CELAL ATİK'TE FUTSAL ŞOV

CELAL ATİK'TE FUTSAL ŞOV

17. Dünya Bosna Hersek Diyasporası Futsal Şampiyonası, İzmir’de düzenleniyor.

SOYER'DEN MESAJ VAR

SOYER'DEN MESAJ VAR

BAŞKAN Tunç Soyer 18 yıl sonra Süper Lig'de karşılaşacak Altay ile Göztepe'nin kulüp başkanları ve yöneticileriyle derbi öncesinde buluştu.

ŞAMPİYON KANDERE

ŞAMPİYON KANDERE

GENÇLER Plaj Futbolu Turnuvası’nda şampiyonluğa Bornova Kandere ulaştı.

PLAJDA FUTBOL ZAMANI

PLAJDA FUTBOL ZAMANI

GENÇLER Plaj Futbolu Turnuvası heyecanı, İnciraltı Plaj Sporları Merkezi'nde devam ediyor.

PLAJDA İLK 8 BELLİ OLDU

PLAJDA İLK 8 BELLİ OLDU

İNCİRALTI’nda devam eden Gençler Plaj Futbolu Turnuvası’nda çeyrek finale kalan ekipler netleşti.

PLAJA MİLLİ KONUK

PLAJA MİLLİ KONUK

DİKİLİ'DE RENKLİ BİR GÜN

DİKİLİ'DE RENKLİ BİR GÜN

HELAL OLSUN SİZE

HELAL OLSUN SİZE

İZMİR BBSK: 1 ŞAHİNBEY: 1

İZMİR BBSK: 1 ŞAHİNBEY: 1

UYGUN ADIM: 6-3

UYGUN ADIM: 6-3

İdari ve Teknik Kadro

TİMUÇİN SEVİĞ
ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

UMUT ERDAL
YARDIMCI ANTRENÖR

İdari ve Teknik Kadro

SAFFET TÜRKSOYUER
TAKIM SPORLARI DİREKTÖRÜ

İdari ve Teknik Kadro

ABDULLAH KOPARAN
BRANŞ SORUMLUSU

Takım Oyuncuları

ALİ KEMAL İSKENDEROĞLU
SPORCU

Takım Oyuncuları

ALPER ÇELİKKAYA
SPORCU

Takım Oyuncuları

BARIŞ YILDIRIM
SPORCU

Takım Oyuncuları

BERAT AKTAŞ
SPORCU

Takım Oyuncuları

CEMAL BARIŞ ASAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

ÇAĞLAR ÇOT
SPORCU

Takım Oyuncuları

DEMİR ŞÜKRÜ ROŞAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

EGE İBİŞOĞLU
SPORCU

Takım Oyuncuları

EKREM ŞENKARDEŞ
SPORCU

Takım Oyuncuları

ERAY TEKİN
SPORCU

Takım Oyuncuları

ERGÜN KEREM APAYDIN
SPORCU

Takım Oyuncuları

MERT KOCA
SPORCU

Takım Oyuncuları

MUSTAFA ÖZEN
SPORCU

Takım Oyuncuları

MUSTAFA ZEYBEK
SPORCU

Takım Oyuncuları

NAHİT CAMKESENLER
SPORCU

Takım Oyuncuları

NAİL CANKAT ÖZCAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

NEVRUZ TURAN
SPORCU

Takım Oyuncuları

SAMED SEFA ŞAM
SPORCU

Takım Oyuncuları

SEYİT AHMET KONAK
SPORCU

Takım Oyuncuları

SEYYİTHAN AÇIL
SPORCU

Takım Oyuncuları

TÜMAY ÇATALLAR
SPORCU

Takım Oyuncuları

YUNUS EMRE ÖZTÜRK
SPORCU

ULUCAK SK 2

ULUCAK SK

İZMİR BBSK 1

İZMİR BBSK

İZMİR U18 LİGİ (F GRUBU)

Tarih

10/30/2021

Saat

3:00 PM

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

KEMALPAŞA 1923 SK 3

KEMALPAŞA 1923 SK

İZMİR U18 LİGİ (F GRUBU)

Tarih

11/13/2021

Saat

3:00 PM

PINARGÜCÜ SK 0

PINARGÜCÜ SK

İZMİR BBSK 2

İZMİR BBSK

İZMİR U18 LİGİ (F GRUBU)

Tarih

11/20/2021

Saat

3:00 PM

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

HALİLBEYLİ 1979 SK 0

HALİLBEYLİ 1979 SK

İZMİR U18 LİGİ (F GRUBU)

Tarih

11/27/2021

Saat

11:00 AM

İZMİRGÜCÜ SK 0

İZMİRGÜCÜ SK

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

İZMİR U18 LİGİ (F GRUBU)

Tarih

12/4/2021

Saat

3:00 PM

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

KEMALPAŞA ESNAFGÜCÜ SK 0

KEMALPAŞA ESNAFGÜCÜ SK

İZMİR U18 LİGİ (F GRUBU)

Tarih

12/11/2021

Saat

3:00 PM

İZMİR BBSK 2

İZMİR BBSK

ULUCAK SK 3

ULUCAK SK

İZMİR U18 LİGİ (F GRUBU)

Tarih

12/18/2021

Saat

5:00 PM

KEMALPAŞA 1923 SK 1

KEMALPAŞA 1923 SK

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

İZMİR U18 LİGİ (F GRUBU)

Tarih

1/8/2022

Saat

1:00 PM

İZMİR BBSK 0

İZMİR BBSK

PINARGÜCÜ SK 3

PINARGÜCÜ SK

İZMİR U18 LİGİ (F GRUBU)

Tarih

1/15/2022

Saat

1:00 PM

HALİLBEYLİ 1979 SK 0

HALİLBEYLİ 1979 SK

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

İZMİR U18 LİGİ (F GRUBU)

Tarih

1/22/2022

Saat

3:00 PM

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

İZMİRGÜCÜ SK 0

İZMİRGÜCÜ SK

İZMİR U18 LİGİ (F GRUBU)

Tarih

1/29/2022

Saat

11:00 AM

KEMALPAŞA ESNAFGÜCÜ SK 0

KEMALPAŞA ESNAFGÜCÜ SK

İZMİR BBSK 3

İZMİR BBSK

İZMİR U18 LİGİ (F GRUBU)

Tarih

2/5/2022

Saat

1:00 PM