KÖRFEZ'DE RÜZGARLA DANS

KÖRFEZ'DE RÜZGARLA DANS

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin beşincisi organize ettiği Körfez Festivali, çok güzel görüntülere sahne oldu.

MADALYALAR BİZİM

MADALYALAR BİZİM

OKÇULUK Gençler Türkiye Şampiyonası'nda sporcularımız iki kez kürsüye çıktı.

RENGARENK FESTİVAL

RENGARENK FESTİVAL

5. İzmir Körfez Festivali’nin ikinci gününde renkli görüntüler yaşandı.

İZMİR KÖRFEZ FESTİVALİ BAŞLADI

İZMİR KÖRFEZ FESTİVALİ BAŞLADI

İZMİR Büyükşehir Belediyesi tarafından beşincisi düzenlenen İzmir Körfez Festivali, Başkan Tunç Soyer’in de katıldığı kortejle başladı.

AMPUTEDE ÜÇ MİLLİ

AMPUTEDE ÜÇ MİLLİ

AMPUTE Futbol Dünya Kupası'na katılacak ay-yıldızlı ekibimizde kulübümüzden üç isim yer alıyor.

ODAMAN'A TEŞEKKÜR

ODAMAN'A TEŞEKKÜR

TÜRKİYE Hentbol Federasyonu Veteran Hentbol Kurulu Üyesi Cengiz Felah, Başkanımız Ersan Odaman'ı ziyaret etti.

MASA TENİSİNDE BEŞ MADALYA

MASA TENİSİNDE BEŞ MADALYA

BEDENSEL Engelliler Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası’nda dört bronz, bir gümüş madalya kazandık.

ODAMAN'A ZİYARET

ODAMAN'A ZİYARET

AMPUTE Futbol Süper Ligi'ni üçüncü sırada tamamlayan takımımız, Başkanımız Ersan Odaman'ı ziyaret etti.

ÖZTOSUN DÖRDÜNCÜ OLDU

ÖZTOSUN DÖRDÜNCÜ OLDU

KULÜBÜMÜZÜN triatloncusu İpek Öztosun, Hollanda'da düzenlenen IRONMAN 70.3 yarışmasında ilk dörtte yer aldı.

GERİ SAYIM BAŞLADI

GERİ SAYIM BAŞLADI

İZMİR Büyükşehir Belediyesi tarafından 1-3 Temmuz tarihlerinde beşincisi düzenlenecek İzmir Körfez Festivali deniz tutkunlarını bir araya getiriyor.

Duyurular

Duyurular

MAÇ PROGRAMI

VOLEYBOL

BÜYÜK KADINLAR FİNAL GRUBU

BAYRAKLI BLD. SK

BAYRAKLI BLD. SK

3 : 0

YER : VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SPOR SALONU

TARİH : 6/23/2022

SAAT : 6:30 PM

SUTOPU

U15 ERKEKLER 1.LİG

25 : 3

BODRUM YARIMADA S.S.K.

BODRUM YARIMADA S.S.K.

YER : NARLIDERE YÜZME HAVUZU

TARİH : 6/24/2022

SAAT : 5:30 PM

TRİATLON

BALIKESİR AVLU TRİATLONU (GENÇ/ERKEK)

YER : AVLU BALIKESİR

TARİH : 6/25/2022 - 6/26/2022

SAAT : 9:00 AM

TRİATLON

BALIKESİR AVLU TRİATLONU (GENÇ/KADIN)

YER : AVLU BALIKESİR

TARİH : 6/25/2022 - 6/26/2022

SAAT : 9:00 AM

TRİATLON

BALIKESİR AVLU TRİATLONU (M3/ERKEK)

YER : AVLU BALIKESİR

TARİH : 6/25/2022 - 6/26/2022

SAAT : 9:00 AM

TRİATLON

BALIKESİR AVLU TRİATLONU (M3/KADIN)

YER : AVLU BALIKESİR

TARİH : 6/25/2022 - 6/26/2022

SAAT : 9:00 AM

TRİATLON

BALIKESİR AVLU TRİATLONU (YILDIZ/ERKEK)

YER : AVLU BALIKESİR

TARİH : 6/25/2022 - 6/26/2022

SAAT : 9:00 AM

TRİATLON

BALIKESİR AVLU TRİATLONU (YILDIZ/KADIN)

YER : AVLU BALIKESİR

TARİH : 6/25/2022 - 6/26/2022

SAAT : 9:00 AM

ATLETİZM

TURKCELL TÜRKİYE BÜYÜKLER - U23 ŞAMPİYONASI (ORTA-UZUN MESAFE/ERKEK/U20)

