TENİSTE ÜÇ MADALYA

TENİSTE ÜÇ MADALYA

DİDİM ve Demirci’deki turnuvalarla başarılı dereceler elde ettik.

TUR BİZİM: 28-19

TUR BİZİM: 28-19

HENTBOL Avrupa Kupası (EHF Cup) 2. tur ilk maçında A.E.S.H. Pylea’ya tek gol farkla yenilen ekibimiz rövanşı farklı kazanıp tur atladı.

GÜZEL BİR GECE

GÜZEL BİR GECE

HENTBOL Avrupa Kupası’nda (EHF Cup) karşılaştığımız Yunanlı rakibimizi Tarihi Asansör’de misafir ettik

KUPA BİZİM

KUPA BİZİM

DİYARBAKIR’daki Ampute Futbol 2021 Türkiye Kupası’nda Pendik'i penaltılarla 6-5 yenerek üçüncü olduk.

AESH PYLEA: 28 İZMİR BBSK: 27

AESH PYLEA: 28 İZMİR BBSK: 27

EHF Avrupa Kupası 2. tur ilk maçında İzmir’de rakibimize tek gol farkla yenildik. Rövanş, 24 Ekim Pazar günü.

İZMİR BBSK: 30 NİLÜFER BLD: 26

İZMİR BBSK: 30 NİLÜFER BLD: 26

HENTBOL Erkek Takımımız, Süper Lig 6. hafta maçında Bursa ekibini mağlup etti.

İZMİR BBSK: 0 ŞAHİNBEY : 4

İZMİR BBSK: 0 ŞAHİNBEY : 4

DİYARBAKIR’daki Ampute Futbol 2021 Türkiye Kupası yarı final maçında Gaziantep ekibine yenildik.

AVRUPA SAHNESİNDEYİZ

AVRUPA SAHNESİNDEYİZ

Hentbol Kadın Takımımız, Avrupa Hentbol Federasyonu Avrupa Kupası ikinci tur ilk maçında Yunanistan ekibi A.E.S.H. Pylea ile karşılaşacak.

GELECEĞİN YÜZÜCÜLERİ HAVUZ İZMİR'DE

GELECEĞİN YÜZÜCÜLERİ HAVUZ İZMİR'DE

İZMİR Büyükşehir Belediyesi’nin Temmuz ayında hizmete aldığı Havuz İzmir sayesinde yüzlerce çocuk, genç ve yetişkin spor yapma olanağına kavuştu.

İZMİR BBSK: 5 ŞANLIURFA : 3

İZMİR BBSK: 5 ŞANLIURFA : 3

AMPUTE Futbol 2021 Türkiye Kupası’ndaki ikinci maçımızı kazanarak yarı finale yükselmeyi başardık.

Duyurular

Duyurular

MAÇ PROGRAMI

BASKETBOL

BÜYÜK ERKEKLER LİGİ A GRUBU

76 : 48

ROTA KOLEJİ SK.

ROTA KOLEJİ SK.

YER : BALÇOVA SPOR SALONU

TARİH : 10/15/2021

SAAT : 6:30 PM

HENTBOL

EHF EUROPEAN CUP ROUND 2 (ERKEK)

HCB KARVİNA

HCB KARVİNA

32 : 26

YER : HAZENKARSKA HALA

TARİH : 10/16/2021

SAAT : 8:00 PM

HENTBOL

KADINLAR SÜPER LİG

35 : 34

GÖRELE BELEDİYE SK

GÖRELE BELEDİYE SK

YER : EVKA 4 NAİM SÜLEYMANOĞLU S. S.

TARİH : 10/17/2021

SAAT : 2:00 PM

HENTBOL

EHF EUROPEAN CUP ROUND 2 (ERKEK)

HCB KARVİNA

HCB KARVİNA

32 : 25

YER : HAZENKARSKA HALA

TARİH : 10/17/2021

SAAT : 4:00 PM

AMPUTE FUTBOL

TÜRKİYE KUPASI A GRUBU

ETİMESGUT BELEDİYE SK

ETİMESGUT BELEDİYE SK

4 : 1

YER : DİYARBAKIR SEYRANTEPE TESİSLERİ

TARİH : 10/19/2021

SAAT : 1:00 PM

BASKETBOL

U18 KADINLAR ÜST KLASMAN

55 : 71

YÜKSELİŞ SK.

