HABERLER
14.09.2020
Voleybol
PLAJ VETERANLARIN 16 Eylül’de başlayacak U18 Avrupa Plaj Şampiyonası öncesinde TVF Plaj Voleybolu Kulüpler ve Veteranlar Türkiye Şampiyonaları organize edildi. İZMİR Büyükşehir Belediyesi ile Selçuk Belediyesi'nin düzenlediği, Pamucak Plajı’nda 16 Eylül’de başlayacak U18 Avrupa Plaj Şampiyonası öncesinde TVF Plaj Voleybolu Kulüpler ve Veteranlar Türkiye Şampiyonaları organize edildi.

Pamucak Plajı’nda pandemi kuralları nedeniyle seyircisiz olan turnuvada müthiş maçlar oynanırken, veteran voleybolcular 6 kategoride dereceye girebilmek için ter döktü. Karşılaşmaların ardından düzenlenen ödül töreninde dereceye giren sporcular ve takımlara kupalarını, Selçuk Kaymakamı Ekrem İnci, Selçuk Belediye Başkan Yardımcısı Bilgi Keskin, Selçuk Belediye Başkan Yardımcısı Cansu Bakıcıol, Selçuk Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ihlamur, Selçuk Belediye Meclis Üyesi Cem Subaşı, Selçuk Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin Kılınç, Selçuk İlçe Garnizon Komutanı Mehmet Önder Ortoğlu ve İzmir Büyükşehir Belediyespor Başkanı Ersan Odaman takdim etti. Merkez kortta oynanan müsabakalar sonucunda sıralamalar şu şekilde oluştu:

45+ 2×2 Erkek

1.Kayhan Kartal Ejder – Ercüment Pağda

2.Ahmet Necati Sulhan – Bülent Turan

3.Hakan Unç – Zafer Akdemir


45+ 4×4 Erkek

1.Sedat Özer – Volkan Özakman – M.Alaattin Eylik – Volkan Özfırat (Seda Özgören)

2.Kayhan Kartal Ejder – Ercüment Pağda – Hakan Unç – Zafer Akdemir

3.Ahmet Necati Sulhan – Bülent Turan – Medine – Nagehan


35+ 4×4 Mix Erkek

1.Ali Çelik – Ferdi Altınbaş – Burak Balıbey – Oğuz Değirmenci

2.Emre Arslan – Adil Çanakcı – Murat Can Kara – Hasan H. Er

3.Kayhan Kartal Ejder – Ercüment Pağda – Hakan Unç – Zafer Akdemir


35+ 2×2 Mix

1.Selim Bölüm – Başak Bölüm

2.Hasan Nural – Elif Nural

3.Özcan Oslu – Arzu Uzatöz


35+ Erkek

1.Oğuz Değirmenci – Burak Balıbey

2.Yusuf Nahum – Selim Bölüm

3.Hasan H. Er – Emre Arsan


35+ Kadın

1.Burcu Pamukcu – Burcu Alşan (Nihan Gençülgen Evrenösoğlu)

2.Sofıa Erdemil – Zeynep Vergili (Özgü Yalçın)

3.Tuğba Döğüşcü – Ayşin Gemalmaz


KULÜPLER

Kadınlar

1.Uno Akademi (Medine Korkmaz / Nagehan Temel)

2.Burdur Müc. (Cansu Cibeli/Pulsar Tunca)

3.Burdur Müc. 1 (Çilem Ünal / Nesibe Bulut)


Genç Kızlar

1.İstanbul Anadolu G.S.K

2.Burdur Mücadele GSK

3.İbradı Belediyesi Spor Kulübü


Yıldız Kızlar

1.Vefa Şimşek Beach Volley Akademi

2.Muğla Bş Bld. G.S.K

3.Muğla Bş Bld. G.S.K


Midi Kızlar

1.Özateş G.S.K.