YER : OLİMPİK STADYUM (BURSA)

TARİH : 6/25/2022 - 6/26/2022

SAAT : 9:00 AM

ATLETİZM

TURKCELL TÜRKİYE BÜYÜKLER - U23 ŞAMPİYONASI (SPRINT/ERKEK/U16)

YER : OLİMPİK STADYUM (BURSA)

TARİH : 6/25/2022 - 6/26/2022

SAAT : 9:00 AM

ATLETİZM

TURKCELL TÜRKİYE BÜYÜKLER - U23 ŞAMPİYONASI (SPRINT/ERKEK/U20)

YER : OLİMPİK STADYUM (BURSA)

TARİH : 6/25/2022 - 6/26/2022

SAAT : 9:00 AM

ATLETİZM

TURKCELL TÜRKİYE BÜYÜKLER - U23 ŞAMPİYONASI (UZUN ATLAMA/KADIN/BÜYÜKLER)

YER : OLİMPİK STADYUM (BURSA)

TARİH : 6/25/2022 - 6/26/2022

SAAT : 9:00 AM

TRİATLON

BALIKESİR AVLU TRİATLONU (ELİT/ERKEK)

YER : AVLU BALIKESİR

TARİH : 6/25/2022 - 6/26/2022

SAAT : 9:00 AM

SUTOPU

U15 ERKEKLER 1.LİG

8 : 15

ODTÜ SK

ODTÜ SK

YER : NARLIDERE YÜZME HAVUZU

TARİH : 6/25/2022

SAAT : 10:15 AM

SUTOPU

U15 ERKEKLER 1.LİG

1 : 15

GALATASARAY S.K

GALATASARAY S.K

YER : NARLIDERE YÜZME HAVUZU

TARİH : 6/25/2022

SAAT : 3:30 PM

SUTOPU

U15 ERKEKLER 1.LİG

ENKA SK

ENKA SK

8 : 6

YER : NARLIDERE YÜZME HAVUZU

TARİH : 6/26/2022

SAAT : 11:30 AM

SUTOPU

U15 ERKEKLER 1.LİG

ADALAR SSK.

ADALAR SSK.

8 : 2

YER : NARLIDERE YÜZME HAVUZU

TARİH : 6/26/2022

SAAT : 4:45 PM

FUTBOL

İZMİR U11 ŞENLİĞİ (10. GRUP)

5 : 3

KAYA SK

KAYA SK

YER : ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA

TARİH : 6/26/2022

SAAT : 8:00 PM

TAEKWONDO

GENÇLER TAEKWONDO MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ 2022

YER : KONYA TEKNİK ÜNİ. GELİŞİM YERLEŞKESİ S.S.

TARİH : 6/27/2022 - 6/28/2022

SAAT : 9:00 AM

VOLEYBOL

BÜYÜK KADINLAR FİNAL GRUBU

0 : 3

EGE VOLEYBOL

EGE VOLEYBOL

YER : GAZİEMİR SPOR SALONU

TARİH : 6/27/2022

SAAT : 6:30 PM

OKÇULUK

2022 GENÇLER KADETLER (U21-U18) TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (GENÇ/ERKEK)

YER : HASAN DOĞAN STADYUMU (ANKARA)

TARİH : 6/29/2022 - 7/3/2022

SAAT : 9:00 AM

OKÇULUK

2022 GENÇLER KADETLER (U21-U18) TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (GENÇ/KADIN)

YER : HASAN DOĞAN STADYUMU (ANKARA)

TARİH : 6/29/2022 - 7/3/2022

SAAT : 9:00 AM

TENİS

12 YAŞ HAFTASONU TURNUVASI / İZMİR (ERKEK)

YER : İZMİR KÜLTÜRPARK TENİS KULÜBÜ

TARİH : 6/30/2022

SAAT : 9:00 AM

TENİS

12 YAŞ HAFTASONU TURNUVASI / İZMİR (KADIN)

YER : İZMİR KÜLTÜRPARK TENİS KULÜBÜ

TARİH : 6/30/2022

SAAT : 9:00 AM

CİMNASTİK

ARTİSTİK/CİMNASTİK ERKEKLER KULÜPLER ARASI Y.G YARIŞMASI

YER : SANCAKTEPE SPOR SALONU

TARİH : 7/1/2022 - 7/3/2022

SAAT : 9:00 AM

CİMNASTİK

TRAMPOLİN KULÜPLER ARASI YGB TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (GENÇ/KADIN)

