CELAL ATİK'TE FUTSAL ŞOV

CELAL ATİK'TE FUTSAL ŞOV

17. Dünya Bosna Hersek Diyasporası Futsal Şampiyonası, İzmir’de düzenleniyor.

SOYER'DEN MESAJ VAR

SOYER'DEN MESAJ VAR

BAŞKAN Tunç Soyer 18 yıl sonra Süper Lig'de karşılaşacak Altay ile Göztepe'nin kulüp başkanları ve yöneticileriyle derbi öncesinde buluştu.

ŞAMPİYON KANDERE

ŞAMPİYON KANDERE

GENÇLER Plaj Futbolu Turnuvası’nda şampiyonluğa Bornova Kandere ulaştı.

PLAJDA FUTBOL ZAMANI

PLAJDA FUTBOL ZAMANI

GENÇLER Plaj Futbolu Turnuvası heyecanı, İnciraltı Plaj Sporları Merkezi'nde devam ediyor.

PLAJDA İLK 8 BELLİ OLDU

PLAJDA İLK 8 BELLİ OLDU

İNCİRALTI’nda devam eden Gençler Plaj Futbolu Turnuvası’nda çeyrek finale kalan ekipler netleşti.

PLAJA MİLLİ KONUK

PLAJA MİLLİ KONUK

DİKİLİ'DE RENKLİ BİR GÜN

DİKİLİ'DE RENKLİ BİR GÜN

HELAL OLSUN SİZE

HELAL OLSUN SİZE

İZMİR BBSK: 1 ŞAHİNBEY: 1

İZMİR BBSK: 1 ŞAHİNBEY: 1

UYGUN ADIM: 6-3

UYGUN ADIM: 6-3

İdari ve Teknik Kadro

UMUT ERDAL
ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

CEM YILMAZ
YARDIMCI ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

SAFFET TÜRKSOYUER
TAKIM SPORLARI DİREKTÖRÜ

İdari ve Teknik Kadro

ABDULLAH KOPARAN
BRANŞ SORUMLUSU

Takım Oyuncuları

AHMET SARMIŞ
SPORCU

Takım Oyuncuları

ALİ YÜCEDAĞ
SPORCU

Takım Oyuncuları

ARDA ATEŞ
SPORCU

Takım Oyuncuları

ARDA ÖZYILMAZ
SPORCU

Takım Oyuncuları

BERK YILDIRIM
SPORCU

Takım Oyuncuları

CANALP KARAKURT
SPORCU

Takım Oyuncuları

ENES DÜLGAR
SPORCU

Takım Oyuncuları

FURKAN ATEŞ
SPORCU

Takım Oyuncuları

HALİL İBRAHİM OBUZ
SPORCU

Takım Oyuncuları

MEHMET GÖÇMEN
SPORCU

Takım Oyuncuları

MUSTAFA ALİ ARSLAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

SALİH ALTIOK
SPORCU

Takım Oyuncuları

YUNUS EMRE UĞURLU
SPORCU

Takım Oyuncuları

ZEKİ YILMAZ
SPORCU

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

TOROSGÜCÜ SK 0

TOROSGÜCÜ SK

İZMİR U16 LİGİ (I GRUBU)

Tarih

12/5/2021

Saat

11:00 AM

NALDÖKENGÜCÜ SK 1

NALDÖKENGÜCÜ SK

İZMİR BBSK 11

İZMİR BBSK

İZMİR U16 LİGİ (I GRUBU)

Tarih

12/12/2021

Saat

1:00 PM

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

ÇAMDİBİ SK 3

ÇAMDİBİ SK

İZMİR U16 LİGİ (I GRUBU)

Tarih

12/19/2021

Saat

12:00 PM

ÜLKÜ SK 0

ÜLKÜ SK

İZMİR BBSK 8

İZMİR BBSK

İZMİR U16 LİGİ (I GRUBU)

Tarih

12/26/2021

Saat

12:00 PM

İZMİR BBSK 6

İZMİR BBSK

GÖKOVA SK 3

GÖKOVA SK

İZMİR U16 LİGİ (I GRUBU)

Tarih

1/9/2022

Saat

5:00 PM

GÜLTEPEGÜCÜ SK 0

GÜLTEPEGÜCÜ SK

İZMİR BBSK 1

İZMİR BBSK

İZMİR U16 LİGİ (I GRUBU)

Tarih

1/16/2022

Saat

11:00 AM

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

İZMİR GENÇLİK MERKEZİ GSK 0

İZMİR GENÇLİK MERKEZİ GSK

İZMİR U16 LİGİ (I GRUBU)

Tarih

1/23/2022

Saat

8:00 PM

TOROSGÜCÜ SK 0

TOROSGÜCÜ SK

İZMİR BBSK 2

İZMİR BBSK

İZMİR U16 LİGİ (I GRUBU)

Tarih

1/27/2022

Saat

3:00 PM

İZMİR BBSK 16

İZMİR BBSK

NALDÖKENGÜCÜ SK 0

NALDÖKENGÜCÜ SK

İZMİR U16 LİGİ (I GRUBU)

Tarih

1/30/2022

Saat

6:00 PM

ÇAMDİBİ SK 5

ÇAMDİBİ SK

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

İZMİR U16 LİGİ (I GRUBU)

Tarih

2/3/2022

Saat

3:00 PM

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

ÜLKÜ SK 0

ÜLKÜ SK

İZMİR U16 LİGİ (I GRUBU)

Tarih

2/6/2022

Saat

6:00 PM

GÖKOVA SK 0

GÖKOVA SK

İZMİR BBSK 2

İZMİR BBSK

İZMİR U16 LİGİ (I GRUBU)

Tarih

2/13/2022

Saat

12:00 PM

İZMİR BBSK 5

İZMİR BBSK

GÜLTEPEGÜCÜ SK 1

GÜLTEPEGÜCÜ SK

İZMİR U16 LİGİ (I GRUBU)

Tarih

2/20/2022

Saat

11:00 AM

İZMİR GENÇLİK MERKEZİ GSK 1

İZMİR GENÇLİK MERKEZİ GSK

İZMİR BBSK 1

İZMİR BBSK

İZMİR U16 LİGİ (I GRUBU)

Tarih

2/27/2022

Saat

1:00 PM

Ödül

GRUP 2.Sİ

İZMİR U16 LİGİ (I GRUBU)