YARIŞMACI TAKIM VE FERDİ BRANŞ ANTRENÖRLERİ
AÇIK ALAN KONDİSYON
GÖZDE KADIOĞLU ELMAÇ ANTRENÖR
PINAR ALICI ANTRENÖR
AMPUTE FUTBOL
MURAT BAHAR AMPUTE FUTBOL ANT.
ATLETİZM
ZEYNEP KARABAĞLI ATLETİZM BAŞ. ANT.
JÜLİDE ÖĞÜNÇ ATLETİZM ANT.
SİNAN AYAZ ATLETİZM ANT. (SPOR OKULU)
TURGAY ÇABUKEL ATLETİZM ANT.
AKSEL GÜRCAN ATLETİZM ANT.
ALPER YILMAZ ATLETİZM ANT.
BADMİNTON
NEHİR İNCE BADMİNTON ANT.
BASKETBOL
TOLGA GÖRGÜLÜ BAYAN BASKETBOL A TAKIM YARD. ANT.
ÜMİT ADLİ ERKEK BASKETBOL A TAKIM YARD. ANT.
OKAN İNCE ERKEK BASKETBOL ALTYAPI ANT. (SPOR OKULU)
EVRİM AKTAN BAYAN BASKETBOL ALTYAPI ANT.
KADER AKYOL BAYAN BASKETBOL ALTYAPI ANT. (SPOR OKULU)
SERAY SAYIN BAYAN BASKETBOL ALTYAPI ANT.(SPOR OKULU)
SEMİH ÖCAL BASKETBOL ALTYAPI ANT.
SEVGİ SAĞLAM BASKETBOL ALTYAPI ANT. (SPOR OKULLARI)
BUCA SOSYAL YAŞAM KAMPÜSÜ
SEFER ŞAHİN YÜZME ANT.
MELTEM YAPAREL CANKURTARAN
DİLEK GEDİK SATRANÇ ANT.
NESRİN ERDURAN STEP-AEROBİK ANT.
OKAN OZAN YÜZME ANT.
H.NEVAY GÜZEL YÜZME ANT.
MERVE TAKMAZ YÜZME EĞİTİM SORUMLUSU
MERVE İPEK YÜZME ANT.
SERDAR KOLUÇELİK YÜZME ANT.
BUZ HOKEYİ
MEHMET BALKAYA BUZ HOKEYİ ANT.
ERDOĞAN COŞKUN BUZ HOKEYİ ANT.
BUZ SPORLARI
NEŞE OLCAY HÜNERLİ A.BUZ PATENİ BAŞ ANT
AYŞEGÜL ÜZMEZ A.BUZ PATENİ ANT.
GAMZE GÜNER A.BUZ PATENİ ANT.
CANER ÇALIK A.BUZ PATENİ ANT.
BERKAY ARSLANBEY A.BUZ PATENİ ANT.
YUSUF CEYLAN A.BUZ PATENİ ANT.
BUZ SPORLARI SALONU
MUSTAFA ADAM ANTRENÖR-EĞİTİMCİ
CİMNASTİK
REYHAN KARANLIK CİMNASTİK ANT.
İZZET ŞERİT CİMNASTİK ANT.
İRİNA DALGAKIRAN CİMNASTİK ANT.
ENGELLİ BOCCIA
FERİDE ÇETİN ENGELLİ BOCCIA ANT.
ESKRİM
NURÇİN ÖCEK ESKRİM ANT.
RAGIP BERENT ÖCEK ESKRİM ANT.
FİTNESS EĞİTMENİ
FATİH MERT TOKUR FİTNESS ANT.
KADİR AYAŞ FİTNESS ANT. (EVKA-4 SS)
REFİK HAKAN TUFAN FİTNESS ANT. (CELAL ATİK SS)
FUTBOL
SERKAN ŞENTÜRK FUTBOL A TAKIM ANT.
BERKAY YÖNTER FUTBOL ALTYAPI SORUMLUSU
TİMUÇİN SEVİĞ FUTBOL ANT.
FATİH PALANCI U19-U17 ANT.
METİN OSMAN GÜLER U16-U15 ANT.
EROL YILMAZ U14-U13-U12-U11 ANT.
İSMAİL DERSE KALECİ ANTRENÖRÜ
GÖKMEN KARATAŞ FUTBOL KALECİ ANT.
GÜREŞ
MAHMUT TOSUN GÜREŞ BAŞ ANTRENÖRÜ
CENGİZ PAPAĞAN GÜREŞ ANT.
ŞABAN KARATAŞ GÜREŞ ANT.