YER : ATATÜRK SPOR SALONU (SAMSUN)

TARİH : 7/1/2022 - 7/3/2022

SAAT : 9:00 AM

CİMNASTİK

TRAMPOLİN KULÜPLER ARASI YGB TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (GENÇ/ERKEK)

YER : ATATÜRK SPOR SALONU (SAMSUN)

TARİH : 7/1/2022 - 7/3/2022

SAAT : 9:00 AM

CİMNASTİK

TRAMPOLİN KULÜPLER ARASI YGB TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (BÜYÜK/ERKEK)

YER : ATATÜRK SPOR SALONU (SAMSUN)

TARİH : 7/1/2022 - 7/3/2022

SAAT : 9:00 AM

JUDO

ULUSLARARASI HÜSEYİN ÖZKAN JUDO TURNUVASI 2022 (ÜMİTLER/ERKEK)

YER : ŞEHİT POLİS RECEP TOPALOĞLU SPOR SALONU

TARİH : 7/1/2022 - 7/3/2022

SAAT : 9:00 AM

JUDO

ULUSLARARASI HÜSEYİN ÖZKAN JUDO TURNUVASI 2022 (ÜMİTLER/KADIN)

YER : ŞEHİT POLİS RECEP TOPALOĞLU SPOR SALONU

TARİH : 7/1/2022 - 7/3/2022

SAAT : 9:00 AM

JUDO

ULUSLARARASI HÜSEYİN ÖZKAN JUDO TURNUVASI 2022 (YILDIZ/ERKEK)

YER : ŞEHİT POLİS RECEP TOPALOĞLU SPOR SALONU

TARİH : 7/1/2022 - 7/3/2022

SAAT : 9:00 AM

JUDO

ULUSLARARASI HÜSEYİN ÖZKAN JUDO TURNUVASI 2022 (YILDIZ/KADIN)

YER : ŞEHİT POLİS RECEP TOPALOĞLU SPOR SALONU

TARİH : 7/1/2022 - 7/3/2022

SAAT : 9:00 AM

ESKRİM

U10-U12-U14 EPE FLÖRE KILIÇ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (U10/KADIN)

YER : TAHA AKGÜL SPOR SALONU (SİVAS)

TARİH : 7/3/2022 - 7/5/2022

SAAT : 9:00 AM

ESKRİM

U10-U12-U14 EPE FLÖRE KILIÇ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (U12/ERKEK)

YER : TAHA AKGÜL SPOR SALONU (SİVAS)

TARİH : 7/3/2022 - 7/5/2022

SAAT : 9:00 AM

ESKRİM

U10-U12-U14 EPE FLÖRE KILIÇ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (U12/KADIN)

YER : TAHA AKGÜL SPOR SALONU (SİVAS)

TARİH : 7/3/2022 - 7/5/2022

SAAT : 9:00 AM

ESKRİM

U10-U12-U14 EPE FLÖRE KILIÇ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (U14/ERKEK)

YER : TAHA AKGÜL SPOR SALONU (SİVAS)

TARİH : 7/3/2022 - 7/5/2022

SAAT : 9:00 AM

ESKRİM

U10-U12-U14 EPE FLÖRE KILIÇ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (U14/KADIN)

YER : TAHA AKGÜL SPOR SALONU (SİVAS)

TARİH : 7/3/2022 - 7/5/2022

SAAT : 9:00 AM

ATLETİZM

SPOR TOTO KULÜPLER U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2022 (CİRİT ATMA/KADIN)

YER : ALBAYRAK ATLETİZM SAHASI (DENİZLİ)

TARİH : 7/5/2022 - 7/6/2022

SAAT : 9:00 AM

ATLETİZM

SPOR TOTO KULÜPLER U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2022 (ÇEKİÇ ATMA/KADIN)

YER : ALBAYRAK ATLETİZM SAHASI (DENİZLİ)

TARİH : 7/5/2022 - 7/6/2022

SAAT : 9:00 AM

ATLETİZM

SPOR TOTO KULÜPLER U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2022 (DİSK ATMA/KADIN)

YER : ALBAYRAK ATLETİZM SAHASI (DENİZLİ)

TARİH : 7/5/2022 - 7/6/2022

SAAT : 9:00 AM

ATLETİZM

SPOR TOTO KULÜPLER U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2022 (ORTA-UZUN MESAFE/KADIN)

YER : ALBAYRAK ATLETİZM SAHASI (DENİZLİ)