YÜKSELİŞ SK.

YER : HALKAPINAR SPOR SALONU

TARİH : 10/19/2021

SAAT : 8:00 PM

AMPUTE FUTBOL

TÜRKİYE KUPASI A GRUBU

5 : 3

ŞANLIURFA ENGELLİLER SK.

ŞANLIURFA ENGELLİLER SK.

YER : DİYARBAKIR SEYRANTEPE TESİSLERİ

TARİH : 10/20/2021

SAAT : 1:00 PM

BASKETBOL

U18 ERKEKLER ALT KLASMAN A GRUBU

33 : 50

İZMİR EFE SK

İZMİR EFE SK

YER : SERDAR YERELİ SPOR SALONU

TARİH : 10/20/2021

SAAT : 6:30 PM

TENİS

BÜYÜKLER HAFTA SONU TURNUVASI

YER : CELAL ATİK SPOR SALONU

TARİH : 10/21/2021

SAAT : 9:00 AM

BASKETBOL

U16 KADINLAR ÜST KLASMAN

56 : 48

AMİRALLER SK.

AMİRALLER SK.

YER : CUMHURİYET SPOR SALONU

TARİH : 10/21/2021

SAAT : 8:00 PM

AMPUTE FUTBOL

TÜRKİYE KUPASI YARI FİNAL

ŞAHİNBEY BELEDİYE GSK

ŞAHİNBEY BELEDİYE GSK

4 : 0

YER : DİYARBAKIR SEYRANTEPE TESİSLERİ

TARİH : 10/22/2021

SAAT : 12:00 PM

HENTBOL

ERKEKLER SÜPER LİG

30 : 26

NİLÜFER BELEDİYE SK

NİLÜFER BELEDİYE SK

YER : CELAL ATİK SPOR SALONU

TARİH : 10/22/2021

SAAT : 3:00 PM

BASKETBOL

U16 ERKEKLER ÜST KLASMAN B GRUBU

:

BAHÇEŞEHİR OKULLARI SK.

BAHÇEŞEHİR OKULLARI SK.

YER : CUMHURİYET SPOR SALONU

TARİH : 10/22/2021

SAAT : 6:30 PM

AMPUTE FUTBOL

TÜRKİYE KUPASI 3.LÜK MAÇI

6 : 5

 PENDİK ENGELLİLER SK

PENDİK ENGELLİLER SK

YER : DİYARBAKIR SEYRANTEPE TESİSLERİ

TARİH : 10/23/2021

SAAT : 9:00 AM

HENTBOL

EHF EUROPEAN CUP ROUND 2 (KADIN)

A.E.S.H. PYLEA

A.E.S.H. PYLEA

28 : 27

YER : CELAL ATİK SPOR SALONU

TARİH : 10/23/2021

SAAT : 4:00 PM

BASKETBOL

U14 KADINLAR ÜST KLASMAN

74 : 14

EGE GELİŞİM SK.

EGE GELİŞİM SK.

YER : HALKAPINAR SPOR SALONU

TARİH : 10/24/2021

SAAT : 10:00 AM

HENTBOL

EHF EUROPEAN CUP ROUND 2 (KADIN)

28 : 19

A.E.S.H. PYLEA

A.E.S.H. PYLEA

YER : CELAL ATİK SPOR SALONU

TARİH : 10/24/2021

SAAT : 4:00 PM

BASKETBOL

U18 KADINLAR ÜST KLASMAN

:

EGE GELİŞİM SK

EGE GELİŞİM SK

YER : GAZİEMİR SPOR SALONU

TARİH : 10/26/2021

SAAT : 6:30 PM

BASKETBOL

BÜYÜK ERKEKLER LİGİ A GRUBU

:

SİBA SK.

SİBA SK.

YER : GAZİEMİR SPOR SALONU

TARİH : 10/26/2021

SAAT : 8:00 PM

HENTBOL

ERKEKLER SÜPER LİG

TOKAT GSK.

TOKAT GSK.

:

YER : ALİ YÜCEL SPOR SALONU

TARİH : 10/27/2021

SAAT : 1:00 PM

HENTBOL

KADINLAR SÜPER LİG

ANADOLU ÜNİV. GSK

ANADOLU ÜNİV. GSK

:

YER : PORSUK SPOR SALONU

TARİH : 10/27/2021

SAAT : 4:00 PM

BASKETBOL

U16 KADINLAR ÜST KLASMAN

YARIMADA GENÇLİK SK.

