HABERLER
29.08.2020
Voleybol
BÜYÜK HEYECANA DOĞRU İZMİR-Selçuk’ta Eylül ayında yapılacak U-18 Avrupa Plaj Voleybol Şampiyonası'na gelecek ülke ile yarışacak sporcular belli oldu. İZMİR Büyükşehir Belediyesi ve Efes Selçuk Belediyesi’nin ev sahipliğinde Efes SELÇUK’TA yapılacak Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) U-18 Avrupa Plaj Voleybolu Şampiyonası’na katılacak ülkeler ve sporcular belli oldu.

Pamucak Plajı’nda 16-20 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek önemli organizasyonda hem kadınlarda, hem de erkeklerde maçlar oynanacak. Kadınlar kategorisinde 27 ülkeden 78 sporcunun yarışacağı organizasyonda ülkemizi Tuana Dincer-Melisa Özsar ile Ece Özdemir-Doğa Öcal temsil edecek. Erkeklerde de 30 ülke katılmak için resmi başvuru yaparken, 96 erkek sporcu da şampiyon olmak için sahaya çıkacak.

Dört gün sürecek olan şampiyonada ülkemizi üç ekip temsil edecek. Necmi Ayberk Güllük-Batuhan Kuru, Furkan Ramazan Kaplan-Sacit Kurt ile Bahadır Utku Keskin-Ahmet Can Tur, Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) U-18 Avrupa Plaj Voleybolu Şampiyonası’nda ay yıldızlı mayo ile sahaya çıkacak.

Şampiyonaya katılacak ülke ve sporcular şöyle:

KADINLAR:

Darya Borys-Hanna Karabinovich (BELARUS)

Darina Kindova-Maria Ignatova (BULGARİSTAN)

Ema Mrkic-Ana Sverko (HIRVATİSTAN)

Klara Selicharova-Jana Fixova (ÇEK CUMHURİYETİ)

Alzbeta Tomasova-Kristyna Koblizkova (ÇEK CUMHURİYETİ)

Frida Meincke Lyø-Anna Juhl Staal Hauge (DANİMARKA)

Katie Keefe-Isabelle Tucker (İNGİLTERE)

Natalia Binimelis Nicolau-Carolina Fernández Da Silva (İSPANYA)

Sara Sánchez Juan-María Ozaeta Pijoan (İSPANYA)

Karolina Tšuhnenkova-Alena Chukhnenkova (ESTONYA)

Lou Gouin-Emma Cartron (FRANSA)

Natalie Caetano-Alexandra Nunez (CEBELİTARIK)

Hanna Gubik-Fanni Vecsey (MACARİSTAN)

Boróka Ildikó Gyűrűs-Orsolya Éva Réthelyi (MACARİSTAN)

Albe Alrod Ben Naim-Yahel Havia (İSRAİL)

Aurora Mattavelli-Margherııta Tega (İTALYA)

Yllka Jashari-Melirona Avdullahu (KOSOVA)

Elīza Dreimane-Kate Vasiļjeva (LATVİYA)

Katrina Lukstina-Tereze Estere Grants (LATVİYA)

Vakare Radvilaviciute-Gabriele Petrauskaite (LİTVANYA)

Melanija Vasiliauskaite-Ariana Rudkovskaja (LİTVANYA)

Maren de Jong-Lisa Luini (HOLLANDA)

Brecht Piersma-Desy Poiesz (HOLLANDA)

Julia Kielak-Maja Kruczek (POLONYA)

Melania Marcinowska-Malgorzata Ciezkowska (POLONYA)

Alexia Ioana Bradatan-Ioana Teodora Radu (ROMANYA)

Olga Gavrilova-Alina Salmanova (RUSYA)

Arina Riazhnova-Elizaveta Gubina (RUSYA)

Asja Šen-Ira Kadunc (SLOVENYA)

Iza Zbičajnik-Maja Marolt (SLOVENYA)

Natasa Cikuc-Deans Nadja Cikuc-Deans (SIRBİSTAN)

Anouk Kressler-Lea Toschini (İSVİÇRE)

Annique Niederhauser-Leona Kernen (İSVİÇRE)