TARİH : 7/5/2022 - 7/6/2022

SAAT : 9:00 AM

ATLETİZM

SPOR TOTO KULÜPLER U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2022 (SIRIK ATLAMA/KADIN)

YER : ALBAYRAK ATLETİZM SAHASI (DENİZLİ)

TARİH : 7/5/2022 - 7/6/2022

SAAT : 9:00 AM

ATLETİZM

SPOR TOTO KULÜPLER U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2022 (SPRINT/KADIN)

YER : ALBAYRAK ATLETİZM SAHASI (DENİZLİ)

TARİH : 7/5/2022 - 7/6/2022

SAAT : 9:00 AM

ATLETİZM

SPOR TOTO KULÜPLER U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2022 (SPRINT-UZUN ATLAMA/KADIN)

YER : ALBAYRAK ATLETİZM SAHASI (DENİZLİ)

TARİH : 7/5/2022 - 7/6/2022

SAAT : 9:00 AM

ATLETİZM

SPOR TOTO KULÜPLER U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2022 (UZUN ATLAMA/60-100 ENG./KADIN)

YER : ALBAYRAK ATLETİZM SAHASI (DENİZLİ)

TARİH : 7/5/2022 - 7/6/2022

SAAT : 9:00 AM

ATLETİZM

SPOR TOTO KULÜPLER U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2022 (UZUN-YÜKSEK ATLAMA/KADIN)

YER : ALBAYRAK ATLETİZM SAHASI (DENİZLİ)

TARİH : 7/5/2022 - 7/6/2022

SAAT : 9:00 AM

ATLETİZM

SPOR TOTO KULÜPLER U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2022 (CİRİT ATMA/ERKEK)

YER : ALBAYRAK ATLETİZM SAHASI (DENİZLİ)

TARİH : 7/5/2022 - 7/6/2022

SAAT : 9:00 AM

ATLETİZM

SPOR TOTO KULÜPLER U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2022 (ÇEKİÇ ATMA/ERKEK)

YER : ALBAYRAK ATLETİZM SAHASI (DENİZLİ)

TARİH : 7/5/2022 - 7/6/2022

SAAT : 9:00 AM

ATLETİZM

SPOR TOTO KULÜPLER U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2022 (GÜLLE ATMA/ERKEK)

YER : ALBAYRAK ATLETİZM SAHASI (DENİZLİ)

TARİH : 7/5/2022 - 7/6/2022

SAAT : 9:00 AM

ATLETİZM

SPOR TOTO KULÜPLER U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2022 (SIRIK ATLAMA/ERKEK)

YER : ALBAYRAK ATLETİZM SAHASI (DENİZLİ)

TARİH : 7/5/2022 - 7/6/2022

SAAT : 9:00 AM

ATLETİZM

SPOR TOTO KULÜPLER U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2022 (SPRINT 100-200/ERKEK)

YER : ALBAYRAK ATLETİZM SAHASI (DENİZLİ)

TARİH : 7/5/2022 - 7/6/2022

SAAT : 9:00 AM

ATLETİZM

SPOR TOTO KULÜPLER U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2022 (SPRINT 200-400/ERKEK)

YER : ALBAYRAK ATLETİZM SAHASI (DENİZLİ)

TARİH : 7/5/2022 - 7/6/2022

SAAT : 9:00 AM

ATLETİZM

SPOR TOTO KULÜPLER U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2022 (UZUN ATLAMA/60-100 ENG./ERKEK)

YER : ALBAYRAK ATLETİZM SAHASI (DENİZLİ)

TARİH : 7/5/2022 - 7/6/2022

SAAT : 9:00 AM

ATLETİZM

SPOR TOTO KULÜPLER U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2022 (YÜKSEK ATLAMA/ERKEK)

YER : ALBAYRAK ATLETİZM SAHASI (DENİZLİ)

TARİH : 7/5/2022 - 7/6/2022

SAAT : 9:00 AM

ATLETİZM

SPOR TOTO KULÜPLER U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2022 (UZUN ATLAMA-SPRINT/ERKEK)

YER : ALBAYRAK ATLETİZM SAHASI (DENİZLİ)