YASİN AKGÜL GÜREŞ ANT.
YILDIRIM ÇELEBİ GÜREŞ ANT.
FİKRET KAHRAMAN GÜREŞ ALTYAPI ANT.
HALK OYUNLARI
HENTBOL
NAMIK DALGAKIRAN ERKEK HENTBOL BAŞ ANT.
CELAL GENÇOĞLU BAYAN HENTBOL BAŞ ANT.
SENAR DAYAT BAYAN HENTBOL A TAKIM YRD. ANT.
VEDAT KARAKOÇ HENTBOL ALTYAPI SORUMLUSU
ERDEM DİKBAŞ ERKEK HENTBOL ALTYAPI ANT. (SPOR OKULU)
GONCA NAHCIVANLI ERKEK HENTBOL ALTYAPI ANT
MUHSİN DEVRİM BAYAN HENTBOL ALTYAPI ANT.
EMRECAN FAYAN KONDİSYONER
JUDO
MESUT KAPAN JUDO BAŞ. ANT.
HAKAN KAPAN JUDO ANT.
KEZBAN ÇİĞDEM JUDO ANT.
İZZETTİN TUNÇ JUDO ANT.
MEHMET GÖZ JUDO ANT.
ÖMER SAVCI JUDO ANT.
JUDO GÖRME ENGELLİ
MÜNİR TUNÇ GÖRME ENG. JUDO ANT.
KANO
ORAL ÇAĞLAR KANO ANT. (SPOR OKULU)
MASA TENİSİ
CEMAL BEKTAŞ MASA TENİSİ ANT.
CİHAN BEKTAŞ MASA TENİSİ ANT.
SİBEL ALTIN ENGELLİ MASA TENİSİ ANT.
OKÇULUK
CUMHUR YAVAŞ OKÇULUK BAŞ ANT.
ESEN DÖNMEZ OKÇULUK ANT.
İREM ÖZDEMİR OKÇULUK ANT.
SATRANÇ
YAŞAR KORKMAZ SATRANÇ ANT.
SPOR OKULU ANTRENÖRLERİ
CEM DAĞTAŞ TENİS ANT.
YİĞİT BİRGİ TENİS ANT.
BATTAL GÜNAYDIN TENİS ANT.
GÜLÇİN ÖDEMİŞ TENİS ANT.
MURAT SÜREYYA ALTINEZER TENİS ANT.

MÜGE TÜZÜNSOY
AEROBİK ANT. (EVKA 4 SS)
EBRU AYDIN STEP-AEROBİK ANT. (CELAL ATİK SS)
UMUT DOĞAN BASKETBOL ANT. (CELAL ATİK SS)
ÜMİT ADLİ BASKETBOL ANT. (EVKA-4 SS)
YELİZ KURT BASKETBOL ANT. (EVKA-4 SS)
AKSANA CANSIZ BUZ DANSI, CİMNASTİK ANT. (BUZ SPORLARI SS)
GÖKER UYANIK CİMNASTİK ANT. (UZUNDERE SS)
AKIN KÜÇÜKOĞULLARI FUTBOL SPOR OKUL. ANT. (ÇİÇEK HALI SAHA, EGE MAH)
GÖZDE KADIOĞLU SAĞLIKLI YAŞAM ANT.
VIKTORIA EMRE PİLATES ANT. (CELAL ATİK, UZUNDERE SS)
EMRAL AKSOY SAĞLIKLI YAŞAM ANT. (CELAL ATİK SPOR SALONU)
MEHMET PEKTAŞ TEKVANDO ANT.
SILA GİRGİN VOLEYBOL ANT. (EVKA-4 SS)
SUALTI SPORLARI
DİDEM ÖZDEM PEHLİVAN SUALTI RUGBİ ANT.
TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL
ERDİNÇ KILIÇ TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL ANT.
ALİ REYHANİ TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL YARD. ANT
TEKVANDO
HALİME ÖZKAN TEKVANDO ANT.
SABAH VURAL TEKVANDO ANT.
ÇETİN TÜL TEKVANDO ALTYAPI SORUMLUSU VE ANT
CANER BÜKE TEKVANDO ANT.
TENİS
ERDEM KAYA TENİS BAŞ ANT.
EMRE TAŞKIN TENİS ANT.
VOLEYBOL
BURAK TÜRKÖZ BAYAN VOLEYBOL YARD. ANT.
GÖZDE TÜRKÖZ ALTYAPI SORUMLUSU
CAN ÇOLAK BAYAN VOLEYBOL ALTYAPI ANT.
ELİF DÖLEK VOLEYBOL ANT.