Veronika Podhradska-Dorota Nebusova (SLOVAKYA)

Elin Larsson-Selma Robinson (İSVEÇ)

Tuana Dincer-Melisa Özsar (TÜRKİYE)

Ece Özdemir-Doğa Öcal (TÜRKİYE)

Anna Chechelnytska-Daria Romaniuk (UKRAYNA)

Anhelina Khmil-Tetiana Lazarenko (UKRAYNA)



ERKEKLER:

Joppe Van Langendonck-Jelle De Hert (BELÇİKA)

Arseni Kotau-Ilya Kapysh (BULGARİSTAN)

Nikolay Kostov-Stefan Vartigov (BULGARİSTAN)

Krystof Nemec-Vaclav Kurka (ÇEK CUMHURİYETİ)

Vojtech Polednik-Ondrej Pohl (ÇEK CUMHURİYETİ)

Nikola Razdorov Lyø-Christian Lundby Andersen (DANİMARKA)

Juan Enrique Bello-Peter Sochewka (İNGİLTERE)

Álvaro Viera Iglesias-Álvaro Bernal Rodríguez (İSPANYA)

Jasper Laus-Martin Voit (ESTONYA)

Vahe Nazaryan-Khachatur Asmaryan (ERMENİSTAN)

Mario Jurkovic-Marko Repec (HIRVATİSTAN)

Samu Pulkkinen-Samuel Vainio (FİNLANDİYA)

Arthur Canet-Téo Rotar (FRANSA)

Márton Udvarhelyi-Domonkos Dóczi (MACARİSTAN)

Kevin Cuzmiciov-Yoav Yellin (İSRAİL)

Riccardo Iervolino-Theo Hanni (İTALYA)

Edon Ibrahimi-Endi Zejna (KOSOVA)

Sandis Berzins-Davis Teteris (LATVİYA)

Kristians Fokertos-Karlis Abelitis (LATVİYA)

Karolis Lanevski-Daniil Miscenko (LİTVANYA)

Saulius Vilkelis-Robertas Zacharevicius (LİTVANYA)

Sergiu Plamadeala-Dmitri Romanov (MOLDOVA)

Quinten Groenewol-Mees Sengers (HOLLANDA)

Kyran Versteegen-Siem Ooijman (HOLLANDA)

Håvard Solheim-Syver Drolsum Klungsøyr (NORVEÇ)

Jo Gladsøy Sunde-Max Jørgen Fosseli (NORVEÇ)

Aleksander Czachorowski-Filip Lejawa (POLONYA)

Beniamin Olechnowicz-Jacek Rejno (POLONYA)

Carol-Gabriel Kosinski-Radu Tanase (ROMANYA)

Vadim Afanasev-Fedor Sabaev (RUSYA)

Vladislav Panchenko-Ivan Chuprinov (RUSYA)

Egor Zharovin-Vitaly Markov (RUSYA)

Miha Okorn-Luka Marovt (SLOVENYA)

Žan Zajc-Rok Bracko (SLOVENYA)

Cyril Kolb-Lino Steinmann (İSVİÇRE)

Adrian Petruf-Martin Bielka (SLOVAKYA)

Jacob Hölting Nilsson-Valentino Nordh Öhman (İSVEÇ)

Hugo Morency-Hampus Ekstrand (İSVEÇ)

Necmi Ayberk Güllük-Batuhan Kuru (TÜRKİYE)

Furkan Ramazan Kaplan-Sacit Kurt (TÜRKİYE)

Bahadır Utku Keskin-Ahmet Can Tur (TÜRKİYE)

Yevhenii Boiko Vladyslav Omelchuk (UKRAYNA)

Mykhailo Merkulov-Kyrylo Tereshchenko (UKRAYNA)