TARİH : 7/5/2022 - 7/6/2022

SAAT : 9:00 AM

PUAN CETVELİ

AMPUTE FUTBOL

SÜPER LİG

SIRA TAKIM O G P
1 ETİMESGUT BELEDİYE SK 24 23 70
2 ŞAHİNBEY BLD. GSK 24 22 67
3 İZMİR BBSK 24 18 55
4 ODTÜ SK. 24 17 53
5 MALATYA BŞB BLD. SK 24 14 46
6 PENDİK ENGELLİLER SK 24 11 38
7 KONYA ENGELLİLER SK 24 10 33
8 ORTAHİSAR BELEDİYE SK 24 7 25
9 TSK REHABİLİTASYON MERKEZİ ENGELLİLER SK 24 7 24
10 ŞİŞLİ YEDİTEPE ENGEL SK 24 7 22
11 BAĞCILAR AMPUTE FUTBOL SK 24 6 19
12 ŞANLIURFA ENGELLİLER SK. 24 4 14
13 ANADOLU ERCİYES ENGELLİLER SK 24 3 11
14 DENİZLİ ENGELLİLER SK. 24 4 10

FUTBOL

İZMİR SÜPER AMATÖR LİG (D GRUBU)

SIRA TAKIM O G P
1 KARABAĞLAR FK 16 13 42
2 İZMİR BBSK 16 10 32
3 BOZYAKA SK 16 7 24
4 İZMİR DEMİRSPOR K 16 6 23
5 YAPICIOĞLU BAŞDAŞ SK 16 6 22
6 ÜLKÜ SK 16 6 21
7 KARABAĞLAR GENÇYILDIZ SK 16 5 18
8 DOSTGÜCÜ SK 16 3 12
9 GRİ SİGORTA GÜLTEPE SK 16 1 7

FUTBOL

İZMİR SÜPER AMATÖR LİG PLAY OFF (BEYAZ GRUP)

SIRA TAKIM O G P
1 ÇEŞME BLD. SK 5 4 13
2 ÖDEMİŞ SPOR KULÜBÜ 5 3 10
3 ASARLIK GENÇLİK SK 5 3 9
4 KARABAĞLAR FK 5 1 6
5 EGE ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK 5 1 4
6 İZMİR BBSK 5 0 0

HENTBOL

KADINLAR SÜPER LİG

SIRA TAKIM O G P
1 KASTAMONU BELEDİYE GSK 21 20 40
2 YALIKAVAK SK 20 17 35
3 İZMİR BBSK 21 17 35
4 KONYAALTI BELEDİYE SK 21 15 32
5 ÜSKÜDAR BELEDİYE SK 21 11 24
6 YENİMAHALLE BELEDİYE SK 21 11 22
7 GÖRELE BELEDİYE SK 21 9 19
8 EGOSPOR K. 21 7 12
9 TEKİRDAĞ SK. 21 3 10
10 ANADOLU ÜNİV. GSK 21 2 8
11 ARAÇ BELEDİYESİ SK. 20 1 5
12 ANTALYA ANADOLU SK. 21 3 4

HENTBOL

ERKEKLER SÜPER LİG

SIRA TAKIM O G P
1 BEŞİKTAŞ J.K. 21 20 41
2 BEYKOZ BELEDİYE SK 21 17 35
3 SPOR TOTO SK 21 17 35
4 ESKİŞEHİR ORMANSPOR K. 21 13 28
5 İZMİR BBSK 22 13 26
6 NİLÜFER BELEDİYE SK 22 12 24
7 ANTALYA SK 21 11 23
8 HATAYSPOR K. 22 6 14
9 MAMAK BLD. SK. 21 6 12
10 KÖYCEĞİZ BELEDİYE SK 21 4 10
11 TRABZON BŞB SK. 21 3 6
12 TOKAT GSK. 21 0 0
13 MYK HENTBOL SK 0 0 -2

TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL

SÜPER LİG

SIRA TAKIM O G P
1 FENERBAHÇE SK 29 29 58
2 BEŞİKTAŞ J.K. 29 25 54
3 GAZİŞEHİR GAZİANTEP BŞB BLD.SK 29 24 53
4 GALATASARAY S.K 29 23 52
5 İZMİR BBSK 29 23 52
6 BALIKESİR BŞB BELEDİYE SK 29 19 48
7 ŞANLIURFA BŞB BELEDİYE SK 29 15 44
8 BAĞCILAR ENGELLİ GSK 29 15 44
9 PENDİK BLD ANADOLU YAKASI ENGELLİLER SK 29 14 43
10 CEYLANPINAR BELEDİYE SK 29 11 40
11 TSK R.M. ENGELLİLER SK. 29 11 40
12 YALOVA ORTOPEDİKLER SK 29 9 38
13 BURSA BEDENSEL ENGELLİLER SK 29 7 36
14 KKTC 29 4 33
15 1453 ENGELLİLER SK 29 3 32
16 ANTALYA BŞB ASAT SK 29 0 29

TAKVİM

Sponsorlar

Sponsorlar