2.Bodrum Doğuş

3.Muğla Bş Bld. G.S.K

Voleybol > Son 50 haber
ZİRVE RUSLARIN U-22 Avrupa Plaj Voleybol Şampiyonası'nın son günü...
PLAJDA FİNAL ZAMANI U-22 Avrupa Plaj Voleybol Şampiyonası'nda bugün so...
GÜNEŞLE DANS Türkiye Voleybol Federasyonu ile ortaklaşa düzenle...
ADIM ADIM FİNALE İZMİR Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Voleybol Fe...
PLAJDA HEYECAN DEVAM EDİYOR PANDEMİ döneminin en büyük uluslararası organizasy...
EN İYİLER İZMİR’E GELİYOR İZMİR Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğindeki ...
PLAJ VETERANLARIN 16 Eylül’de başlayacak U18 Avrupa Plaj Şampiyonası...
BÜYÜK HEYECANA DOĞRU İZMİR-Selçuk’ta Eylül ayında yapılacak U-18 Avrupa...
İZMİR’DE İKİ DEV ORGANİZASYON SONBAHARDA U22 ve U18 Avrupa Plaj Voleybolu şampiy...
SARIYER BLD:3 İZMİR BBSK:0 VOLEYBOL Takımımız, ligin son maçında deplasmanda ...
İZMİR BBSK:3 KÜÇÜKYALI:0 VOLEYBOL Takımımız, ligin 21. haftasında konuk ett...
ÇANAKKALE BLD:3 İZMİR BBSK:0 VOLEYBOL Takımımız, ligin 20. haftasında konuk old...
GÖZTEPE:1 İZMİR BBSK:3 KADIN Voleybol Takımımız, deplasmanda Göztepe'yi 3...
İZMİR BBSK:1 EDREMİT BLD:3 VOLEYBOL Takımımız, ligin 18. haftasında konuk ett...
BÜYÜKÇEKMECE:3 İZMİR BBSK:1 VOLEYBOL Takımımız, ligin 17. haftasında deplasman...
İZMİR’E MÜJDE TÜRKİYE Voleybol Federasyonu, 8-12 Temmuz tarihler...
İZMİR BBSK:3 ANADOLU ÜNV:1 VOLEYBOL Takımımız, ligin 16. haftasında konuk ett...
BOLU BLD:3 İZMİR BBSK:1 VOLEYBOL Takımımız, deplasmanda oynadığı karşılaşm...
İZMİR BBSK:0 KALE 1957:3 VOLEYBOL Takımımız, evinde oynadığı karşılaşmada K...
MARMARA AKADEMİ:3 İZMİR BBSK:1 VOLEYBOL Takımımız, deplasmanda oynadığı karşılaşm...
İZMİR BBSK:3 KARŞIYAKA:1 VOLEYBOL Takımımız, Karşıyaka karşısında setlerde ...
İZMİR BBSK:2 SARIYER:3 VOLEYBOL Takımımız, evinde oynadığı karşılaşmada S...
KÜÇÜKYALI:2 İZMİR BBSK:3 VOLEYBOL Takımımız, deplasmanda rakibini 3-2 yener...
İZMİR BBSK:3 ÇANAKKALE:1 VOLEYBOL Takımımız, evinde oynadığı karşılaşmada Ç...
İZMİR BBSK:3 GÖZTEPE:2 VOLEYBOL Takımımız, evinde oynadığı karşılaşmada r...
EDREMİT BLD:3 İZMİR BBSK:2 VOLEYBOL Takımımız, deplasmanda rakibine tie break...
İZMİR BBSK:2 BÜYÜKÇEKMECE:3 VOLEYBOL Takımımız, ligin altıncı hafta maçında Bü...
ANADOLU ÜNV:1 İZMİR BBSK:3 VOLEYBOL Takımımız, ligin beşinci hafta maçında An...
İZMİR BBSK:1 BOLU BLD:3 VOLEYBOL Takımımız, ligin dördüncü hafta maçında B...
KALE 1957:3 İZMİR BBSK:0 KADINLAR Voleybol 1.Ligi'nde takımımız, deplasmand...
İZMİR BBSK:0 MARMARA AKD.:3 KADINLAR Voleybol 1.Ligi'nde takımımız, ligin ikin...
KARŞIYAKA:3 İZMİR BBSK:1 KADINLAR Voleybol 1.Ligi'nde takımımız, sezonun il...
FİLEDE DERBİYE ÇIKIYORUZ KADINLAR Voleybol 1.Ligi'nde yer alan takımımız, s...
ÜSTÜNDAĞ’I MİSAFİR ETTİK KULÜBÜMÜZ, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Me...
ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU 7. Liselerarası Plaj Voleybolu Turnuvası’nda erkek...
FİLEDE HEYECAN BAŞLADI 7. Liselerarası Plaj Voleybolu Turnuvası, Atatürk ...
FİLEYE BEKLİYORUZ 7. Liselerarası Plaj Voleybolu Turnuvası, 5-6 Ekim...
RÜYA GİBİ GEÇTİ BOSTANLI'da üç gün süren Balkan Plaj Voleybol Şamp...
FİLEDE ÜÇÜNCÜYÜZ KARŞIYAKA'nın düzenlediği 2.Rasih Mardinçelebi Vol...
PLAJDA ZAFER TÜRKLERİN İZMİR'de düzenlenen Plaj Voleybolu Balkan Şampiyon...
KUMDA ŞÖLEN DEVAM EDİYOR BVA Balkan Plaj Voleybol Şampiyonası'nın ikinci gü...
PLAJDA HEYECAN BAŞLADI İZMİR Büyükşehir Belediyesi’nin Bostanlı’da hizmet...
FİKSTÜR BELLİ OLDU İZMİR'de düzenlenecek Balkan Plaj Voleybol Şampiyo...
BALKAN ŞAMPİYONASI İZMİR'DE 2019 BVA Plaj Voleybolu Balkan Şampiyonası’na İzmi...
ŞÖLEN SONA ERDİ 30 Ağustos'tan 9 Eylül'e Kurtuluş Kupası Plaj Vole...
HEYECAN DEVAM EDİYOR İZMİR İl Voleybol Temsilciliği ile birlikte organi...
PLAJDA MÜCADELE SÜRÜYOR İZMİR İl Voleybol Temsilciliği ile birlikte organi...
KURTULUŞ KUPASI BAŞLADI İZMİR İl Voleybol Temsilciliği ile birlikte organi...
HAYIRLISI OLSUN YENİDEN yapılanan Voleybol Takımımızın, 2019-2020 ...
KURTULUŞ KUPASI'NA BEKLİYORUZ İZMİR İl Voleybol Temsilciliği ile birlikte organi...