Voleybol > Son 50 haber
ZİRVE RUSLARIN U-22 Avrupa Plaj Voleybol Şampiyonası'nın son günü...
PLAJDA FİNAL ZAMANI U-22 Avrupa Plaj Voleybol Şampiyonası'nda bugün so...
GÜNEŞLE DANS Türkiye Voleybol Federasyonu ile ortaklaşa düzenle...
ADIM ADIM FİNALE İZMİR Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Voleybol Fe...
PLAJDA HEYECAN DEVAM EDİYOR PANDEMİ döneminin en büyük uluslararası organizasy...
EN İYİLER İZMİR’E GELİYOR İZMİR Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğindeki ...
PLAJ VETERANLARIN 16 Eylül’de başlayacak U18 Avrupa Plaj Şampiyonası...
BÜYÜK HEYECANA DOĞRU İZMİR-Selçuk’ta Eylül ayında yapılacak U-18 Avrupa...
İZMİR’DE İKİ DEV ORGANİZASYON SONBAHARDA U22 ve U18 Avrupa Plaj Voleybolu şampiy...
SARIYER BLD:3 İZMİR BBSK:0 VOLEYBOL Takımımız, ligin son maçında deplasmanda ...
İZMİR BBSK:3 KÜÇÜKYALI:0 VOLEYBOL Takımımız, ligin 21. haftasında konuk ett...
ÇANAKKALE BLD:3 İZMİR BBSK:0 VOLEYBOL Takımımız, ligin 20. haftasında konuk old...
GÖZTEPE:1 İZMİR BBSK:3 KADIN Voleybol Takımımız, deplasmanda Göztepe'yi 3...
İZMİR BBSK:1 EDREMİT BLD:3 VOLEYBOL Takımımız, ligin 18. haftasında konuk ett...
BÜYÜKÇEKMECE:3 İZMİR BBSK:1 VOLEYBOL Takımımız, ligin 17. haftasında deplasman...
İZMİR’E MÜJDE TÜRKİYE Voleybol Federasyonu, 8-12 Temmuz tarihler...
İZMİR BBSK:3 ANADOLU ÜNV:1 VOLEYBOL Takımımız, ligin 16. haftasında konuk ett...
BOLU BLD:3 İZMİR BBSK:1 VOLEYBOL Takımımız, deplasmanda oynadığı karşılaşm...
İZMİR BBSK:0 KALE 1957:3 VOLEYBOL Takımımız, evinde oynadığı karşılaşmada K...
MARMARA AKADEMİ:3 İZMİR BBSK:1 VOLEYBOL Takımımız, deplasmanda oynadığı karşılaşm...
İZMİR BBSK:3 KARŞIYAKA:1 VOLEYBOL Takımımız, Karşıyaka karşısında setlerde ...
İZMİR BBSK:2 SARIYER:3 VOLEYBOL Takımımız, evinde oynadığı karşılaşmada S...
KÜÇÜKYALI:2 İZMİR BBSK:3 VOLEYBOL Takımımız, deplasmanda rakibini 3-2 yener...
İZMİR BBSK:3 ÇANAKKALE:1 VOLEYBOL Takımımız, evinde oynadığı karşılaşmada Ç...
İZMİR BBSK:3 GÖZTEPE:2 VOLEYBOL Takımımız, evinde oynadığı karşılaşmada r...
EDREMİT BLD:3 İZMİR BBSK:2 VOLEYBOL Takımımız, deplasmanda rakibine tie break...
İZMİR BBSK:2 BÜYÜKÇEKMECE:3 VOLEYBOL Takımımız, ligin altıncı hafta maçında Bü...
ANADOLU ÜNV:1 İZMİR BBSK:3 VOLEYBOL Takımımız, ligin beşinci hafta maçında An...
İZMİR BBSK:1 BOLU BLD:3 VOLEYBOL Takımımız, ligin dördüncü hafta maçında B...
KALE 1957:3 İZMİR BBSK:0 KADINLAR Voleybol 1.Ligi'nde takımımız, deplasmand...
İZMİR BBSK:0 MARMARA AKD.:3 KADINLAR Voleybol 1.Ligi'nde takımımız, ligin ikin...
KARŞIYAKA:3 İZMİR BBSK:1 KADINLAR Voleybol 1.Ligi'nde takımımız, sezonun il...
FİLEDE DERBİYE ÇIKIYORUZ KADINLAR Voleybol 1.Ligi'nde yer alan takımımız, s...
ÜSTÜNDAĞ’I MİSAFİR ETTİK KULÜBÜMÜZ, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Me...
ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU 7. Liselerarası Plaj Voleybolu Turnuvası’nda erkek...
FİLEDE HEYECAN BAŞLADI 7. Liselerarası Plaj Voleybolu Turnuvası, Atatürk ...
FİLEYE BEKLİYORUZ 7. Liselerarası Plaj Voleybolu Turnuvası, 5-6 Ekim...
RÜYA GİBİ GEÇTİ BOSTANLI'da üç gün süren Balkan Plaj Voleybol Şamp...
FİLEDE ÜÇÜNCÜYÜZ KARŞIYAKA'nın düzenlediği 2.Rasih Mardinçelebi Vol...
PLAJDA ZAFER TÜRKLERİN İZMİR'de düzenlenen Plaj Voleybolu Balkan Şampiyon...
KUMDA ŞÖLEN DEVAM EDİYOR BVA Balkan Plaj Voleybol Şampiyonası'nın ikinci gü...
PLAJDA HEYECAN BAŞLADI İZMİR Büyükşehir Belediyesi’nin Bostanlı’da hizmet...
FİKSTÜR BELLİ OLDU İZMİR'de düzenlenecek Balkan Plaj Voleybol Şampiyo...
BALKAN ŞAMPİYONASI İZMİR'DE 2019 BVA Plaj Voleybolu Balkan Şampiyonası’na İzmi...
ŞÖLEN SONA ERDİ 30 Ağustos'tan 9 Eylül'e Kurtuluş Kupası Plaj Vole...
HEYECAN DEVAM EDİYOR İZMİR İl Voleybol Temsilciliği ile birlikte organi...
PLAJDA MÜCADELE SÜRÜYOR İZMİR İl Voleybol Temsilciliği ile birlikte organi...
KURTULUŞ KUPASI BAŞLADI İZMİR İl Voleybol Temsilciliği ile birlikte organi...
HAYIRLISI OLSUN YENİDEN yapılanan Voleybol Takımımızın, 2019-2020 ...
KURTULUŞ KUPASI'NA BEKLİYORUZ İZMİR İl Voleybol Temsilciliği ile birlikte organi...