YARIMADA GENÇLİK SK.

:

YER : BALÇOVA SPOR SALONU

TARİH : 10/28/2021

SAAT : 6:30 PM

BASKETBOL

U16 ERKEKLER ÜST KLASMAN B GRUBU

:

PETKİM SK.

PETKİM SK.

YER : CUMHURİYET SPOR SALONU

TARİH : 10/28/2021

SAAT : 8:00 PM

BASKETBOL

U16 KADINLAR ALT KLASMAN

TORBALI METROPOLİS SK

TORBALI METROPOLİS SK

:

YER : SERDAR YERELİ SPOR SALONU

TARİH : 10/30/2021

SAAT : 2:00 PM

HENTBOL

KADINLAR SÜPER LİG

:

TEKİRDAĞ SK.

TEKİRDAĞ SK.

YER : CELAL ATİK SPOR SALONU

TARİH : 10/30/2021

SAAT : 3:00 PM

BASKETBOL

U14 KADINLAR ÜST KLASMAN

:

BUCA GENÇLİK SK.

BUCA GENÇLİK SK.

YER : HALKAPINAR SPOR SALONU

TARİH : 10/31/2021

SAAT : 12:00 PM

TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL

SÜPER LİG

BURSA BEDENSEL ENGELLİLER SK

BURSA BEDENSEL ENGELLİLER SK

:

YER : VAKIF BERA SPOR SALONU

TARİH : 10/31/2021

SAAT : 3:00 PM

BASKETBOL

U18 KADINLAR ÜST KLASMAN

:

EGE GELİŞİM SK

EGE GELİŞİM SK

YER : VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SPOR SALONU

TARİH : 11/1/2021

SAAT : 6:30 PM

BASKETBOL

BÜYÜK ERKEKLER LİGİ A GRUBU

:

YEŞİLYURT SK.

YEŞİLYURT SK.

YER : HALKAPINAR SPOR SALONU

TARİH : 11/3/2021

SAAT : 6:30 PM

BASKETBOL

U16 ERKEKLER ÜST KLASMAN B GRUBU

ROTA KOLEJİ SK.

ROTA KOLEJİ SK.

:

YER : SERDAR YERELİ SPOR SALONU

TARİH : 11/4/2021

SAAT : 6:30 PM

BASKETBOL

U16 KADINLAR ÜST KLASMAN

KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK.

KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK.

:

YER : SERDAR YERELİ SPOR SALONU

TARİH : 11/4/2021

SAAT : 8:00 PM

PUAN CETVELİ

HENTBOL

KADINLAR SÜPER LİG

SIRA TAKIM O G P
1 KONYAALTI BELEDİYESPOR 4 4 8
2 ÜSKÜDAR BELEDİYE SK 4 3 7
3 EGOSPOR K. 3 3 6
4 İZMİR BBSK 4 3 6
5 KASTAMONU BELEDİYE GSK 3 2 4
6 YALIKAVAK SK 3 2 4
7 YENİMAHALLE BELEDİYE SK 4 1 2
8 GÖRELE BELEDİYE SK 4 1 2
9 ANTALYA ANADOLU SK. 4 1 2
10 TEKİRDAĞ SK. 3 0 1
11 ANADOLU ÜNİV. GSK 4 0 1
12 ARAÇ BELEDİYESİ SK. 4 0 1

HENTBOL

ERKEKLER SÜPER LİG

SIRA TAKIM O G P
1 ESKİŞEHİR ORMANSPOR K. 4 3 7
2 BEYKOZ BELEDİYE SK 4 3 6
3 SPOR TOTO SK 4 3 6
4 ANTALYA SK 3 3 6
5 BEŞİKTAŞ J.K. 3 2 5
6 NİLÜFER BELEDİYE SK 4 2 4
7 İZMİR BBSK 4 2 4
8 HATAYSPOR K. 4 1 3
9 KÖYCEĞİZ BELEDİYE SK 4 1 3
10 MAMAK BLD. SK. 3 1 2
11 MYK HENTBOL SK 4 0 1
12 TOKAT GSK. 4 0 1
13 TRABZON BŞB SK. 3 0 0

TAKVİM

Sponsorlar

Sponsorlar