  • ZAFER ÇİĞLİGÜCÜ’NÜN
    BAYRAKLI Şehit Ümit Boz Futbol Sahası’ndaki ayak tenisi turnuvasında dereceye girenler belli oldu.
  • 97. YILDA JUDO COŞKUSU
    29 Ekim etkinlikleri kapsamında judocuların Celal Atik Spor Salonu’ndaki etkinliği alkışlandı.
  • REKORTMEN YAZAR
    TÜRKİYE rekortmeni paralimpik atletimiz Kerim Elyaz, dört yılı aşkın süren bir çalışmayla "Viking Ta...
  • KAZANANLAR BELLİ OLDU
    İZMİR Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Maratonİzmir 1. Fotoğraf Yarışması sonuçları açıklandı.
  • MASA TENİSİNDE BÜYÜK BAŞARI
    KÜÇÜKLER Ferdi İl Birinciliği'nde 15 madalya, 3 kupa kazandık.
  • BAŞKENT'TE 11 MADALYA
    ARTİSTİK Buz Pateni sporcularımız, Ankara’da düzenlenen Ümitler Cumhuriyet Kupası'nda fırtına estird...
  • MURATPAŞA BLD:27 İZMİR BBSK:28
    KADIN Hentbol Takımımız, Antalya’da Muratpaşa Belediyespor’u 28-27’lik skorla mağlup ederek 4. galib...
  • AVRUPA’DA TÜRK RAKİP
    KADIN Hentbol Takımımız, EHF Kupası’ndaki 3. turda Yalıkavakspor ile eşleşti.
  • İZMİR BBSK:28 Y.MAHALLE BLD:30
    KADIN Hentbol Takımımız, kıyasıya geçen maçta evinde Ankara temsilcisine 2 sayı farkla yenildi.
  • TENİSTE 3 MADALYA
    KULÜBÜMÜZÜN tenisçileri, Muğla’dan üç madalya ile döndü.