Futbolu Turnuvası’nda şampiyonluğa Bornova Kandere ulaştı.

PLAJDA FUTBOL ZAMANI

PLAJDA FUTBOL ZAMANI

GENÇLER Plaj Futbolu Turnuvası heyecanı, İnciraltı Plaj Sporları Merkezi'nde devam ediyor.

PLAJDA İLK 8 BELLİ OLDU

PLAJDA İLK 8 BELLİ OLDU

İNCİRALTI’nda devam eden Gençler Plaj Futbolu Turnuvası’nda çeyrek finale kalan ekipler netleşti.

PLAJA MİLLİ KONUK

PLAJA MİLLİ KONUK

DİKİLİ'DE RENKLİ BİR GÜN

DİKİLİ'DE RENKLİ BİR GÜN

HELAL OLSUN SİZE

HELAL OLSUN SİZE

İZMİR BBSK: 1 ŞAHİNBEY: 1

İZMİR BBSK: 1 ŞAHİNBEY: 1

İdari ve Teknik Kadro

UMUT ERDAL
ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

SAFFET TÜRKSOYUER
TAKIM SPORLARI DİREKTÖRÜ

İdari ve Teknik Kadro

ABDULLAH KOPARAN
BRANŞ SORUMLUSU

Takım Oyuncuları

ARDA EGEMEN ORANLU
SPORCU

Takım Oyuncuları

BERAT ENES ÇELİKÖRS
SPORCU

Takım Oyuncuları

BERKAY KIVANÇ
SPORCU

Takım Oyuncuları

BERKAY TUNÇ
SPORCU

Takım Oyuncuları

CEMAL ÇEŞME
SPORCU

Takım Oyuncuları

EBRAR ENES DENİZ
SPORCU

Takım Oyuncuları

EGE CANKASAP
SPORCU

Takım Oyuncuları

EGE GÜRCAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

EGEMEN İBRAHİM TAMTÜRK
SPORCU

Takım Oyuncuları

ELBERR ALÇİÇEK
SPORCU

Takım Oyuncuları

EMİRCAN DİREBOL
SPORCU

Takım Oyuncuları

ENES TAHA AVCI
SPORCU

Takım Oyuncuları

ERDEM GÖREK
SPORCU

Takım Oyuncuları

KAHRAMAN DOĞAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

KUBİLAY ASLAN DOĞAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

MİRAÇ EJDER
SPORCU

Takım Oyuncuları

MUSTAFA KILIÇ
SPORCU

Takım Oyuncuları

ÖZGÜR DENİZ YETER
SPORCU

Takım Oyuncuları

RAMAZAN HAKTAN ERGİN
SPORCU

Takım Oyuncuları

SAMET ARDA ARICAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

YUSUF ATALIK
SPORCU

Takım Oyuncuları

YUSUF EFE MALKOÇ
SPORCU

ÜLKÜ SPOR K 0

ÜLKÜ SPOR K

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

İZMİR U14 LİGİ (9. GRUP)

Tarih

3/20/2022

Saat

1:00 PM

İZMİR BBSK 8

İZMİR BBSK

EŞREFPAŞA SK 0

EŞREFPAŞA SK

İZMİR U14 LİGİ (9. GRUP)

Tarih

3/26/2022

Saat

7:00 PM

GÜLTEPEGÜCÜ SK 1

GÜLTEPEGÜCÜ SK

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

İZMİR U14 LİGİ (9. GRUP)

Tarih

4/2/2022

Saat

11:00 AM

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

ATİLLA SK 2

ATİLLA SK

İZMİR U14 LİGİ (9. GRUP)

Tarih

4/10/2022

Saat

7:00 PM

İZMİR BBSK 2

İZMİR BBSK

GRİ SİGORTA GÜLTEPE SPOR 4

GRİ SİGORTA GÜLTEPE SPOR

İZMİR U14 LİGİ (9. GRUP)

Tarih

4/16/2022

Saat

11:00 AM

1923 ALSANCAK SK 2

1923 ALSANCAK SK

İZMİR BBSK 1

İZMİR BBSK

İZMİR U14 LİGİ (9. GRUP)

Tarih

4/23/2022

Saat

3:30 PM

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

DAMLACIK SK 0

DAMLACIK SK

İZMİR U14 LİGİ (9. GRUP)

Tarih

4/30/2022

Saat

12:30 PM

EFELERGÜCÜ SK 1

EFELERGÜCÜ SK

İZMİR BBSK 9

İZMİR BBSK

İZMİR U14 LİGİ (9. GRUP)

Tarih

5/7/2022

Saat

2:00 PM

İZMİR BBSK 1

İZMİR BBSK

EGESPOR FK 0

EGESPOR FK

İZMİR U14 LİGİ (9. GRUP)

Tarih

5/15/2022

Saat

10:00 AM

Ödül

9. GRUP 4.SÜ

İZMİR U14 LİGİ (9. GRUP)