  • ZAFER ÇİĞLİGÜCÜ’NÜN
    BAYRAKLI Şehit Ümit Boz Futbol Sahası’ndaki ayak tenisi turnuvasında dereceye girenler belli oldu.
  • 97. YILDA JUDO COŞKUSU
    29 Ekim etkinlikleri kapsamında judocuların Celal Atik Spor Salonu’ndaki etkinliği alkışlandı.
  • REKORTMEN YAZAR
    TÜRKİYE rekortmeni paralimpik atletimiz Kerim Elyaz, dört yılı aşkın süren bir çalışmayla "Viking Ta...
  • KAZANANLAR BELLİ OLDU
    İZMİR Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Maratonİzmir 1. Fotoğraf Yarışması sonuçları açıklandı.
  • MASA TENİSİNDE BÜYÜK BAŞARI
    KÜÇÜKLER Ferdi İl Birinciliği'nde 15 madalya, 3 kupa kazandık.
  • BAŞKENT'TE 11 MADALYA
    ARTİSTİK Buz Pateni sporcularımız, Ankara’da düzenlenen Ümitler Cumhuriyet Kupası'nda fırtına estird...
  • MURATPAŞA BLD:27 İZMİR BBSK:28
    KADIN Hentbol Takımımız, Antalya’da Muratpaşa Belediyespor’u 28-27’lik skorla mağlup ederek 4. galib...
  • AVRUPA’DA TÜRK RAKİP
    KADIN Hentbol Takımımız, EHF Kupası’ndaki 3. turda Yalıkavakspor ile eşleşti.
  • İZMİR BBSK:28 Y.MAHALLE BLD:30
    KADIN Hentbol Takımımız, kıyasıya geçen maçta evinde Ankara temsilcisine 2 sayı farkla yenildi.
  • TENİSTE 3 MADALYA
    KULÜBÜMÜZÜN tenisçileri, Muğla’dan üç madalya ile döndü.